Jump to content
BulForum.com

Дръпките в Калояново


Clark Kent

Recommended Posts

Откриване на пистата в Калояново

Клипът е създаден и обработен от bahmamu

Музиката предоставена от Clark Kent

Качество и звук-Перфектен

Времетраене-25 мин. 11 сек.

Клипът включва-Снимки/Състезания с коли/Рали/Състезание с Ретро коли/Състезание с мотори/Дръпки с коли/

Големина на файла-1025 MB

Линк-КАЛОЯНОВО-19.05.2005 - Торента е предоставен и сийдван от bahmamu не се притеснявайте да сваляте ще има още към 2 сийдъра всичките локални

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Само аз ли нещо не мога да разбера за кви дръпки става въпрос :confused

Некфи мерджанове, некфи комбита, некфи сеати... Бате, къде бяха колите ве? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Некфи БМВ-та по 300коня, некфи Астри по 200 два косуърт-а по 220коня?? разни ентусиасти с по слаби коли даващи всичко от себе си .... сигурно караш ферари за да не забележиш... или най вероятно не караш нищо ...

Link to comment
Share on other sites

Да, нищо не карам, но определено първата ми кола (догодина по някое време) ще бъде на ниво...

И не знам проблема в "перфектното качество" на филмчето ли е или в моите очи, но определено нищо не ми направи впечатление. И все пак дай точния timestamp да видя къде са тея астри и бмв-та...

Link to comment
Share on other sites

Аре само поправи Качество-перфектно,щото аз на това не му викам перфектно.ама евала,че си се постарал да го сглобиш тва филмче

Link to comment
Share on other sites

Ако някой ми каже от къде другаде мога си сваля тва филмче не от торенти ще съм му много благодарен.Мерси предварително :D

 

Едит:Оправих се сам с тъпите торенти ;) :D

Link to comment
Share on other sites

Ако някой ми каже от къде другаде мога си сваля тва филмче не от торенти ще съм му много благодарен.Мерси предварително :D

 

Едит:Оправих се сам с тъпите торенти ;) :D

 

i az dokat sa opravq mi sa e*a m*****a

Link to comment
Share on other sites

Днес видях ей тоя Опел жълтия на 2-рата снимка.Имам чувството че повече бръмчи от колкото варви. :lol: И наистина ще е добре да го иам и янкъде другаде освен в торента,защото един приятел много сика да го свали ама хал хабер си няма от торенти. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Абе незнам за Жълтия Опел ама тая Тигра на втората снимка съм я виждал два три пъти на живо и ша кажа няколко работи:здраво дънеща музика,добър тунинг(за чип тунинга незнам как стои въпроса де :) )но недостатука и е че е толкова неравномерно накичена че ако са засилиш и земеш некой по остър завой има 99,99% шанс да са обърне хаха :) .Иначе знам че съм много зелен но все пак някой ша каже ли кога има гонки на Калояново че да знам ако е събота или неделя да хвана някой приятел с байковете да си замъкнем задниците,че няма кой да са навие да ма закара с кола :laughing: :( :)

Link to comment
Share on other sites

Вчера пуснах да се сваля ама е спряло на 33% това какво трябва да означава , че не съм много на ясно с торентите , PC на този който го е качил е изключено ? :confused

Link to comment
Share on other sites

Вчера пуснах да се сваля ама е спряло на 33% това какво трябва да означава , че не съм много на ясно с торентите , PC на този който го е качил е изключено ? :confused

same here, samo 4e na 45% mislq...

Link to comment
Share on other sites

Смейте ми се ако искате , ама ми кажете как да го сваля!Четах,регистрирах .. не става! :unsure:

1.Трябва да имаш една програмка за сваляне на торенти.

2.Трябва да си се регистрирал в сайта за да можеш да го свалиш.

3.Сваляш ! :)

Link to comment
Share on other sites

Хубаво,че има клипче ... ама как да го свааля ?! Не мога да се регистрирам... попълвам всичко и идва времето когато трябва да чакам отговор ... е не го получавам :)

Link to comment
Share on other sites

Клипчето е the Best. :punk Свалих го за 5мин. без никви проблеми с теа тоаренти дето за пръв път се занимавам с тях. :D Заслужава си да се гледа и браво на създателя. Само е трябвало тук таме да се махне Sound-a и :music да остави да се чуят колиците.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...