Jump to content
BulForum.com

Ботев Пловдив


nakatak_zick

Recommended Posts

Не разчитайте някой да си остави хляба, за да остане в Ботев. Най-малкото трябва да е откърмен в тяхната школа, че да има такива сантименти. Аз още се възхищавам на младежа, който прие 250000 лева, дължими му от ЦСКА, да бъдат платени в акции, за помогне. Но такива са мнооого малко... Респективно за него почти нищо не се чу, но пък че шундата Манолова е дала 200 лева беше сензацията на Прас Прес груп.... 

 

Не бива да се сърдите на играчите в такива моменти. Те трябва да играят, защото часовникът им трака бързо. Логично е да търсят реализация. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1623744_10201471606227077_13785034579992

БОТЕВ (ПД): Стаховяк, Христов, Терзиев, Филипов, Минев, Куртеан, Иршак (69-Васев), Сърмов, Огнянов (81-Юсеин), Ромарио (56-Луис Педро), Цветков

старши треньор: Любослав Пенев

 

Благодарим ви!

 

Не ще умре, не ще умре

една любов в едно сърце

една любов в канарите.

Не ще умре, не ще умре!

 

И мъката и радостта

ще споделиме на света

и нищо няма да ни спре

не ще умре, не ще умре!

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Лукин и Бенга отказаха да играят, но Куртеан излезе на терена. Пенев каза, че ще се разбере какво ще става с отбора до 2-3 дена.

Link to comment
Share on other sites

Лукин и Бенга отказаха да играят, но Куртеан излезе на терена. Пенев каза, че ще се разбере какво ще става с отбора до 2-3 дена.

Куртеан е мъжко момче, личи си му по начина, по който скача всеки мач! Ако запазим тези футболисти и намерим един добър централен защитник мисля, че спокойно можем да се борим за топ 3 (разбира се с Любо). Лично на мен така отбора повече ми харесва, няма ги скъпоплатените звезди, няма ги и свръхочакванията сред феновете. Най-накрая феновете се обединиха, което е най-хубавото.

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Преживяхме селския ще преживеем и това :) Хубавото е, че Джиджев и Златев остават, което ми подсказва, че Цецо не се е отказал от нас. Надявам се икономичният режим за отбора да означава, че ще се пренасочат средства към завършване на стадиона... Времето ще покаже какво ще се случи ние само може да подкрепяме момчетата, които ще останат!

Link to comment
Share on other sites

Ако визираш Цецо Василев, то отпиши тоя вариант, не го брой него вече. 

Надявам се да не си прав, защото такъв собственик не можем да намерим следващите 100 години :nugget:

Link to comment
Share on other sites

Няма такъв собственик - собственик на Ботев е КТБ, не Цветан Василев. Надявам се е излишно да обяснявам разликата. 
Link to comment
Share on other sites

Доколкото ми е известно Ботев Пловдив е акционерно дружество, а КТБ е спонсор на отбора, но не държи акциите. Това е моя информация, която, разбира се, може и да е грешна нямам претенции да съм толкова навътре в кухнята :)

 

host, мутри с пари колкото искаш, но като Цветан Василев няма или поне аз не съм видял. Жоро headshot-a купи една титла на буферите, но не остави един пирон на Лаута... Левски и ЦСКА с милионите задължения няма да ги коментирам.

Link to comment
Share on other sites

Ако наистина лично Василев е собственик - be afraid... be VERY AFRAID... 

 

Не съм разпитвал за това, в момента много по-тежки са проблемите, които се коментират...  

Link to comment
Share on other sites

Ще поживеем, ще видим. Както казах нямам представа кой е реалният собственик и мога само да гадая. Ей сега поразцъках в сайта на рърговския регистър, но ми искат ЕИК, за да даде някакво инфо :) Като цяло и аз мисля, че Василев е бита карта, но нали знаеш... надеждата умира последна.

 

 

edit: Домусчиев също инвестира доста сериозни средства в Лудогорец, но и той не иска да налее пари за стадион и ДЮШ

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Няма такъв собственик - собственик на Ботев е КТБ, не Цветан Василев. Надявам се е излишно да обяснявам разликата.

