Jump to content
BulForum.com

Български РАП Бисери !!


какво мислите за бг рапа?  

297 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply
Новият албум на ша изкъртва. Класи над ъпсурти и т.н.

кажи една песен на шамарчето, от цялата му кариера, която да не е с крадени ритми :tongue

Link to comment
Share on other sites

кажи една песен на шамарчето, от цялата му кариера, която да не е с крадени ритми :tongue

 

 

Едва ли има такава. Дори от Гумени глави незнам дали ще има.

Освен някакво интро.

Link to comment
Share on other sites

кажи една песен на шамарчето, от цялата му кариера, която да не е с крадени ритми :tongue

Какви ритми бе човек.Ти ако викаш на-А,а,Ъ,Ъ ритми незнам :lol:

Link to comment
Share on other sites

е аре посочете кой са тея всичките с краден биит ? Вярно е има крадени, но то кой няма ? Хах, ъпсурта с тва 3 в 1 няма да коментирам.

В интерес на истината парчетата със собствен биит са толкова много, че едва ли ще седна да ти ги изреждам. Да не говорим, че все пак шамара ги прави добре крадените. Въобще, шамара когато е рапирал, другите още са слушали ламбада....

Link to comment
Share on other sites

Въобще, шамара когато е рапирал, другите още са слушали ламбада....

Че що...да не е лошо да слушаш ламбада. :lol:

Сигурно е крал голяма част от мат'риала...но като се замисли човек...те и Пайнър тръгнаха точно така, но това не им попречи да станат най-голямата фирма издаваща поп-фолк. А и топлата вода отдавна е открита...освен да се наподоби онова, дето е зад океана и да му се сложи BG текст...какво друго му трябва на човека. :)

Нямам цялостен поглед над творчеството на Шамара, но от това което съм слушал не може да му се отрече, че има някакъв стил...имам предвид, че още от инструментала преди да започне да рапира познавам, че е негова песен...

Link to comment
Share on other sites

е аре посочете кой са тея всичките с краден биит ? Вярно е има крадени, но то кой няма ? Хах, ъпсурта с тва 3 в 1 няма да коментирам.

В интерес на истината парчетата със собствен биит са толкова много, че едва ли ще седна да ти ги изреждам. Да не говорим, че все пак шамара ги прави добре крадените. Въобще, шамара когато е рапирал, другите още са слушали ламбада....

 

 

АХАХАХ. Искам да кажа,че когато Шамара се научу да рапира дори като SLIM ЗА SPENS да не говори (понеже е наи големият) може да започнем да му викаме вече рапър. Друг е въпроса,че Шамара се е изявявал само с някои около него: 100кила. Ванко 1 , Иво малкия и др. Като сам рапър не струва кои почти нищо.

Та мисълта ми колега е посочи едно парче на Шамара което не е фючаринг и има доста добра успеваемост на пазара като цяло.

Винаги е трябвало да има някои до него , като малките деца. Че сам надали ще успее.

Link to comment
Share on other sites

ЛАУЛ КАКЪВ РАПАР Е ШАМАРА по скоро селски каруцар :/ мога и да го докажа с тва http://vbox7.com/play:4eba0492

 

ето ви я цялата песен http://vbox7.com/play:25dc8d20

 

 

Нека чуем с кво му отвърна Спенс http://vbox7.com/play:b1811101

 

ето една друга песничка :) http://vbox7.com/play:88e2df34

 

сами решете кои е по добър

Link to comment
Share on other sites

АХАХАХ. Искам да кажа,че когато Шамара се научу да рапира дори като SLIM ЗА SPENS да не говори (понеже е наи големият) може да започнем да му викаме вече рапър. Друг е въпроса,че Шамара се е изявявал само с някои около него: 100кила. Ванко 1 , Иво малкия и др. Като сам рапър не струва кои почти нищо.

Та мисълта ми колега е посочи едно парче на Шамара което не е фючаринг и има доста добра успеваемост на пазара като цяло.

Винаги е трябвало да има някои до него , като малките деца. Че сам надали ще успее.

 

 

Глупости глупости и пак глупости...

Шамара според теб е успял заради съпорта на конса и лошите...хах. Айде отрежете крап-а плс.

Шамара се е изявявал с полвината БГ, в интерес на истината. Ще ви помоля само да не говорите наизуст. Запознай се с цялата дискография и виж колк песни е записал сам. Освен това, той се движи с още 100 маймуни. Ест. е да има повече феат. Пък спенса кво му е отвърнал...шамара го боли с извинение....отново почвам да те гледам, майче си след къци. Спенса отдава се видя колко е посветен на рап музиката.

