Jump to content
BulForum.com

Best scary movie


Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply
Няма спор-"Заклинателят" от 73г.Невероятен филм;2.6-то чувство-тоя филм ми е любим и разбира се,че шедьовърът на Д.Линч-"Twin peaks".Гледал съм го като малък и ми пречини редица безсънни нощи. :lol:

Кво говориш,допреди 1-2 години още ме беше шубе от БОБ а съм на 17(като на седемнайсееее :D ).Twin Peaks Rullz

Link to comment
Share on other sites

Още чувам оная птичка: "Недей, Лео, недей!"

и оная черна дупка на поляната...

бррр! Туин Пийкс! :ghost

Link to comment
Share on other sites

Много "обичам" зомбита;)

Ако може някой да посочи няколко яки филма с тях осван Night of the living(walking) dead i Undead ще е яко;)

Иначе съм фен и на Alien.

HellRaiser не е лош 2.

Link to comment
Share on other sites

A Nightmare On Elm Street ,Jason X,Freddy vs Jason,Book of Shadows: Blair Witch 2 ,Children of the Corn ,Final Destination 1 и 2 и Friday the 13th са най-яките уваси които са гледал :punk .Горещо ви ги препоръчвам. :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Ами повечето съм ги гледал и не са кой знае какво. И определено никой от тях не е успял да ме уплши, при все че съ ги гледал на тъмно. Говоря за

Freddy vs Jason, Children of the Corn ,Final Destination 1 и 2

Link to comment
Share on other sites

Гледах втората или третата част по Диема... Ами не знам какво да кажа - повече от половината филм не се случва НИЩО, уж са някъде си сред ледове, обаче са се покрили в някаква "база" която не знам от къде са я сглобили, ама по-долнопробен декор няма на къде... Не останах очарован. Нищо чудно да заспите от скука на тоя филм

Link to comment
Share on other sites

ами според мен "Пред известена смарт" " Страх точка КОм" и имаше някаф сериен филм през 1994-95г сам се насирал от страх (камоли че сам бил мнооо малък) и ся ме е страх от тоя филм ама не се сещам името му :(

Link to comment
Share on other sites

Makar sigurno pove4eto da ne sa 4uvali filma Siqnieto s Jack Nicolson e dosta stra6ni4yk.Po Stephen king e si zaslujawa samo zaradi za edna szena no tq e ujasqva6ta.

Link to comment
Share on other sites

Не знам кои филми са най-страшните,не си падам много по ужаси,но мога да кажа малко за филми на ужасите или още хоръри,които биха могли да се нарекат "класика в жанра":

Дракула (1931) - филмът, който върчва знамето на ужаса в ръцете на Universal и прави от Бела Лугоси най-популярния хорър актьор по онова време, наред с Борис Карлоф. Може би най-добрата адаптация на книгата... Режисьорът Tod Browning година по-късно слага край на кариерата си (или по точно я поставя в силна агония) със скандалния за онова време (в Швеция и до днес забранен) филм Freaks, който е един от любимите филми на Мерилин Менсън и Антоан Ливей (основател на сатанинската църква и автор на сатанинската библия... с една дума - балама).

Надявам се скоро да мога да гледам легендарния "Носферату" от 1922-ра. Главната роля се изпълнява от Max Schreck (истинското име е Maximilian Schreck), което от немски ще рече "максимален ужас". Филмът е вдъхновен от "Дракула" на Стокър и по тази причина е заведено дело от вдовицата му. То е спечелено и копията на филма били изгорени. Според някои оцелели негативите, а според други филмът и достигнал до нас благодарение на копия запазени в други държави. Това е един от важните филми в историята на ужаса...

Link to comment
Share on other sites

kato stana vypros za Stivyn King,spored men filmite po negovite knigi ne sa mnogo spoluchlivi.(estestveno tva si e lichno moe mnenie).osobenno poslednite filmi koito gledah a te sa,salem slot i kapan za synishta.