 

КТБ е само спонсор на Ботев , собственик с 51% е ИПС , 39% ТЦ-ИМЕ и 11% Сдружение Ботев

 

 

Turn off this option! iPad Turn off this option! HD

Link to comment
Share on other sites

На тема собственост успявам да видя, че Василев чрез фирма "Технологичен център - Институт по микроелектроника" държи 90%", 10% са на феновете. Не мога обаче да вярвам на 100% на интернет медии... Така или иначе чрез фирма или дружество, явно той лично стои отзад, което е много тежка новина за Ботев... Предвид съсипването, което му спретна Доган, просто не виждам кога и как ще се продължи... НО пък едно е сигурно - едва ли ще стане по-лошо от селската схема... Ботев преживя Селянина, ще преживее и това. 

Link to comment
Share on other sites

Много ще е тъжно, ако свинята се докопа до ТЦ ИМЕ и съответно стане собственик на отбора :(

 

По информация на Ройтерс Цв. Василев заедно с руската ВТБ е един от кандидатите за покупка на австрийска банка, така че него май няма какво да го мислим...

Link to comment
Share on other sites

На тема собственост успявам да видя, че Василев чрез фирма "Технологичен център - Институт по микроелектроника" държи 90%", 10% са на феновете. Не мога обаче да вярвам на 100% на интернет медии... Така или иначе чрез фирма или дружество, явно той лично стои отзад, което е много тежка новина за Ботев... Предвид съсипването, което му спретна Доган, просто не виждам кога и как ще се продължи... НО пък едно е сигурно - едва ли ще стане по-лошо от селската схема... Ботев преживя Селянина, ще преживее и това. 

 

във форума на Ботев бяха проверили в някакъв регистър, че ИПС държи 51%, а ТЦ-ИМЕ 39.

 

Link to comment
Share on other sites

ЧЕСТИТА ПОБЕДА, КАНАРИ! ЧЕСТИТА ПОБЕДА НА ВСИЧКИ ЖЪЛТО-ЧЕРНИ СЪРЦА. ПОБЕДАТА Е НАША И ТАКА ЩЕ БЪДЕ ДО КРАЯ НА СВЕТА!

 

 

"НАЛЕЙ ДА ПИЕМ БИРАТА НАЛЕЙ ДА СЕ НАПИЕМ ДА ПРАЗНУВАМЕ ПОБЕДАТА ДА СЕ ВЕСЕЛИМ СЕГА ЧЕ БОТЕВ ПЛОВДИВ ПОБЕДИ ЧЕ БОТЕВ ПОБЕДИ ЗА СЛАВАТА НА ПЛОВДИВ ДА СЕ ВЕСЕЛИМ СЕГА"...

 

 

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Овчата тиква треньор на Ботев?!?!?!? Какво по дяволите се случва???

Ох, не ми напомняй... И в първия му мач го изгониха :lol:

 

872bc60c20796e08483ed67309b42328_XL.jpg

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Феновете на Ботев направиха нещо невиждано – в кръг, в който отборът им бе лишен от публика, те станаха…публика №1! Срещу Локомотив София бултрасите намериха начин да бъдат близо до отбора и да го подкрепят в тежката битка. Неслучайно след победата с 1:0 фенове и футболисти празнуваха заедно, а сълзите в очите на младия футболист на Ботев Васев казват всичко.

На второ място в класацията на Sportonline.bg е Сектор Г. Той си остана все така велик в Ловеч, където феновете бяха онези, които извоюваха победата. А за красотата на червената агитка можете сами да прецените.

Първият кръг на „А“ група отбеляза и едно завръщане – това на агитката на Локо (Пд). Момчетата, които си отвоюваха клуба дойдоха на „Герена“ и заедно с новия тим на Неделчо Матушев стигнаха до ремито срещу Левски.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Вярвам, че след вчерашния мач разочарованието във феновете на Ботев е голямо. Така като гледам всеобщите мнения и коментари разочарованието във всички фенове на футбола е голяма, защото един смешник реши да подари мача на лайновозец. Домуса сигурно пак е хранил съдиите по ресторантите, но резултатът и купата не са важни. Други неща са важни - важно е как едни 18-20 годишни момчета си оставиха сърцата на терена за радлика от скъпоплатената "звездна" селекция на един хасковски каунь, която пролетта отправи ЕДИН удар извън очертанията на вратата за 90мин! Важно е как многомилионната селекция на домуса беше поставена на колене до минутата, в която изчадието наречено главен съдия не реши да плюе върху труда на тея млади момчета и всичко хора, които обичат футбола... Още един много важен въпрос ме терзае, но на този въпрос Вили (треньор, който се оказа голям мъжкар, въпреки, че е луд :D) ще трябва да намери отговор - КАК ТЕЗИ МЛАДИ МОМЧЕТА ЩЕ СТАНАТ ДНЕС И ЩЕ ИДАТ ДА ТРЕНИРАТ? С каква мотивация ще го направят, като е очевидно, че каквото и да правиш щом онези там горе (да, говедата от БФС) са решили, че няма да ти дадат възможност да играеш и да спечелиш. Как ще обясниш, това което се случи вчера, на един Алекс Колев, който реши да избере българското и да играе за любимия Ботев, пренебрегвайки оферти от Франция? Да домуса плаща, за да има първенство, но какво е това първенство?! Как искаме да имаме добър футбол, хора по стадионите и добър национален отбор, когато младите ни момчета са смачквани за сметка на едни чужденци, дето утре няма да ги има? Съжалявам, но това вчера наистина ми дойде малко в повече...

