Jump to content
BulForum.com

Best scary movie


Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Nai dobrata poredica horor patak13. i ko6mar na ulica elm

petak13 sam gledal parvite dve 4asti i moga da kaza 4e e klasika v zanra kato se ima predvid 4e takiva filmi mene me drazniat predvidimi sa.

 

No petacite zadalzitelno koito ne gi e gledal

Link to comment
Share on other sites

Благодаря ви много . Обаче всички тези съм ги гледал с изключение на Darkness . По ринцип ми трябват заради гаджето :love тя е маниак на тази тема . :confused 10х отново

:D

 

@The Black Dragon би ли ми препоръчал някой който да е сравнително нов , тоес да не би могла да го е гледала преди ;)

Link to comment
Share on other sites

Благодаря ви много . Обаче всички тези съм ги гледал с изключение на Darkness . По ринцип ми трябват заради гаджето  :love  тя е маниак на тази тема . :confused  10х отново

    :D

 

@The Black Dragon би ли ми препоръчал някой който да е сравнително нов , тоес да не би могла да го е гледала преди  ;)

Гледай Darkness много е як!Забравих да напиша и сички серии на Halloween,като най-яката е H20.А по-нови :

The Village

Freddy Vs. Jason

засега за други не се сещам,ма то кво да се сещам,като ся всички в Холивуд правят някви исторически филми.Троя,Спартак,Александър.Очаквайте 2005 Хан Аспарух :blink:

Link to comment
Share on other sites

Гледай Darkness много е як!Забравих да напиша и сички серии на Halloween,като най-яката е H20.А по-нови :

The Village

Freddy Vs. Jason

засега за други не се сещам,ма то кво да се сещам,като ся всички в Холивуд правят някви исторически филми.Троя,Спартак,Александър.Очаквайте 2005 Хан Аспарух :blink:

Много си прав :confused . Но не може да ги виним и те са хора и те трябва да ядат :lol: ---> каквото се купува това правят 10х отново за помоща ;)

Link to comment
Share on other sites

Ne iskam da zasegna nikoi i na men po golqmata 4ast ot filmite koito ste izredili mi haresvat 6to gode...no ka4estven horror v spisycite tuk vijdam samo It(za vremeto si) i The Ring...vinagi sm si mislila 4e da si nameri6 naistina stra6en i interesen sy6tevremenno film e edno ot nai trudnite ne6ta(v smisyl dr filmi se namirat sravnitelno lesno v sravnenie s tezi) i pri polojenie 4e i az samata ne znam mn hubavi....pls razmislete se malko i daite da si iznamerim ne6to NAISTINA hubavo za gledane :D iskam da si umra ot strah pone vednuj :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

КАК ИЗОБЩО ГИ ГЛЕДАТЕ ТЕЗИ ФИЛМИ

 

Амии... Супер яки са :D

 

Лично аз препоръчвам 28 Days Later, Cube (втората част също е яка но там има една руса мадама заради която не ми достига достатъчно кръв в мозъка... и не мога да асимилирам филма... :punk )

 

Значи имаше един филм дето го гледах едно време по Евроком 2 (RIP) дето се казваше нещо като "Лудия Джак" ей.. убих се не мога да го намеря този филм. Ставаше въпрос за един пич (джак) и двамата си синове дето отвлякоха едно семейство със една кола-каравана и разпродадоха органите им. Изродско! Помогнете по въпроса.

 

За феновете на класическия хорор (по специално на зомбитата): The Night of the Living Dead.

 

Това е засега от мен, ако се сетя още нещо ще го споделя. И между другото Fear.Com е по скоро забавен от колкото страшен :P

Link to comment
Share on other sites

Ne iskam da zasegna nikoi i na men po golqmata 4ast ot filmite koito ste izredili mi haresvat 6to gode...no ka4estven horror v spisycite tuk vijdam samo It(za vremeto si) i The Ring...vinagi sm si mislila 4e da si nameri6 naistina stra6en i interesen sy6tevremenno film e edno ot nai trudnite ne6ta(v smisyl dr filmi se namirat sravnitelno lesno v sravnenie s tezi) i pri polojenie 4e i az samata ne znam mn hubavi....pls razmislete se malko i daite da si iznamerim ne6to NAISTINA hubavo za gledane :D iskam da si umra ot strah pone vednuj :rolleyes:

The Grudge е добро филмче особенно ако го гледаш сама в 1 през ноща(може и по-късно)

Link to comment
Share on other sites

Ето моя топ 5 :

1. Тексаското клане (този филм ме разтърси много):ohmy:

2. ТО (номинирам го за6тото ми е останал като пирон в главата от едно време(от преди 15 год.) ,сега ако го гледам сигорно няма да ми се стори толкова страшен)

3.Dreamcatcher (няма какво да се коментира , нали е по Кинг)

4.The Others

5.Wrong Turn

 

Приятно гледане :devil

Link to comment
Share on other sites

Dawn of the Dead, The Ring, Alien, Evil Dead Trilogy (не че е страшно, ама се води ужас и много ме забавлява), The Thing

Link to comment
Share on other sites

Аз честно казано гледам само психарии,щото другите филми са ми скучни..

Гледала съм много и още не съм намерила 'идеалния' :D

Четох в първата страница.. и "28 дни по-късно" изобщо не ми хареса като го гледах.. миналата седмица моя приятел ми препоръча "Капан за сънища" ми да ме извиняват тия,на които им е харесал филма-ама на мен ми се стори много скучен..

Гледах миналия ден някъв на който случайно попаднах "Нощта на живите мъртъвци" трябваше да се води страшен,той пък ми се стори некъв супер тъп-зомбита-канибали..и за такива помии се разправяше ;>

Майка ми по принцип е много против тия филми и оня ден ми вика "Стига бе,маме ще се побъркаш" :D И аз и викам "Искам да гледам филм,от който наистина ще се напишкам от страх" Тая жена се хвана за главата..

Та ако случайно намерите такъв филм обадете се :D

Link to comment
Share on other sites

Хора помогнете :cry поставих въпроса и в Pinned: Subtitle Links and Requests но там за 5 дни никой не ми отговори тарся субтитри за ROMASANTA . Ако някой има нещо в предвид моля :cry

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...