Jump to content
BulForum.com

"Monsters of Rock"


DeVoLvEr

Recommended Posts

След зачестилите в последно време новини за групи, обявили участие на българския "Monsters of Rock 2006", най-сетне на официалния уебсайт на организаторите от "Universum Entertainment" се появиха имената на изпълнителите, които трябва да свирят от 3 до 7 август на все още неуточнено място (Варна или Каварна). Ето и списъкът:

 

MOTORHEAD

SAXON

UFO

KREATOR

Axel Rudi Pell

MASTERPLAN

UDO

GOTTHARD

OVERKILL

Doro Pesch

VICTORY

NEVERMORE

ROSE TATTOO

GAMMA RAY

DOOMFOXX

HOLY MOSES

Uli Jon Roth

RECKLESS TIDE

DELIRIOUS

EKTOMORF

BRONX CASKET CO.

Nikki Puppet

HELLFUELED

NOISE FOREST

GORILLA MONSOON

TBM

SUIDAKRA

FLESHGORE

L.O.S.T.

POSTSCRIPTUM

CORNAMUSA

METAL CHURCH

EDGUY

WE

EVERFEST

JUSTICE

SJK

BRAZEN ABBOT

 

Източник: http://www.pro-rock.net/

 

... ебаси разочерованието...

не ми се ходи до Каварна само за Fleshgore и Kreator... да ме извиняват рокерчетата, ама е пълна свинщина тоя списък, за сега...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Ако си мислят, че ша прават фест за 160 кинта с тея групи ... еми не знам ... аз не виждам никой от първия списък дето беше изкаран ... само някви групи дето не съм ги чувал или най-много две-три да съм чувал ...

Link to comment
Share on other sites

Абе ако изненадата от америка се окаже Metallica или Manowar ще ги дам не ами.... :D

Аз пък тогава напълно ще се откажа :D

Некадърници... 160 лв да дам заради някви неизвестни... Няма шанс.. Провалиха ми цялото лято!

Чакай, не бързай още. Това не е финалният лист! Белким докарат In Flames, Sodom и Morbid Angel :P да изчакаме още малко и тогава да ги напсуваме яката :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абе ако изненадата от америка се окаже Metallica или Manowar ще ги дам не ами....

Аз също. :punk

А ако доведат Killswitch Engage :punk :punk :punk или Hatebreed ще дам не 160 ами 200 дори.

Link to comment
Share on other sites

Abe grupite deto 6a idvat (molq se na vsi4ki bogove da stane) sa super, hiper, mega qki. Nadqvam se tova da stane tradiciq i skoro da viknat i po-golemi bandi. Kvo li 6te e da dovtasat RAMMSTEIN, METALLICA (pak) i nqkoi legendi na punka - kato GREEN DAY, RANCID, BAD RELIGION. A ako dokarat AUDIOSLAVE ili ZACH DE LA ROCHA (na Rage Against The Machine vokala) 6te se razbiq.

Link to comment
Share on other sites

Abe grupite deto 6a idvat (molq se na vsi4ki bogove da stane) sa super, hiper, mega qki. Nadqvam se tova da stane tradiciq i skoro da viknat i po-golemi bandi. Kvo li 6te e da dovtasat RAMMSTEIN, METALLICA (pak) i nqkoi legendi na punka - kato GREEN DAY, RANCID, BAD RELIGION. A ako dokarat AUDIOSLAVE ili ZACH DE LA ROCHA (na Rage Against The Machine vokala) 6te se razbiq.

 

Не искам да ти чупя хатъра, ама тва с пънка е малко вероятно да стане... не си ли забелязал каква е аудиторията на това "изкуство"? Наркомани и разни неориентирани тийнейджъри....

