Jump to content
BulForum.com

Локомотив Пловдив


Dulgia

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 789
  • Created
  • Last Reply

С 2 думи впечатленията от 1 тренировка днес.

32 души излязоха на терена в 2 и 15 под вялите ръкопляскания на около 150 души, една бомбичка, 5 факли и няколко скандирания.

Имаше доста нови момчета....

Терена на стадиона е в окаяно състояние

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
С 2 думи впечатленията от 1 тренировка днес.

32 души излязоха на терена в 2 и 15 под вялите ръкопляскания на около 150 души, една бомбичка, 5 факли и няколко скандирания.

Имаше доста нови момчета....

Терена на стадиона е в окаяно състояние

Всичко на Лаута е в окаяно състояние. Тасев не дава пари за нищо. Освен, че само замаза очите като сложи нови седалки в ложата и тва му беше. Новите анцузи на мъжкия отбор са супер смешни и са от пазара в Димитровград най-вероятно. Да не говорим, че маратонките вместо "uhlsport" са забележете - "HOT", които се намират в магазините на МЕТРО за около 20 лв. А на школата раздадоха по един тренеровъчен анцук, който е малко смешен, но като за без пари е добре. Да не говорим, че помощните игрища са абсолютно занимарени и са по-зле от всякога. Никога кошарата не е била в такова окаяно състояние и не се поддържа от никой. С 2 думи трагедията е пълна на Лаута :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

трагедията стана още по голяма след като бяха раздадени на набор 90-94 да носят екипите на рома !!! големите даже тренират със анцузи на рома.. кво става с тоя отбор незнам.Тоя тасев на каде ни води ??

Link to comment
Share on other sites

nakatak_zick, Алианц и Глобул са си ни спонсори.

 

 

Колкото до екипите, т'ва беше грешка, която ние феновете спряхме навреме. Щеше да е излъгация да повторим простотията на някои други, които играха официален мач с екипи на Рома.

 

 

ultra_LIVERPOOL, да оставим настрана противоречивият ти ник, ние още имаме кредит на доверие към Тасев защото досега не е излъгал за нищо. Тоя кредит на доверие ще изтече ако прецака концесията. И ако тръгнем на война с него, повярвай няма да му се продадем като вас. Особено пък за жълти стотинки ;) Засега обаче нямаме поводи за такива действия.

Link to comment
Share on other sites

tuk nikuv komentar nqma za ma4a 4e e izmesten..a tva kato vas kvo misli6 4e ei taka praite voina i svalqte perzident to ako be6e taka 6tqha da se smenqt kato treniorite priqteliu. a za tva 4e ne bil izlugal i pro4ie,,,be ne slu4aino feovete na lokoto pratiha nekvi pisaniq do rukovodstvoto s oplakvaniq....

 

ps: taka en se svalq prezident ;) osobeno prezident s pari

Link to comment
Share on other sites

Т'ва че мача е изместен се коментира в 100 други форуми още. Според мен е за отделна тема, а не да се псува(И С ПРАВО) бфс в две отделни теми...

 

 

Колкото до писмото, то си беше в нормален тон, въпреки че се преекспонира страшно много в медиите.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
nakatak_zick, Алианц и Глобул са си ни спонсори.

Колкото до екипите, т'ва беше грешка, която ние феновете спряхме навреме. Щеше да е излъгация да повторим простотията на някои други, които играха официален мач с екипи на Рома.

ultra_LIVERPOOL, да оставим настрана противоречивият ти ник, ние още имаме кредит на доверие към Тасев защото досега не е излъгал за нищо. Тоя кредит на доверие ще изтече ако прецака концесията. И ако тръгнем на война с него, повярвай няма да му се продадем като вас. Особено пък за жълти стотинки ;) Засега обаче нямаме поводи за такива действия.

 

 

Що пък ника да ми е противоречив :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Някой май пак се е напил вечерта и му е дошла музата да твори :D

Като изключим, че истинските думи на Тасев са толкова яко изопачени, статията си е доста точна :lol:

Също така да ви напомня, че закона, който Жоро Илиев използва навремето вече не е валиден, тъй че едно такова местене на отбора е невъзможно :)

Да не говорим, че самата статия е копирана от топспорт, които от край време ни имат зъб заради Черно-Бялата Коледа и факта, че ги направихме за смях пред всички. Като добавим и другия факт, че тия работи се пускат от всеизвестния автор "в. Топспорт", който явно го е толкова срам от себе си, че не смее да си каже истинското име :P

Link to comment
Share on other sites

Ексурзията си е с рейс, при това с по-хубав и от вашия клубен такъв ;) Просто разходите са поети от Бизнес групата към фен-клуба и цената е символична.

Link to comment
Share on other sites

aideee i nqma da plashtame vhod na stadiona :D :D :D

 

Босът на Локомотив Пд лично издейства феновете, пътували до Самоков да влязат безпроблемно на стадиона в Самоков без да плащат входни билети. Така в най-добрият вариант, запалянковците ще дадат само 2 лв., в случай че се запишат до петък от 17.00 ч. на магазинчето на фенклуба в парк Лаута.

 

 

otboraaaaaaaaa na nashite sarcaaaaaaa cherno bqla e lubovtaaaaaaaaaaa lq lq lq lq lqqqqqqq :love

Link to comment
Share on other sites

Не знам как така Тасев се е договорил с тоя темерут и селяндур Юри Галев :wacko: Аз докато не го видя с очите си това, няма да го повярвам.

Link to comment
Share on other sites

Не знам как така Тасев се е договорил с тоя темерут и селяндур Юри Галев :wacko: Аз докато не го видя с очите си това, няма да го повярвам.

 

Щом го пише в официялният сайт начи е вярно :punk

Link to comment
Share on other sites

Не знам как така Тасев се е договорил с тоя темерут и селяндур Юри Галев :wacko: Аз докато не го видя с очите си това, няма да го повярвам.

 

Е как, мисля по времето на Жоро Илиев двата отбора бяха много близки. Да не говорим за пускане, или сателитство, но поне явно не ви правят мръсотии като на нас (10лв билета) ;)

Link to comment
Share on other sites

Е как, мисля по времето на Жоро Илиев двата отбора бяха много близки. Да не говорим за пускане, или сателитство, но поне явно не ви правят мръсотии като на нас (10лв билета) ;)

 

 

ako tasev ne beshe pratil biletite shtqhme da si zaplatim po 4 lv :lol: ama tfa vashto 10 lv e naprao :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...