Jump to content
BulForum.com

Dan Brown - Da Vinci Code


Recommended Posts

Аз ключа го имам на видео... с доста обяснения, обаче не го гледам щото още не съм чел книгата... Едва ли ще се намери някъде на БГ да се свали безплатно...

Link to comment
Share on other sites

Аз ключа го имам на видео... с доста обяснения, обаче не го гледам щото още не съм чел книгата... Едва ли ще се намери някъде на БГ да се свали безплатно...

Днес ще си купя книжката ама жалко че я няма в нета....ще търся и ключа,защото мисля че с него ще е още по-ясно и интересно всичко ;)

Link to comment
Share on other sites

Книгата е боза.

 

Подкрепям!

Комерсиалната литература е боза,"пълпс"-масова,евтина,непретенциозна...хартиена кашичка..

За пореден път се зарекох,никога повече да не прочитам книга,за която толкова се шуми...

Та чак и друга книга-"ключ" към нея...Утре ще излезне и "шперц" сигурно...

Link to comment
Share on other sites

Книгата е боза.

За съжаление има нещо вярно. Книжлето е увлекателно и непретенциозно, но е далеч от нещо, което може да те заинтригува наистина и да те промени. Аз си я купих преди морето и да ви кажа върши чудесна работа като плажно четиво. Винаги можеш да я зарежеш без угризения и да се пльоснеш във водата. В края на краищата така и не разбрах какъв е тоя прословут "ключ"...ама айде....минало. Отгоре на всичко след това ми похвалиха "Angels and Demons" и аз с всичкия си акъл прочетох и нея. Още по-голяма боза. Освен това следва стъпка по стъпка схемата от The Da Vinci Code и на места е необходимо да се чете по диагоналната система, защото вече знаеш какво ще стане.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък с всичкото си акъл, зех че се набутах за всичките му четири книжки.. мале, шаблона се повтаря при всички, на третата книга вече бях 90 % сигурен, кой ще се окаже дъ биг Ивъл™ зад цялата конспирация и накрая познах.

Сега се чудя на кой да ги продам... (доста са запазени)

Жалко за изсечените гори, тоя продаде 30+ милиона книги. Ставам активист на ГрийнПийс :)

Link to comment
Share on other sites

Книгата е супер интересна.

Останалите три също не са лоши, но фаворит ми е шифърът  :punk

Интересни са книгите му , но всичките са еднакви :sick . "Шифърът" ме грабна и я изчетох за 2-3 дни , после взех и "Шестото клеймо" , очаквах пак да ме заинтригува . Интересна , но "сценария" е абсоютно същия ;) . Няма интрига :lol:

Link to comment
Share on other sites

Кода го има в мрежата на ВИЗИО. Da Vinci Decoded се казва ако не се лъжа... Намери си някой познат да ти го свали на един диск е...

Аз го свалих, ако някой го иска...още не съм го гледала обаче.

Link to comment
Share on other sites

Хареса ми.Хубава книга,заслужаваше си.

И на мене ми хареса, докато я четях. После обаче прочетох мнения на учени за нея и се оказа, че е базирана на поне няколко сериозни изкривявания на истината в исторически смисъл. Така че става за забавление, но не и за това да научиш нещо повече за онова време. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...