Link to comment
Share on other sites

Глупости глупости и пак глупости...

Шамара според теб е успял заради съпорта на конса и лошите...хах. Айде отрежете крап-а плс.

Шамара се е изявявал с полвината БГ, в интерес на истината. Ще ви помоля само да не говорите наизуст. Запознай се с цялата дискография и виж колк песни е записал сам. Освен това, той се движи с още 100 маймуни. Ест. е да има повече феат. Пък спенса кво му е отвърнал...шамара го боли с извинение....отново почвам да те гледам, майче си след къци. Спенса отдава се видя колко е посветен на рап музиката.

 

 

Дори и да не е изцяло посветен, понеже времената в които живеем са такива рапира като хората а не като

ЦЪРВУЛ. Какъвто е Mишо. Та щом се изразяваш така за SPENS едва ли си начсно с творчеството му.

 

Относно МИХО запознат съм с дискографията му повече отколкото предполагаш.

Макар, че слушам предимно sniper records.

Link to comment
Share on other sites

ЛАУЛ КАКЪВ РАПАР Е ШАМАРА по скоро селски каруцар :/ мога и да го докажа с тва http://vbox7.com/play:4eba0492

 

ето ви я цялата песен http://vbox7.com/play:25dc8d20

Нека чуем с кво му отвърна Спенс http://vbox7.com/play:b1811101

 

ето една друга песничка :) http://vbox7.com/play:88e2df34

 

сами решете кои е по добър

Мишо Шамара за мен НЕ рапира-той само диктува песните.Няма никаква ритмичност при него.То и си личи-в неговия откъс какво повтаря-Ша ти еба путката майна,ша те утрепа бля бля-и аз мога да ги рапирам такива даже по-добре от него.Спенс е с класи над него.В песните му има ритъм,има някакъв текст има рима-абе няма какво да говорим-Спенс е много по-добър от него.

 

П.П.Спенс дори като псува го прави по-добре от мънинкия"Най-тъпия рапър от East Coast-a .Поздрав за Мишо-мамати простаа" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мишо Шамара за мен НЕ рапира-той само диктува песните.Няма никаква ритмичност при него.То и си личи-в неговия откъс какво повтаря-Ша ти еба путката майна,ша те утрепа бля бля-и аз мога да ги рапирам такива даже по-добре от него.Спенс е с класи над него.В песните му има ритъм,има някакъв текст има рима-абе няма какво да говорим-Спенс е много по-добър от него.

 

П.П.Спенс дори като псува го прави по-добре от мънинкия"Най-тъпия рапър от East Coast-a .Поздрав за Мишо-мамати простаа" :lol:

 

И да не забравяме, че SPENS е негов ученик. :lol: :lol: :lol:

Чудил съм се много пъти, какво ли може да се научи от този ТЪП ЛИЛИПУТ ША?

 

-Сигурно нищо след като на 7/8 месец има огромен скандал, че Станислав не рапира и го праща да си ходи. И какво става сле около година: Получава се така, че SPENS всъщност е по добър от учителя.

 

-Чудя се дали не се е подразнил твърде много ША от факта, че ученикът е с класи над него и да му направи скандала? Абе то дори човека си има песен по повода - ТРЪН В ОЧИТЕ.

Link to comment
Share on other sites

Айде лапетата пак се обадиха.

 

Шамара записа 2 албума от последната песен на спенс. Да си рапър не е само да мелиш рими. Егати смеха...спенс по-скоро става за чалга.

Link to comment
Share on other sites

Айде лапетата пак се обадиха.

 

Шамара записа 2 албума от последната песен на спенс. Да си рапър не е само да мелиш рими. Егати смеха...спенс по-скоро става за чалга.

 

 

Ако мислиш колега, че съм хлапак то жестоко се лъжеш.

А и те уверявам, че нямаш никаква идея за творчеството на Станислав, що спред теб става по скоро за чалга.

И между другото е СЕЛСКА ПРОЯВА да говориш на изуст за някого когото не познаваш.

Хаиде със здраве, и слушаи си лилипута и му се кефи, никои от нас няма нищо против това.

Link to comment
Share on other sites

E...защо трябва да е толкова разгорещен спора при положение, че и двамата имат смешни продажби, а пък песни те им( айде ся, "Къф си ти, бе?!Ша говориш така за тях?!" ще има ) са в голяма част като текс на нивото на поп-фолка.Само една е разликата...таргет аудиториите им уж са различни ама в България това не е точно така.А какво пречи човек да слуша и Спенс и Шамара( как ли не би се излъгъл някой с тоя му нов албум )?Ама все тая.Да се борят там всички, от всеки стил...дано изкарат нещо стойностно.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...