Jump to content
BulForum.com

Може ли да оцелее любовта,ако няма достатъчно пари


Mila

Recommended Posts

Ако имаш много пари е трудно да прецениш дали човека до теб те обича истински, или обича парите ти!

 

Ами ако си готин, караш я да "умирга" по амнайсе пъти на вечер, дали не те обича само заради секса и да вземе да се ожени накрая за някой с пари и къща, дето ще и осигури живота :pirate Темата отдавна се изчерпа и доказа теорията на Айзенщайн за отношението, ама някои се вживяват в ролята на клошари или да речем архивексплорери B)

 

 

If you wanna be rich

you gotta be a bitch!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Парите като се сложат на едно място с любовта едно от двете рано или късно умира..

Освен, ако не ги слагаме така - жената обича не мъжа, а парите му, тя изпитва любов към парите му...

Тва вече е курвалък..

А тия, дето упражняват курвалъка са предимно на възраст от 16-17 до 25 години, може и повече (според зависи как изглеждат отвън) дали са запазени, дали все още има кой да ги хареса..

Много рядко срещам млада жена, която да се интересува от парите на МЛАД мъж, повечето женички тичкат след чичковците, в тях им е надеждата :D

Другия случай млада жена, с млад мъж, и да се интересува от парите му - тука с едно много голямо извинение искам да кажа, че тия мъже, които го позволяват тва нещо са путки..Наистина се извинявам. Не искам да обидя никой. Просто тва си е мое лично мнение. Къв мъж ще си ти, ако ще позволяваш на няква шаврантия да ти се качва на главата,без да се усещаш, че е с тебе за парите. Или на челото ти пише балък, или не само пише, ами си и такъв. А тия жени няма кво да ги коментирам. Просто за тях незнам кво да напиша - тяхна си работа, всяка си има дупка, и съответно сама решава къде ще я дава и за какво.

600 лв. за двама човека с дете наистина са много малко, ако детето е бебе - то памперси, храна (ако жената няма кърма ох, господ да им е на помощ с тия 600 лв. ). На брат ми жената нямаше кърма, на всеки 3 дена се знаят 12 лв. за една хумана.. и ето ги 10.12=120 лв. едно майчинство само за храна..

А ако детето се разболее? Лекарства - особено тия бебешки лекарства, както са от най-евтините.

Стига толкоз с бебето, ами мъжа, за да ходи на работа да ги вади тия 600 лв. пак са нужни пари за транспорт, после идват ток, вода, телефон и още куп сметки.

И тука мисля, че си говориме за пари майна.. Парите във връзката.. Моето мнение е, че любовта е отделна серия от тоя сапунен сериал. В тая серия май говориме за криза в отношенията, а не криза в чувствата. Като няма пари се стига до скандал.. моя акъл не може да побере, как след скандал заради пари аз ще почна да си казвам, абе още ли го обичам, или вече не го обичам,щото парите му свършиха, или щото винаги ги няма.

А в една връзка, в която има пари да не би да няма скандали? Не, сигурно няма. Имат кинти в джоба хората, и си живеят перфектно..

:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ами не знам след като си избеснял достатъчно на един човек до там че да се скарате, ти как мислиш, дали го обичаш толкова че да махнеш ей така и да си кажеш че всичко е точно. Обичам си го пича нищо че се караме за пари през ден и че детето надува гайдата че е гладно и т.н. Там където има пари пак има скандали. То все за нещо има скандали. Като гледам жените се женят за пичове дето вадят пари, не за някви дето нямат една стотинка. И не можеш да ме убедиш, че се женят по любов. Ти сега си ги представяш някак си тея работи, ама като попораснеш друга песен ще запееш. Пича е важно да изглежда переспективен. Повечето млади семейства поне тука дето живея са така. Трябва да му е някаква по-прилична заплатата. Не знам каква ще да е тая любов дето ще издържи на скандали. Не знам дали има такава любов, щото аз досега не съм срещал такава случка. Ден, два, месец, три месеца, година и все скандали. И искаш да ми кажеш че след една година разправии що няма кинти и още ще се обичате. Ти ако изкараш и година медал ще ти закача. Или може би ще се надяваш да се променят нещата. Понякога се променят, понякога не се променят. Да речем, че не се променят и минат две три годинки през които не един път ще си се запитала дали го обичаш и дали си струва да си пропилееш живота покрай тоя човек. Представи си да караш една година с постоянен недостиг на пари. Щото тая случка е много вероятна. Щото повечето хора в България така живеят. Представи си да се карате за щяло и нещяло, щото така става, като няма пари хората се изнервят и нямат самочуствие и си го изкарват вкъщи. И ми кажи дали пак ще го обичаш същия тоя.

