Jump to content
BulForum.com

Supernatural


danio

Recommended Posts

supernatural0rw.jpg

 

Накратко историята взета от subs.unacs.bg:Сериал за двама братя, които се заедно с баща си се занимават с лов на демони. Сега баща им се губи по следата на демона, убил майка им,

и те тръгват по следите му.

Гледах първата серия и ми хареса.В японеца ги няма сериите но в сайта на ГГБИТ ги има повечето.Сериала е нов от 2005год.Повече инфо тук

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Страхотен сериал. Нов, но с изключетелно голям рейтинг. Обира точките и е върха. Трети сезон е по-завладяващ дори и от първите два. :D

Link to comment
Share on other sites

сериала е лудник и номер едно в жанра.всеки сезон става по интересен.следя си го от началото и винаги ме държи в напрежение.а пък с това развитие на третия сезон направо ще се изкъртя от кеф. :punk

Link to comment
Share on other sites

Страшни демонки подбират.

Определено :love :wub:

Някой да знае случайно как се казваше главната 'демонка' в този епизод (sin city)?

Бих изгледал още някой филм с нея :D

 

Иначе сериала няма равен просто, засега няма слаб сезон .. да се надяваме да продължават така и за напред :)

Link to comment
Share on other sites

Демонката се казва Casey. Sasha Barrese пък е актрисата. Руби пък се казва тази, която спаси Сам в първи епизод, Кейти Касиди е актрисата. Ама ако се интересуваш повече от сериала посети този линк

 

Иначе сериала няма равен просто, засега няма слаб сезон .. да се надяваме да продължават така и за напред

 

Така е! Sin City RUuuLLZZZ. :punk Да видим какво ще става нанатък.

Link to comment
Share on other sites

Демонката се казва Casey. Sasha Barrese пък е актрисата. Руби пък се казва тази, която спаси Сам в първи епизод, Кейти Касиди е актрисата. Ама ако се интересуваш повече от сериала посети този линк

Мерси :D

Иначе за линка, аз си го посещавам редовно :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

сериала вече го превеждат по бързо от "проста" и "затвора" :D

втора серия, която гледам по обяд :punk

бтв-имало ли е по- опасно същество от т.н. илюзионист?

Link to comment
Share on other sites

znachi nova zaribjavka!

ot tezi mnogo-sezonni seriali ne moga da se vredq da gledam filmite deto sym si svalila. vseki pyt si vikam, ajde samo oshte edna serijka da vidim ...

shte da go svalim, i az da vidq tez demonki :)

Link to comment
Share on other sites

язък за агента на фбр, помислих, че ша почне и той да реже глави наравно с братята :D

ама тая лилит май ша се окаже голям проблем

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Е сезона свърши! Но както казаха по-горе Лилит е голям проблем.

Остава едно горещо лято до следващите серии на Supernatural, кой знае може би ще предават директно от Ада? :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Тая вечер започнах да го гледам сериалчето, докато чакам да излизат Старгейтчетата.... сериалът е завладяващ.... надявам се да изгледам 3-те сезона преди да излезе 4-тият <333

Link to comment
Share on other sites

Е сезона свърши! Но както казаха по-горе Лилит е голям проблем.

Остава едно горещо лято до следващите серии на Supernatural, кой знае може би ще предават директно от Ада? :lol:

 

ами последните секунди на последния епизод на сезона май намекпаха за нещо от сорта :D

 

каквото и да стане сериалът ще се гледа :love

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

аз едно нещо не разбрах само- първа серия се казва Lazarus Rising, ама никъде не го споменаха или аз съм го пропуснал кой е тоя.

Link to comment
Share on other sites

Аз не го приемам тоя номер дето ангелчето така безцеремонно трепе наред.Има нещо съмнително.

Струва ми се зло това ангелче.А и дийн на края на втори епизод спомена нещо за дявола...

Link to comment
Share on other sites

е той кастиел си каза, че е ВОИН...пък и тая демонката, дето помага на сам, дъщо каза, че ангелите първо удрят, после питат. искам да кажа, че ще ги кърти наред, просто нашето разбиране за ангел е малко по-различно от представеното тук :music

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аз го изгледах до втори сезон и май няколко епизода от третият , обаче след това го забравих ... сега си свалям епизоди за цялата нощ .

:)

Link to comment
Share on other sites

Аааа не е истина, попиках се от хилене на последния епизод.

 

Dean, maybe angels can pull you out of hell, But no one could do that. :lol:

 

 

 

аз едно нещо не разбрах само- първа серия се казва Lazarus Rising, ама никъде не го споменаха или аз съм го пропуснал кой е тоя.
no way, are you kidding?
Link to comment
Share on other sites

no way, are you kidding?

е ти ся го обърни на гавра, аз от къде да знам, че някъде в библията, някакъв си Лазар бил съживен от Христос :)

Link to comment
Share on other sites

Аааа , шести епизод е уникален и как свършва само , its the eye of the tiger , попилях се от смях ... не е за изпускане .

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Как ще ми спрат сериал за близо два месеца бе, аааааааааа, че то нищо друго за гледане не остана. Но поне Януари два сериала, които наистина стават за гледане... отиде ми сесията.

 

Развитието кърти мивки, доброто братче, което е невинно като сълза и праща лошковците в ада, нананайва демонка, а големия лош, развратен и цапнат в устата батко Дийн, който временно е пребивавал в ада и си е "играел" с душичките, тралалайва ангелка... хъхъхъхъхъхъхъхъ а диалозите и моментите са един път :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Сезона продължава. Епизода беше малко тежък, и не чак толкова интересен, но във всеки сериал има "пълнеж". Серията беше класически, средностатистически филм на ужасите :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...