Jump to content
BulForum.com

Дръпките в Калояново


Clark Kent

Recommended Posts

1.Трябва да имаш една програмка за сваляне на торенти.

2.Трябва да си се регистрирал в сайта за да можеш да го свалиш.

3.Сваляш ! :)

Кажи я тази програмка плс ...... :confused :( :)

 

Очаквам много яко филмче...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply
  • 3 months later...

Преди да го закрият зимата стана супер шоу с наще хора :) Рали,ама истински рали :) нашия Щерев им е*ба майките на всички там с неготово субару :)Имаше един англичанин,направи го да си говори сам тоя ;)

Така и не разбрахме БМВ-то (черно на цвят) кадето зе 400м за 13 сек и постави рекорда там колко коня е :)Ако дадете др линк кьм филмчето ще го гледам,ама не ми се свалят торенти и такия ;)

 

Абе всяка неделя от 14ч. става шоу истинско там :) заслужава си :)

 

П.С.Има ли редовни който ходят там!?Че може се познаваме с тука някой ;)

 

Тука един звяр дето дойде последния ден (на закриването) от София :)

 

Audi RS2 в купе на 90-так и ако не се льжа беше 555коня или нещу такова :) + азотна битилка отзад :)

П.С.Тва е зело 1-во място в София в най-големите кубици vs Porche-та и такива :) (ако пак не се бьркам де,ама едвали) ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

На 26.03.06-Неделя е официялното откриване на новия сезон на писта "Дракон". Който има желание да си пробва колата или просто да погледа шоуто да заповяда от 11 часа преди обед. За повече информация разгледайте сайта на пистата или тунинг.бг секция Пловдив.

Link to comment
Share on other sites

На 26.03.06-Неделя е официялното откриване на новия сезон на писта "Дракон". Който има желание да си пробва колата или просто да погледа шоуто да заповяда от 11 часа преди обед. За повече информация разгледайте сайта на пистата или тунинг.бг секция Пловдив.

Охоо тая неделя съм там.Ша кажа на даскалката,че съм болен и заминаам да гледам колици :D

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да каже тези филми особено втория каде мога да го намеря във avi ако трябваи друг формат но ми се иска да го гледам

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Еееееееееее аре най-сетне някой , който е свалил филма да го упне в фтп - то на play.evrocom.net и тва е ....... толкова ли е сложно ако е на ГГБ за 5 мин работа ..... тия торенти си е е..ло май..а

ftp:play.evrocom.net

port:4321

user name:(регистрирай са в сайта)

password: ^^^

Link to comment
Share on other sites

ei mnogo neseriozna rauta ! az ako znam kade go ima 6e go drapna i 6e go ka4a za 5 min ama ............

Еми нямам си и идея ..... и аз пробвах и на мен ми пише , че нема такова животно , но видях че има хора , които твърдят , че са го дръпнали и то доста

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Случайно някой днес да видя бавариите които отиват на пистата в Калояново? :) Бяха се събрали на карловско шосе над 20 бавариики после се поразпръснаха. Разбрах само че 3 дена щяли да бъдат там и да пържат гуми. Ще има ли някой да донесе някви клипчета снимки? :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Случайно някой днес да видя бавариите които отиват на пистата в Калояново? Ще има ли някой да донесе някви клипчета снимки? :bgrin:

Да случайно аз ги видях,довечера ще имаш всички най подробни клипове и снимки от там ;) :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...