Jump to content
BulForum.com

Най-грозното куче на света.


Recommended Posts

Виж по-горе Aquila писа за очите. Да ва питам кое му е страдалческото на кучето? Верно болно от куп болести и сигурно ще живее малко по-малко от другите, ама вижте какво е постигнало: изкрава доста кинти(само се питам кои малоумник е измислил тоя конкурс) за стопанката, а и за собствения си лукс следователно. Що за идея е да го приспят?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply
за жената луди сякви а за кучето природата решила да се погаври:)

кучто е  :wir

:ph34r:

Казвам за пореден път - природата не се е изгаврила с него, гаврят се единствено селекционерите-изверги, които са решили да зъздадат тази порода.

 

 

Верно болно от куп болести и сигурно ще живее малко по-малко от другите,

Прочети, кучето е на 15 години, много малко кучета достигат тази възраст.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
защо да го омъртвяват и от какво се мъчи? от това, че е грозно ли?

/*едит*/

изтървах се да напиша последователни мнения, нехайство е по-скоро, не ме питайте дали знам за какво служи бутона "edit".. отговора е ясен:

"Не, не знам" 

>>>

 

Аз не съ казал че не ми харесва затва че е грозно а защото просто така се мъчи самото животно.Ти ако неможеш да вървиш сляп си глух си какъв е смъсъла да се живее??Нали ме разбираш :confused

 

Казвам за пореден път - природата не се е изгаврила с него, гаврят се единствено селекционерите-изверги, които са решили да зъздадат тази порода.

Прочети, кучето е на 15 години, много малко кучета достигат тази възраст.

 

Защо трябва да се приеме че това животно го е направил човек.Все пак след чернобил се раждаха деца с 3 ръце и разни други аномалии.Такива аномалии стават в гените съвсем естесвено и не всичко е продъкт на генните инжинери се пак.Ти как позна че това не се е получило така а точно от човешка ръка?? :confused

Link to comment
Share on other sites

Защо трябва да се приеме че това животно го е направил човек.Все пак след чернобил се раждаха деца с 3 ръце и разни други аномалии.Такива аномалии стават в гените съвсем естесвено и не всичко е продъкт на генните инжинери се пак.Ти как позна че това не се е получило така а точно от човешка ръка?? :confused

Само да отбележа, че примерът ти е не е много удачен, Чернобил е точно дело на човешка ръка :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Защо трябва да се приеме че това животно го е направил човек.Все пак след чернобил се раждаха деца с 3 ръце и разни други аномалии.Такива аномалии стават в гените съвсем естесвено и не всичко е продъкт на генните инжинери се пак.Ти как позна че това не се е получило така а точно от човешка ръка?? :confused

Тази порода е създадена от човека (каква изненада). За да изглежда по този начин е иползван отвратителен инбридинг (за пример давам котката сфинкс, за добра линия се вади поколение от баща и дъщеря). Генните увреждания са неизбежни, като при това куче всички "дефекти" на породата са на лице.

Link to comment
Share on other sites

Мале. Това животно и за пазач не става. Даже не може да джавка като куче. То си е направо на един ритник живот. Вместо да се смилят над него и да го приспят, само го мъчат хайвана.

Link to comment
Share on other sites

Цък. Ето го фотошопа. :)

 

Ееее това направо вече ме разби! Верно, че и държанието му не е като на куче.

Link to comment
Share on other sites

На мен това кученце ми стана симпатично, като гледах видеото. Също ми е жал за него, защото хич не му е лесен живота. Искам да видя повечето от вас как биха изглеждали на 105 години, защото горе-долу на толкова се равнява възрастта на това куче. Но за съжаление повечето хора не могат да видят по-далече от носа си.

По държанието му виждам, че кученцето е добродушно и мило. Прокълнато е с изроден външен вид и купчина болести. А мога да си извадя извода, че обича стопанката си. Снимката, сложена в началното мнение наистина е отблъскваща, но всеки един от нас може да бъде направен на олигофрен, ако е хванат в 'подходяща' поза.

Да живеят предразсъдъците!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...