Jump to content
BulForum.com

Videos/Movies Requests and Uploads


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

ЛЕЛЕИЙЙ СПЕШНО МИ ТРЯБВА новия клип на Деси Слава ..аа..бъди добро момиче...имало некав нов клип дето го пускали по няква телевизия Веселина..

та ако го запиша на един пич до 5 дена ша ми даде 5 лева!!!!!! :blink: :tongue

 

Ако някой знае че го има някъде да дава линк ПЛС ПЛС!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Niakoi da ima ideia ot kade moje da se drapnat RIP-ove na dvete DVD-ta na RITON koito izliazoha naskoro ? Edinia e s vidioklipove a drugia s koncertni izpalnenia...

Link to comment
Share on other sites

Не бях качвал от доста време. Ето че и това време дойде. Качих клипа на Hunger Strike на Temple of the Dog - една легендарна група с една легендарна песен. Ех, как ми се иска и сега да можеше да има такива групи - два любими вокала, две любими китари, един любим бас и един любим барабанист - какво повече да иска човек.

Temple of the Dog - Hunger Strike Uploaded

Link to comment
Share on other sites

Айде като е тръгнало надобре...още нещо от мен.

Mike Oldfield - Tubular Bels III Premiere Uploaded

Концерта като всички на Oldfield е много добър но според мен не е върха. Работя по въпроса скоро да има и един който да Е върха.

Link to comment
Share on other sites

Айдееееееее. Още от мен. Този път концерт на Alice in Chains. Концертата е bootleg и това ви говори достатъчно за това че трудно се вижда нещо но иначе е хубаво. А и скоро очаквайте още. Не знам с какво качество на изображението ще е но пак ще е high quality като музика.

Alice in Chains - 1996.07.03 - Kemper Arena - Kansas City, MO, US

Playlist:

1. Again

2. God Am

3. Sludge Factory

4. We Die Young

5. Them Bones

6. Rooster

7. Would?

8. Angry Chair

9. Real Thing

10. Dam That River

11. Man In The Box

12. Grande Finale(последните 10мин от записа са едно съскащо нищо което някой ебаняк не е изрязъл...)

Link to comment
Share on other sites

Качих един клип на една от любимите си групи - Dinosaur Jr. Клипчето разбира се е много грънджи и е подходящо за момента есенно клипче. Нищо особено разбира се но аз много му се радвам защото на такива неща не се попада всеки ден.

 

Dinosaur Jr. - Get Me Uploaded

Link to comment
Share on other sites

Още един клип на едни други grunge легенди от мен - Screaming Trees и най-известната им песен покрай Singles OST. Клипът пак е есенен и grungy. Изобщо работата е "есен в Уошингтън"...точно каквото си трябва.

 

Screaming Trees - Nearly Lost You Uploaded

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...