Jump to content
BulForum.com

King Kong


ABIDE

Recommended Posts

Чакам го с нетърпение :)

Виждам, че ще играе и Анди Съркиз-актьорът, който се крие зад образа на Ам-Гъл :bgrin:

 

П.С. И операторът е същият от 'Властелина!

Link to comment
Share on other sites

Ей сега видях на рекламите по телевизията, че премиерата е утре. Дано е вярна информацията и да го има във фламингото по-скоро.

Link to comment
Share on other sites

Олее т'ва филмче кога ша го пуснат в японеца?Мноо искам да го гледам.BTW днес с един рейс минах покрай "Фламингото" и не го видях на плакат.Уж на 14 беше световната премиера.Ако някой го мерне някаде да се обажда ;)

Link to comment
Share on other sites

Kvoto ne mogoa da priema e 4e filma ima 8.3 oczenka. Purvo na takiva filmi v imdb-to im davat pod 6, mnogo rqdko 7. A jurassic park I(clasika na clasikite) ima 7.5 Strashno izumen sum. :) Moje bi zaradi kraq , koito se e haresul na amerikanzite i zatova... :angry1

Link to comment
Share on other sites

Kvoto ne mogoa da priema e 4e filma ima 8.3 oczenka. Purvo na takiva filmi v imdb-to im davat pod 6, mnogo rqdko 7. A jurassic park I(clasika na clasikite) ima 7.5 Strashno izumen sum. :) Moje bi zaradi kraq , koito se e haresul na amerikanzite i zatova... :angry1

според мен тепърва ще пада рейтингът.Все пак е нов и няма чак толкова гласове :devil

Link to comment
Share on other sites

Като мине 5000 гласа в IMDB вече почти не се променя рейтинга на даден филм. Дори и да мине 50к след 5 месеца. Филма наистина изглежда обещаващ по рекламите и по трейлърите, но замислете се. Не е ли такъв всеки един по-зрелищен екшън :)

Дано наистина да е нещо смислено, а не поредната прехвалена издънка.

Link to comment
Share on other sites

МАй хората който са харесали властелина ще харесат и кинг конг...

Аз също го очаквам с нетърпение

не е вярно аз съм голям фен на властелина но кинг конг го спрях на 30тата минута

Link to comment
Share on other sites

Гледах го днес с качество под всякаква критика, но все пак взе, че ми хареса. Очаквах голяма боза, но филма ме изненада с добър екшън, добра драма, добра игра (Наоми Уотс все пак) и някак си беше като една прекрасна приказка.

Link to comment
Share on other sites

Abe na4i teq na6te opraviteli na kina sa mnooooooogo zalyhani.V Sofiq King Kong go ima ot predi edna sedmica,a teq na6te lioliovci o6te ne sa slojili poster sa data na pyskane na filma.IIIIIIII na4i :angry1 :angry1 :angry1

 

Няма да се учудя ако тука изобщо не го пуснат.И без т'ва няма никви наченки...Каде гледах преглед на кино програми...за Пловдив пак нищо не се споменава.Еее деа тъпата работа :angry1

Link to comment
Share on other sites

Хубаво ли е качеството,за да знам дали да го свалям??? :unsure: :rolleyes: :confused

 

Може и по хубаво да бъде.По-хубаво изчакай.Ще е гадно да го сваляш 16 часа и да не ти хареса :) (примерно) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Еееее гледах филма и к'во да ви кажа...просто ме разби :) Т'ва толкова яки сцени има и сюжета е така добре организиран че...Супер!Нареждам го при списъка с Spiderman и Spiderman 2.На такива филми съм почитател аз. :D

Link to comment
Share on other sites

На мен филма като цяло ми хареса всичко си имаше :D Само на края ми стана кофти че го убиха :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...