Link to comment
Share on other sites

Надявам се скоро да мога да гледам легендарния "Носферату" от 1922-ра. Главната роля се изпълнява от Max Schreck (истинското име е Maximilian Schreck), което от немски ще рече "максимален ужас". Филмът е вдъхновен от "Дракула" на Стокър и по тази причина е заведено дело от вдовицата му. То е спечелено и копията на филма били изгорени. Според някои оцелели негативите, а според други филмът и достигнал до нас благодарение на копия запазени в други държави. Това е един от важните филми в историята на ужаса...

Този филм наистина е ужасяващ! Уникалната визия, психарската музика... Трява да се гледа! Препоръчвам го!

 

Ето нещо което се очертава доста добро - слушам звуците от сайта и тръпки ме побиват!!! :cry

 

http://whitenoisemovie.com/

Link to comment
Share on other sites

Не знам кои филми са най-страшните,не си падам много по ужаси,но мога да кажа малко за филми на ужасите или още хоръри,които биха могли да се нарекат "класика в жанра":

Дракула (1931) - филмът, който върчва знамето на ужаса в ръцете на Universal и прави от Бела Лугоси най-популярния хорър актьор по онова време, наред с Борис Карлоф. Може би най-добрата адаптация на книгата... Режисьорът Tod Browning година по-късно слага край на кариерата си (или по точно я поставя в силна агония) със скандалния за онова време (в Швеция и до днес забранен) филм Freaks, който е един от любимите филми на Мерилин Менсън и Антоан Ливей (основател на сатанинската църква и автор на сатанинската библия... с една дума - балама).

Надявам се скоро да мога да гледам легендарния "Носферату" от 1922-ра. Главната роля се изпълнява от Max Schreck (истинското име е Maximilian Schreck), което от немски ще рече "максимален ужас". Филмът е вдъхновен от "Дракула" на Стокър и по тази причина е заведено дело от вдовицата му. То е спечелено и копията на филма били изгорени. Според някои оцелели негативите, а според други филмът и достигнал до нас благодарение на копия запазени в други държави. Това е един от важните филми в историята на ужаса...

 

mnogo slojno nqma6e nujda ot takova uslojnenie kaji po-to4no imenata na fimite ni6to ne razbrah ot napisanoto koi film koi e qko si padam po ujasi... Nosferatu sym go 4uval no ne sym gledal ni6to svyrzano s nego i nqmam predstava kakvo e to4no, a ti kakvo ima6e predvid skoro da moje6 da gleda6 ne6to tuk to4no tova izre4enie ne mi stana qsno :) nali e ot 22-ra. A Freaks zaslujava li si ? 6toto az si padam po horrori kato Alien, takiva kato Friday toq Jason. Da mi predlojite ne6to qko ot toq stil 6toto takiva kato The Village ne gi haresvam tova e skuka umiram si ot skuka na takiva filmi, kuklite me kefat do nqkade awe qsna e rabotata da ima nqkyv smisyl v filma i da ne e s nqkvi hora deto ubivat drugi hora v smisyl obiknovena rabota da e ne6to po-neobi4aino e toq White Noise izglejda dovolen, samo da ne e kato toq The Signs tova be6e unikalna glupost ni6to hubavo ne namerih v toq film... pak sku4aeh prez celiq film i nakraq go dadaha onva izvynzemno i mu udariha nqkolko buhalki i tova be6e ... The Forgotten e dobyr, no ne e ne6to koi znae kvo. A The Exorcist mnogo hora go priznavat za edin ot nai-dobrite ujasi no moje bi za6toto ve4e e prekaleno star i ne me radva ne6to sku4en mi se stori kato go gledah naskoro.

Link to comment
Share on other sites

шшшшшшшшш баси мамата мен ме побиха трапки само от саита!

мани мани ако гледам филма ще се насера от страх!

 

 

 

а хора аре да ми кажуте от каде мога да си го сваля за да го гледам !

тарсих в го тука ама го неам :(

мноооо ви моля !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...