Jump to content
BulForum.com

binki-linux


karaman

Recommended Posts

А какво ще бъде предназначенито на Дистрото.Декстоп ? Сървър ? Мисля ,че ще е добре да го специализаираш в някаква насока ,а не да правиш поредното "Общо" дистро, има безброй такива ,и малко ще са хората които ще се откажат от дистрото което ползват години ,за да си сложат Bash Linux :)

 

ПС:А за да върви "Bash is Not bash" трябваше да е BNB - Bash is Not bash както е GNU - Gnu Is Not Unix ,иначе не става Рекурсивно ;)

 

А ,и от къде мога да сваля Bash0.1 ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Някой няма ли да го дръпне, да го тества!

 

засега само 1 човек се обади, кернела не му тръгнал (scsi проблем)

 

другите нещо се ослушвате!

Пуснах да се сваля. В следващите дни когато намеря време ще си го кача :).

Link to comment
Share on other sites

колеги, първо пробвайте boot-цд-то

дето е 16 МБ

дали бутва, че досега двама се оплакаха :)

А има ли някакъв софтуер на него?

Link to comment
Share on other sites

колеги, първо пробвайте boot-цд-то

дето е 16 МБ

дали бутва, че досега двама се оплакаха :)

No Binki boot CD found!!!
Kernel panic - not syncing: Attemptedto kill init!

Link to comment
Share on other sites

netrootbg, а ЦД-то какво ти е, разпозна ли го кърнъла, щото това ми подсказва, че не го е разпознало

Това е от малкото cd. Зареди доста неща. Не успях да видя какво става. Прекалено бързо премина всичко :). После ще видя пак къде блокира. Има някой особености при мен. SATA и PCI-E

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ето го и мирора на Install CD-то.. сървъра се намира в USA, така че.. като имам предвид че форума не се вижда от други доставчици.. предполагам че най-много да свърши работа на Godfather :D

 

http://alien.dowling.edu/~aph3x/binki/binki-0.3-install.iso

http://alien.dowling.edu/~aph3x/binki/binki-0.3-install.md5

 

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Такаа ... реших се от утре да си го сваля на стария ми хард и да видя за какво става въпрос !

 

Ще тествам всичко , което "набарам" дали работи както трябва на мойта машина !

 

Intel Celeron 4, 1716 MHz (17 x 101),Chaintech 9BIA (3 PCI, 1 AGP, 1 CNR, 2 DIMM),Intel Brookdale i845,GeForce4 MX 440 with AGP8X,Samsung SyncMaster 750s,AC'97 Audio Controller [b-5],Maxtor-size=19GB.

 

Ако всичко е добре ще си поправя поста , а ако има нещо ще го репортна на нов пост ! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Аз имам няколко други въпроса. Защо я пишеш тая дистрибуция? Защоя я показваш на хората и даже търсиш хора за beta testing? С какво дистрибуцията ти превъзхожда останалите няколко хиляди такива? Не приемай въпросите ми като заяждане, а по-скоро като скептицизъм към това, което правиш. :)

Link to comment
Share on other sites

Аз имам няколко други въпроса. Защо я пишеш тая дистрибуция? Защоя я показваш на хората и даже търсиш хора за beta testing? С какво дистрибуцията ти превъзхожда останалите няколко хиляди такива? Не приемай въпросите ми като заяждане, а по-скоро като скептицизъм към това, което правиш. :)

До колкото разбрах това му е дипломната работа... :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...