Jump to content
BulForum.com

Supernatural


danio

Recommended Posts

Сезона продължава.

То хубаво продължава, но аз тепърва започнах да го гледам този сериал и бая има да си наваксвам :lol: Наистина си е доста интересен, особенно саундтраците към филма къртят rock.gif

Link to comment
Share on other sites

Защо днес няма нов епизод, гледам в имдб няма дата на излъчване... не видях да пише защо не пускат нов.

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Хей, какво става с феновете на Supernatural?

 

Гледам, че вчера са качили последния епизод от 4-ти сезон, но още съм на 11 епизод :((

 

 

Я кажете сериала преключва ли или ще има продължение? Ако няма - споделете някой друг интересен подобен сериал да почвам да го свалям:))

Link to comment
Share on other sites

Пети сезон ще е финален. Много нагло приключи четвърти сезон, има да чааакаме до развръзката. Но определено няма да намериш заместител на този сериал.

Link to comment
Share on other sites

Е, поне ме утешава това, че ще има 5-ти сезон :D

Още 5-6 серийки и ще трябва да сменям сапунката :cry

 

Жалко наистина, че така здраво се запалих по сериала, че не искам да свършва... защо не го направят като "дързост и красота" - вечен :lol: :ghost

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

5-ти сезон ще е последен така ли колко серии са замислени?

Аз от скоро се запалих и съм още на 2-ри сезон сериалчето е много добро !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Аз от около месец и половина почнах да гледам сериала, вече свърших 4ти сезон и ще видим кога ще почна 5ти,сериала е наистина страхотен и го препоръчвам на всеки !! наистина не ми се иска да свършва с този 5ти сезон, на мен ангелите, демоните и изобщо филмите с господ библията и т.н са ми малко слабост, и сега като изгледам оставащите серии от 5ти сезон, които са излезнали до момента ще почна да чакам "легион"

legion01.jpg

гледах му трейлъра в мола докато бях на "2012" и там се говори нещо за изтребване на човевеството от ангелите, бе лудница изглеждаше че ще е, така че няма страшно се ще има кво да се гледа :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...