Jump to content
BulForum.com

Videos/Movies Requests and Uploads


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Качих концерт на Screaming Trees който е по някакво немско рок предаване. Малък е - само около 30мин но е много готин. Братята-свинета Conner отново владеят сцената а им помага тогавашният китарист на Kuyss и сегашен frontman на Queens of the Stone Age - Josh Homme. Гледайте го. Готинииииии...

 

Screaming Trees - Live in Essen 15th November 1996 Uploaded

Link to comment
Share on other sites

Намерих няколко концерта от колекцията класика дирижирана от Херберт фон Караян. Засега съм качил 9та симфония "Из новия свят" на Антонин Дворжак. Реших да дам на Караян името на папката. Ако нещо не ви харесва така кажете - ще направя за Дворжак и ще го метна там концерта. Изпълнението е на Виенската Филхармония доколкото помня. Ако не помня значи е Берлинската. Все са добри а и особено с такъв диригент.

 

Herbert von Karajan - Antonin Dvorak's 9th Symphony "From the New World" Uploaded

Link to comment
Share on other sites

Качих едно клипче на Weezer. Песента е приятно но не е нищо особено. Клипът обаче е много сладурски защото е с разни малки животни - малки мечки, малки лъвове и такива разни. Много е гот.

 

Weezer - Island in the Sun Uploaded

Link to comment
Share on other sites

Ето го и обещаният...ако съм го обещавал де...концерт на Берлинската филхармония под диригентството на Караян - 9та симфония на Бетовен.

 

Herbert von Karajan - Ludvig van Beethoven's 9th Symphony Uploaded

Link to comment
Share on other sites

качвам

 

Ja Rule feat. Fat Joe & Jadakiss - New York [Kobra].mpg

Jadakiss feat. Mariah Carey - U Make Me Wanna [Kobra].mpg

Jin - Senorita [Kobra].mpg

Lloyd Banks - Karma [Kobra].mpg

T.I. - Bring 'Em Out [Kobra].mpg

 

качено ;)

Link to comment
Share on other sites

Някой ,ако намери филмче от тазгодишното състезание Mr.Olympia и го качи ще съм му много благодарен. Честито на Колман поредната негова титла(7ма подред)

Link to comment
Share on other sites

довечера ще пусна да качвам FC_BARCELONA_HISTORIA_ZYAD.wmv

не съм фен на барса но филмчето е добро :) особено с моментите на дриимтиима когато Стоичков не спира да вкарва ;)

Link to comment
Share on other sites

хмм...някакси ми изчезна FC_BARCELONA_HISTORIA_ZYAD.wmv

изглежда е било изтрито...а дори не го бях качил...

 

повече няма да качвам като толкова пречат тея работи...

Link to comment
Share on other sites

И на мен ми изтриха Counter-Strike Hard Clan Movie(210MB)...

кво да се прави...има толкова простотии на тоя уарез...като филми от на пра-пра баба ми времето...дето сигурно не са сваляни 1 път...

 

ае стига толкова оффтопик

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...