Jump to content
BulForum.com

Славия (Прага) - ЦСКА


simbata

Славия (Прага) - ЦСКА  

46 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Предстои ни трудно гостуване на адски настървените чехи...

Ще успее ли ЦСКА да вземе нещо от този мач ?

Ще превъзмогнем ли нелепата загуба от германците ?

 

Славия (Прага) - ЦСКА 4:2

Link to comment
Share on other sites

Мачът за мен е Х2. Не знам, как изглежда в момента отборът на Славия, но преди някоя и друга година срещу Левски бяха гола вода. А пък сега ЦСКА е доста добър отбор. Все пак има фактори домакинство и всичко, но нашите могат да бият и трябва да го направят.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

За съжаление - не обърнаха :( Повярваха се, че като облекат черните екипи и отборите сами ще се бият и ето го резултатът! Пролича си и липсата на качествена селекция - двама са контузени и целият отбор рухна. А сега изглезда, че и Велизар се контузи. Приказката свърши, ЦСКА се предадоха. Едва ли ще постигнат нещо срещу Монако, но ще стискаме палци все пак теоретично още имат шансове.

 

EDIT: Сега видях, че Хамбургер бие Викинг с 2:0. Така, че Хамбургер са се класирали. Монако и ЦСКА са с по 0 точки, Викинг и Славия с по 3, но Славия и Монако са играли само по 1 мач. Теоретично ЦСКА все още има щансове.

Link to comment
Share on other sites

Нищо им няма, като вземат Тунчев, Котев, Илиев и Камбуров ще се засилят :lol:

Иначе по темата-крайно време беше да се приземят.Много високо бяха полетели, поне на полу-финал се виждаха :zzz Съжалявам само за коефициента на страната.Литекс и Левски си свършиха работата, но Базел и Рапид Букурещ бият.

Link to comment
Share on other sites

Те като,че ли искаха УЕФА направо да земат :angry:

Мислеха се за много велики и на края се усраха по най-елементарния начин!

Шансовете за по-нататък в турнира според мен намаляха,да не кажа,че няма и такива :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Бащата има рожден ден, та не можах да го гледам мача, но не вярвах, че така ще стане. Славия бяха доста зле преди някоя и друга година, като играха с Левски, а имаха доста по-известни играчи. Явно са понаправили отбор. Жалко за нашите...все още имат някакви шансове, но са наистина малки.

Link to comment
Share on other sites

Продължаването минава през задължителна победа над Монако :blink:

Това ще е доста щастливо... :)

 

на чий терен са следващите 2 мача ?

Link to comment
Share on other sites

Славия тотално надигра ЦСКА...просто без Хидуе и .....опа забрайх му името просто не става работата....прекалено разчитат на тях и ся докато свикнат ще бъдат рязани здраво....за мен ЦСКА беше фаворит от 3-те БГ отбора за продължаване а Левски ги бях отписал ама кат гледам май Левски са с по-големите шансове....надявам се ЦСКА да излезе от дупката и да бие Викинг и минимум равен с Монако(а те тряя да падат) за да може Хамбургер на 1-во а ЦСКА на 2-ро....пожелавам им го!!!

Link to comment
Share on other sites

Славия тотално надигра ЦСКА...просто без Хидуе и .....опа забрайх му името просто не става работата....прекалено разчитат на тях и ся докато свикнат ще бъдат рязани здраво....за мен ЦСКА беше фаворит от 3-те БГ отбора за продължаване а Левски ги бях отписал ама кат гледам май Левски са с по-големите шансове....надявам се ЦСКА да излезе от дупката и да бие Викинг и минимум равен с Монако(а те тряя да падат) за да може Хамбургер на 1-во а ЦСКА на 2-ро....пожелавам им го!!!

бе ЦСКА на второ място не могат да се класират, но и трето място им върши работа... ;)

Link to comment
Share on other sites

надявам се ЦСКА да излезе от дупката и да бие Викинг и минимум равен с Монако(а те тряя да падат) за да може Хамбургер на 1-во а ЦСКА на 2-ро....пожелавам им го!!!

Ние такива сметки и на европейското си правехме, ама... :)

Бием Дания и Х с Италия и сме на финали... :P

 

Дано ЦСКА се доберат до 3-то място.

Link to comment
Share on other sites

1. Хамбургер 2 2 0 0 3-0 6т

2. Славия 1 0 0 0 4-2 3т

3. Викинг 2 1 0 1 1-2 3т

4. Монако 1 0 0 1 0-1 0т

5. ЦСКА 2 0 0 2 2:5 0т

 

Следващите мачове (24 ноември):

Викинг - Славия,

Монако - Хамбургер,

ЦСКА почива

 

Трябва да стане огромна въртележка, за да може ЦСКА да се добере до 3-тото място и задължително трябва да бият Викинг в София. Дори едно равенство срещу норвежците ги изхвърля от играта :( А Викинг изглежда са много сериозен отбор!

Link to comment
Share on other sites

Шест точки са почти сигурни за класиране. Не съм го смятал с всичките му варианти, но е логично - падаш от двата над теб и биеш двата под теб и си трети. А при евентуални въртележки с хиксове и с пет, а даже и четири точки и добра голова разлика се минава. За сега обаче няма хиксове в групата и съответно си ни трябват две победи. Доста трудно изглежда, но можем да стискаме палци и да се надяваме.

Link to comment
Share on other sites

Ами тази игра няма нищо общо с предишните 3мача на ЦСКА.Защитата не струваше изобщо не беше на ниво като предишните няколко пъти.Те сами са си виновни мислеха че ще им е лесно.Нека им сега.

Link to comment
Share on other sites

А при евентуални въртележки с хиксове и с пет, а даже и четири точки и добра голова разлика се минава.

Да, прав си, но ЦСКА нямат никакви точки, а и с тази игра (от вчерашния мач) трудно могат да спечелят някакви.

Викинг едва ли ще загуби от Славия и това допълнително усложнява задачата на ЦСКА. Най-добрият вариант е Славия да бие Викинг, тогава мачовете на ЦСКА с Викинг и Монако ще са директен спор за 3-тото място. С уточнението, че Монако има още 3 мача :( срещу Хамбургер, Славия и ЦСКА.

Теоретично има доста възможности за ЦСКА, но трябват точки, а само с черни екипи победи не се печелят.

Link to comment
Share on other sites

Съвсем ясно ми е, че след нула точки от два мача, да си говорим за шест точки в другите два, си е малко ташак работа. И черните екипи наистина станаха малко като виц вече. Но пък нищо не пречи да се надяваме, нали?

Link to comment
Share on other sites

Е надеждата умира последна, до края на месеца ще се надяваме за ЦСКА. Но все пак България не е само ЦСКА трябва да се радваме на успехите на Левски и Литекс, дано те да продължат успешното си представяне.

Link to comment
Share on other sites

Славия бяха по-добрият отбор и заслужено биха чорбата...оооп ЦСКА исках да кажа. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Е надеждата умира последна, до края на месеца ще се надяваме за ЦСКА. Но все пак България не е само ЦСКА трябва да се радваме на успехите на Левски и Литекс, дано те да продължат успешното си представяне.

 

На левскарчето ли го казваш?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...