Jump to content
BulForum.com

Най-грозното куче на света.


Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Китайско ГОЛО качулато никога не е имало козина нормално е да изглежда гнусно.Например оная котката дет е ся не се сещам фараонска ли е или Египетска абе няква от Египет беше дет няма и грам козина само кожата и тя изглежда отвратително ама такава й е породата.Китайско...е вие какво искате да се пръкне от Китайците а?Все пак...кучето не е грозно и вие да сте на 105 години(ако приемем че кучешките се измерват 15.7)и вие няма да сте много красиви...да не говорим за зъбите ви,сигурно ще имате протези и чейнета ако нямате ще ви болят зъбите и то мноо здраво.Кучето има 7 пръста на единия си крак...е касметлия аз ако имах 7 пръста найш за ква чекия става дума а?Ушите му са пречупени или от старост или от бой с някое друго куче.Тва че има тея гадни папки и израстаци по тялото е от староста надали кат малко ги е имало.Единственото нещо което ме плаши са очите...незнам защо са се видоизменили така ама е доста зловещо,интересни са ама си е зловещо.Дори мисля че може да е сляпо.А тва че си дъвче крака според мен са го направили за снимката така.Виждал съм кучета дет си гризкат краката само защото нещо ги боли или може да им мерише вкусно де да знам.Целта на романа дет написах е че не трябва да се сади по ваншния му вид.Представете си че е много мили,приятно,гальовно кученце.А тея дет се изразиха че му тряят палнители,базукита и бомби са згрешили и то доста,защото ако вие имахте 3 ръце надали някой ще иска да те трепи или ако имаше кожно заболяване или оная болест на Колина(съдията) или развалени зъби.А и да кажа че според мен категорично не е опит на човека да се гаври с природата!Просто болести + старост=на тва куче.

Link to comment
Share on other sites

Например оная котката дет е ся не се сещам фараонска ли е или Египетска абе няква от Египет беше дет няма и грам козина само кожата и тя изглежда отвратително ама такава й е породата.

Котката е канадска, казва се сфинкс и няма нищо общо с Египет

sfinks.jpg

 

 

 

 

Кучето има 7 пръста на единия си крак...е касметлия аз ако имах 7 пръста найш за ква чекия става дума а?Ушите му са пречупени или от старост или от бой с някое друго куче.Тва че има тея гадни папки и израстаци по тялото е от староста надали кат малко ги е имало.Единственото нещо което ме плаши са очите...незнам защо са се видоизменили така ама е доста зловещо,интересни са ама си е зловещо.Дори мисля че може да е сляпо.

Ако беше прочел по-внимателно предните постове щеше да разбереш какво му има на очите и защо изглежда така.

 

 

А и да кажа че според мен категорично не е опит на човека да се гаври с природата!

А какво е? Да неби в гората да се въдят тея кучета, я помисли малко преди да говориш.

 

 

Просто болести + старост=на тва куче.

И какви болести? Кучето е генетично обременено (както беше вече споменато, ама кой да чете).
Link to comment
Share on other sites

Котката е канадска, казва се сфинкс и няма нищо общо с Египет

sfinks.jpg

Ако беше прочел по-внимателно предните постове щеше да разбереш какво му има на очите и защо изглежда така.

А какво е? Да неби в гората да се въдят тея кучета, я помисли малко преди да говориш.

И какви болести? Кучето е генетично обременено (както беше вече споменато, ама кой да чете).

 

 

За котката съм згафил знаех че е Сфинкс затва предположих че е Египетска сорка...а да не като се раждат хора с увреждания някой нарочно да ги е правил.Тва е природата да не знаеш какво може да се случи.Ми сърце и болести на бъбреците и дробовете мисля че са достатачни.Все пак немога да споря с теб защото разбираш повече за зоологията от мен.Личи си от темите дет си отварял и мненията дет си поствал.Просто исках да кажа че не трябва само защото природата не човека се е гаврил да се трепе или да се отхварля от обществото направи сравнение с някой човек който е имал нещастието да се е родил както някой хора наричат "изрод" надали ще го утрепат нали?

Link to comment
Share on other sites

За котката съм згафил знаех че е Сфинкс затва предположих че е Египетска сорка...а да не като се раждат хора с увреждания някой нарочно да ги е правил.Тва е природата да не знаеш какво може да се случи.Ми сърце и болести на бъбреците и дробовете мисля че са достатачни.Все пак немога да споря с теб защото разбираш повече за зоологията от мен.Личи си от темите дет си отварял и мненията дет си поствал.Просто исках да кажа че не трябва само защото природата не човека се е гаврил да се трепе или да се отхварля от обществото направи сравнение с някой човек който е имал нещастието да се е родил както някой хора наричат "изрод" надали ще го утрепат нали?

В този случай тоя изрод е създаден от човека умишлено. Както казах всички породисти кучета имат генетични проблеми, а при това всичко му се е насъбрало накуп, за което отново са виновни селекционерите. За тази порода е обичайно да има проблеми със сърцето, дробовете и т.н. и затова не е виновна природата ;)

Link to comment
Share on other sites

Котката е канадска, казва се сфинкс и няма нищо общо с Египет

Тази котка съм я виждал много пъти на снимки и по телевизията и страшно много ми харесва породата. Аз по принцип много обичам котки де... та въпросът ми е, много ли е скъпа? И от къде евентуално може да се закупи, надявам се, че не чак то Канада :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Хаха, тва някой нали го каза. Представяш ли си тва куче стои у вас да пази и влизат крадци ;) Може да ги намерите изпадали на земята като се прибирате ;)

Link to comment
Share on other sites

Е в този случай мога да кажа че това куче нетрябва да живе!!

 

 

Кучето трябва да се умъртви, за да не страда, :(

 

защо да го омъртвяват и от какво се мъчи? от това, че е грозно ли?

/*едит*/

изтървах се да напиша последователни мнения, нехайство е по-скоро, не ме питайте дали знам за какво служи бутона "edit".. отговора е ясен:

"Не, не знам"

>>>

Link to comment
Share on other sites

защо да го омъртвяват и от какво се мъчи? от това, че е грозно ли?

/*едит*/

изтървах се да напиша последователни мнения, нехайство е по-скоро, не ме питайте дали знам за какво служи бутона "edit".. отговора е ясен:

"Не, не знам" 

>>>

Ама вие наистина ли твърдите , че то е живо :lol: Може аз като видях снимката и си помислих веднага , че някой художник е направил куче-зомби за следващия филм :laughing: :huh: Ама горкото куче явно страда от бая болести то били кожни и други .... на очите му кво му има , че са такива :confused :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...