Jump to content
BulForum.com

100 метра ядене с лъжица!


MAPMOT

Recommended Posts

Аз лично доста си хапвам като шоколади,манджи разни,мазни баници от кото ти тече мазнината по ръцете,дюнери ама хич не ми се връзва :) За сега съм така ама като одъртея най-вероятно няма да е същото :)

Link to comment
Share on other sites

Спрял съм сладкто. :bgrin: И не изяждам на ядене повече от 2 филийки хляб. Карам колело и напоследък почнах да слабея... :bgrin: по принцип тава е най-добрата диета: Малко ядене и много потене.

Link to comment
Share on other sites

а много ли ти се отразява на фигурата?  :rolleyes:

 

Ми потдържам си едни 70 кила и тва е при височина 177 см май е добре Лятото по отслабвам леко ама тва е заради тичането Зимата :) :) ... Хапвам си но не съм лоена топка

Link to comment
Share on other sites

През зимата си хапвам квот си искам колкото си искам щото практикувам зимни спортове а там се гори много. През лятото се ограничавам. По-малко сладко и мазно. :) Но като цяло се кефя на шоколадчета, банички, гевречета, пастички, кексчета и ала бал;а предимно неща от тесто. :) :)

Link to comment
Share on other sites

Спрял съм сладкто. :bgrin: И не изяждам на ядене повече от 2 филийки хляб. Карам колело и напоследък почнах да слабея... :bgrin: по принцип тава е най-добрата диета: Малко ядене и много потене.

Най-добрата е много ядене и още повече потене :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

аз пък пуцам дюнери, пици и манджи :P ама ИЗОБЩО не ми се отразява, напротив мн съм тъничък за височината си (188см и 73кг)

Link to comment
Share on other sites

Не знам ама аз имам такъв метаболизъм че... Особено ся в тая възраст направо ми е... Сега съм на 15год и съм 176-7см и към 50(1или2)кила.К'вото хапна се изпарява.Аз ям по 3-4 пъти на ден(когато ми хрумне)Няма никъв ефект.Но казано чесно така си ми е по добре от колкото да затлъстея. :D Не съм качвал килограм от към 14-15 месеца(нито пък съм свалял)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...