 

 

Ботев спечели много повече от купа!

 

 

 


Ботев загуби тази вечер срещата за Суперкупата на България. Паднахме с 3:1 от Лудогорец, предварително сочен за фаворит. Фаворит, толкова неуверен в себе си, че се наложи една истинска мъжка жена в черно да вади червен картон, защото така му е спуснато.

Ботев, обаче, отново спечели. Спечели хората, спечели независимите наблюдатели, спечели Играта. Един бездушен малкопишковец бе решил, че Лудогорец ще спечелят Суперкупата и наказа един от най-перспективните нападатели в България, Алекс Колев. Наказа го така, както дори и Хауърд Уеб не наказва противник на Манчестър Юнайтед...

Но Алекс трябва да знае, че няма канар, който да го вини. Няма канар, който да не му съчувства, и няма канар, който да не го подкрепя в този момент. Алекс, приятелю ние сме с теб! Ние знаем, че си страхотен нападател, ние знаем, че тепърва ще ни носиш наслада с играта си, и за това знай, че никой не те вини за този безумен картон, присъден ти от някакъв дребнав злобар. Повярвай ни, раздавай се, и сам ще видиш отношението. Не се пречупвай и предавай заради тази простотия, сътворена от чернодушкото.

А отсносно тенекията...

Ами честита да им е на всички ония 200-та "фена", които не знаеха какво правят в Бургас. На всички ония, на които Петричев им носи хореографията и им връзва заставите по оградите. На онези възрастни жени и техните внуци, които си поглеждаха часовниците и нямаха търпение да си тръгнат от стадиона, на който бяха по задължение. На ония със сандвичите и пискливите гласове, които за първи път присъстваха на футболен мач. Тази Суперкупа е за вас! Но тя не струва нищо, защото вас ви нямаше на Лазур...

Само да не се чудят после от Лудогорец и БФС, че националната им "кауза" не се подкрепя от Пловдив. И, че на Пловдив му е през средата на гащите за корумпиран, съдийски отбор, който не може да бие сбор от 20-годишни играчи, без удобно рамо от БФС.

Господа от Разград, така реноме не се гради. А каквото насила се прави, изчезва с първия повей на промяна.

Всичко ще си проличи утре в Европа, не ви го пожелаваме, вие сами си го причинявате.

Момчета, Вие, които носите жълточерната фланелка!

Да, същите вие, които до последно се борихте с БФС и отрочето им Лудогорец! Същите вие, които направихте лудия мач с Литекс! Вие, същите, които бихте в последните минути Черно море! Вие не сте сами! Скоро ще го видите, ако вече не сте го разбрали! Ние сме с Вас, и ще бъдем до Вас, каквото и да реши БФС! И сто мача да ни накажат, и в "Щ" квартална да ни изкарат, ние сме с вас! И знаете ли защо? Защото повечето от вас на 19-20 години се доказахте като повече мъже от скъпоплатените звезди на Киро Гела, които без съдия не могат да ви бият, и като повече мъже от разни шефове с мокети на главата!

Канари! Ние сме горди с вас, защото вие, това  сме ние! Сигурно ви е странно, като футболисти, да не чувате призиви за купи, титли, пробиви... но ние не сме такива. Да, ще се радваме на купи, да ще ви носим на ръце за титли, но за нас това, което показахте срещу разградския октопод, е в пъти по-ценно от всичко.

Добре дошли в Красотата, ние Вярваме във вас, и ще се Борим заедно!Защото...

Един отбор...

Е на света...

Завинаги във нашите сърца...

За нас е той...

Религия...

О, Ботев Пловдив, най-великия!

source: bultras.com

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...