Link to comment
Share on other sites

Като гледам колко от първоначалните групи са отпаднали ми спадна ентусиазма, ама пак са намират десетина интересни за мен групи от тоя лист. Ша са ходи няма как. Както има една поговорка "Гъз път да види" :)

Link to comment
Share on other sites

Днес гледах сайта на Металика и новите дати за Escape From The Studio Tour ( който един вид е втора част на прословутото турне преди издаването на Load). Започват от северозападна европа, Германия, Холандия, Великобритания и Италия, което ме навежда на мисълта, че идват към източна европа. Освен това времето от 2-6 Август е свободно, което ме кара да се надявам, че може би ще закрият европейската част от турнето с фестивала в (Ка)Варна. :D

Link to comment
Share on other sites

От днес в списъка с изпълнители за българския "Monsters of Rock 2006" на официалния сайт на "Universum Entertainment" са добавени FEAR FACTORY, ONSLAUGHT, ATROCITY и LEAVE'S EYES. Докато за евентуалното участие на последните две банди ви информирахме преди няколко дена (прочети), то имената на ONSLAUGHT и FEAR FACTORY са съвъсем нови, като с последното най-сетне се появява и една от големите американски банди, обещани на родната публика още през октомври миналата година в широко дискутираното предаване на "Фрактура".

В други новини от днес FEAR FACTORY са потвърдени и в официалния списък за "Wacken Open Air".

 

Хмм, Fear Factory, биа, биа :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
От днес, 20 април в списъка с участници на предстоящия български "Monsters of Rock 2006", който ще се проведе в началото на август във Варна, са добавени имената на три големи метъл групи - AMON AMARTH, PRIMAL FEAR и SODOM, като последните са и от предварително обявените банди още през октомври миналата година. Няколко дена по-рано в списъка за фестивала на сайта на "Universum Entertainment" се появи и руската група E.S.T.

Ето ги големите имена :P

 

Разгледайте списъка и в първоначалният пост. Т'ва ще са групите май

Link to comment
Share on other sites

Ето ги големите имена :P

 

Разгледайте списъка и в първоначалният пост. Т'ва ще са групите май

ооооооооооооооооооооооооооооооооооооо Amon amarth, майна :punk :punk :punk Бях се отказал напълно да ходя, обаче сега... Пък и Opeth, Suidakra, Motorhead... така вече взе да ми харесва почти колкото първоначалния план :)

Link to comment
Share on other sites

И аз в началото имах голямо желание да ходя. Ама тогава бандите други бяха...

И аз съм така - какво стана с Whitesnake,Def Leppard,Europe :confused

Link to comment
Share on other sites

Я дай повече инфо :excl:

Scorpions

June 23th 2006 - Stara Zagora - Bulgaria - Stadium - Free

 

За Whitesnake не намерих нищо...

Link to comment
Share on other sites

KREATOR

NEVERMORE

FEAR FACTORY

ANNIHILATOR

SOULFLY

SODOM

 

 

МАААААААААААМОООООООООООООООООО!!!!!!!!!!!!!!!!!!! К'ВО ША СТАВАААА :punk

 

А тез момчета THE REVENGE PROJECT скоро ша забиват в "Гепи". Супер здрави са и ша хвърчат глави на концерта им :punk

Link to comment
Share on other sites

След като доскоро най-актуалният списък с имената на банди за предстоящия първи по рода си у нас фестивал "Monsters of Rock 2006" можеше да бъде видян на сайта на организаторите от "Universum Entertainment" (www.universum-entertainment.com), сега за първи път дъщерната българска страница Monsters-of-rock.info включва име, което към момента на писане на тази новина липсва на уебсайта на "Universum". Това са легендарните щатски детметъли MORBID ANGEL, които бяха и сред първоначално обявените групи във "Фрактура" миналия октомври.

Ето ги, уеееееее!!!!11111 Morbid Angel!!!111 Списъка започна да ми допада доста, дейба :D

Link to comment
Share on other sites

Май и аз няма да ходя... те Fear Factory така или иначе ще имат концерт в София .. нищо не е загубено :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...