Link to comment
Share on other sites

Добре, добре...

Аз или нещо трябва да съм се побъркала, или не знам какво ще трябва да се е случило..

'Щото надали ше стигна до там, че да си родя едно дете, без да съм сигурна, че няма с какво да го гледам. Щото в край на сметка говориме за бебе, не говориме за куче, или котка. Кучето е лесно, ще го храня сутрин и вечер, или само вечер. А тва бебе иска хранене на всеки 3 часа. И като няма пари да го храня, защо ми е изобщо да го раждам?

На 16 години съм, прекалено малко са.. и не ми се ще преждевременно да пораствам до там, че да гледам деца, и изобщо нека да изгледам себе си, пък тогава ще гледам друго дете.

С моя приятел живеем на квартира, ти ако живееш на квартира с жена си дали ще искаш детенце? Дали няма да помислиш абе кво ще му предложа на тва дете, нека поне изчакам..

Честно казано, бая се позамислих дали да ти отговарям, щото не си мой набор, а си доста по-голям от мене.. и не ми се иска да изглежда така, че ги обяснявам тия работи. (Макар, знаеш, че не ги обяснявам,просто си казвам мнението)..

Аз не, обаче моя брат е твой набор, женен е човека 10 години, имат дете на 8.

Последните две години, жена му постоянно му мрънкаше няма пари, кво ще правим, не сме на 15-20 години, на по 30 сме.. как смяташ да я караме , цял живот ли да работим за по 5-600 лв. и т.н.

Това са 2 години, не са както ти каза месеци.. и в край на сметка кво направиха.. Много скандали, пред развод бяха, и накрая останаха заедно, и не заради детето, както в много случаи.

А,защото все пак се обичат, и накрая им излезе късмета един месец работят вече в Испания. Никой не е казал, че ще успеят, и че парите там ги чакат наготово, ама не пречи и да пробват.

Жена му има образование - ама е от тия хора, дето са навънка и ако трябва и чинии ще мият,ама парички му е майката.

И, ето няма пари, ама любовта оцелява..

И аз, ако трябва да се замислям някога дали изобщо обичам човека до себе си, значи не го обичам.. Щом стигам до там, че да се замислям.. и то заради пари..

А за жените, дето се омъжват по сметка тва си е тяхна работа. Никой не е казал, че ще тръгна да те убеждавам, че го правят по любов.

Жени, които мислят по друг начин. Даже може и да се каже, че мислят за напред, премислили са тия работи, които сега дискутираме и са решили да си осигурят живота. Да няма скандали, заради пари, нека ги има, заради друго.

Само, че аз не съм от тия, дето ще се омъжи за някой льольо, само щото има кинти в джоба.Щото имал къща и т.н. Не искам да звучи погрешно, ама мен родителите ми са ме осигурили един ден, като си идат от тоя свят погрижили са се къде да живея.

Естествено не може да се погрижат за тва с кви пари ще разполагам.. за тва аз мога да се погрижа, и определено за това аз няма да разчитам на някъв, който не го обичам. Казах вече, няма кво да се повтарям.

Link to comment
Share on other sites

Бе говорехме по принцип не точно за тебе. Колко са тия момичета като тебе дето са осигурени? Евала и на брат ти че си е запазил семейството, както и на жена му. Ама колко са и такива като брат ти. Живота е луда работа, никога не се знае докъде може да я докара човек. То затва е и толкова интересно :) Понякога стават и грешки и колкото и да мисли човек пак се пръква някое малко врякало дето трябва да го гледа :) Не можем да говорим за точни сметки и понятия когато става дума за хора. Ние за самите нас си не можем да говорим, че ще направим точно това и онова, щото не знаем какво ни чака. Сега си мислим едно, утре се случва нещо приятно или неприятно и почваме да гледаме на нещата по друг начин. Такива теми като тая са просто безкрайни. Всеки вади примери доводи принципи разбирания и в крайна сметка не може да се стигне до консенсус. Единственото което можем да направим е да с пожелаем взаимно да не ни се случва да се сблъскваме с такива случки, но пък това също няма да помогне. Така че остава всеки сам да реши как да действа в такава ситуация.

Link to comment
Share on other sites

А в една връзка, в която има пари да не би да няма скандали? Не, сигурно няма. Имат кинти в джоба хората, и си живеят перфектно..

:wacko:

 

Да бе да :) И едно мормотче им слага бандероли на пачките :) Скандалите са си скандали, ако не са за пари то са за много пари ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...