Jump to content
BulForum.com

King Kong


ABIDE

Recommended Posts

На мен филма като цяло ми хареса всичко си имаше :D Само на края ми стана кофти че го убиха :(

Ееееееееее, браво бе! Кви са тия спойлери да му се невиди. Ти каза най-важното за филма и ми утрепа всякво желание да го гледам...баси...

Link to comment
Share on other sites

Btw историята не е ли една и съща като тази в старите продукции на King Kong, защото аз имам някакви стари спомени от тях и помня, че и там умираше накрая, така че май няма голяма изненада ;) И аз не съм го гледал, но само един въпрос. Като за филм с подобен сюжет и представата ти за него наистина ли не си предполагал, че това ще се случи, дори и да не си гледал старите филми. Винаги голямото и страшно чудовище, което всъщност се оказва добро, бива убито заради нечии интереси или всеобщия страх предиздвикан от огромната му "неконтрулируема" сила.

 

За подобен филм има доста сериозна IMBD оценка, което би трябвало да значи че е стойностен поне отчасти. Нека излезе DVD и ще го видим и ние хората дето чакаме тва DVD :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Днес го гледах във Фламингото най-накрая.

Сигурно отстрани съм изглеждал така :blink: или така :woot Много добър екшън и 3D анимация като цяло. Дори само заради това си струва да се гледа, иначе сюжета не е нищо особено.

Link to comment
Share on other sites

Днес отивам да го гледам най-накрая във Фламино и имам чувството че ще ми стане един от любимите филми :D

Link to comment
Share on other sites

Днес го гледах във Фламингото най-накрая.

Сигурно отстрани съм изглеждал така :blink: или така :woot Много добър екшън и 3D анимация като цяло. Дори само заради това си струва да се гледа, иначе сюжета не е нищо особено.

Аз бях в неделя(от 6 часа прожекцията) и да те питам при вас имаше ли три десет минутни "атнракта" :angry: :laughing: .Иначе филма е перфекттен.Само не ми хареса че в началото е малко муден,но няма как.А акиорската игра много ме впечетли."Тори Конговците"(аз така им викам на онея черните) играха много добре.Абе ФИЛМА СИ ЗАСЛУЖАВА :thumbs-up: :punk

Link to comment
Share on other sites

Аз бях в неделя(от 6 часа прожекцията) и да те питам при вас имаше ли три десет минутни "атнракта" :angry: :laughing:

 

За щастие имаше само един от 15 секунди :D

Link to comment
Share on other sites

Да казва кой каквото ще, за мен това е един от най-великите филми правени някога!

 

Невероятно красив филм, във всяко едно отношение. Усещането е неописуемо!

Link to comment
Share on other sites

Само аз ли мисля, че ша е тъп тоя филм или поне нещо, което сме го виждали в някви по различни размери (Godzilla примерно)???

 

Шшшш пич нищо общо ;) Филмчето наистина е нещо ново за нас(поне за мен де :) )

Link to comment
Share on other sites

филмът е супер ,такова зрелище скоро не си спомням да съм гледал ,а ефектите сигурно са най-добрите на филм правен някога

Link to comment
Share on other sites

филмът е супер ,такова зрелище скоро не си спомням да съм гледал ,а ефектите сигурно са най-добрите на филм правен някога

Е чак най-добрите :rolleyes:

Иначе филма го гледах днеска и аз. Интересен е, добре реализиран.

Но дефакто е почти същият като старите вариянти :huh:

Иначе ми хареса филмчето, добра комбинация между драма и екшън :woot

Link to comment
Share on other sites

Но дефакто е почти същият като старите вариянти :huh:

e ти па кво си очаквал - чудо :D

определено е яко филмчето - гледах го в лъкито (май повече няма да гледам филм там) и имаше загуби на звук не на едно място.

направо си е барнат филма - като плуваха сред скалите залата се удари поне 2 пъти в тях :D и после кат са почна ... :thumbs-up:

Link to comment
Share on other sites

Да казва кой каквото ще, за мен това е един от най-великите филми правени някога!

 

Невероятно красив филм, във всяко едно отношение. Усещането е неописуемо!

Не мога да го кажа по точно.....

Link to comment
Share on other sites

За мен филмът беше прекалено предсказуем и безидеен!

Link to comment
Share on other sites

Както се казва - добре, че бях в приятна компания, докато го гледах, че иначеееее... :zzz

А за мен филма беше "три в едно"

"Титаник, Джурасик парк и Красавицата и звяра" = "Кинг Конг"

Но се забавлявах много и не съжалявам за 3-те прекарани часа в киното ;-)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък не се бях смял така от много време в кино салон :D Просто няма такава бронторгия ;) мухихи

 

Нормално е филмът да е предсказуем, все пак всеки е чувал/гледал оригинала и знае какво става, а това си е чист римейк :)

А в Арена ако знаете кви психопати имаше на същата прожекция... тука хората ходят на кино, за да гледат сеира на другият, а не да гледат филм.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...