Jump to content
BulForum.com

Проблем с Miranda IM


HDT

Recommended Posts

не съм много сигурен дали опира до мирандата, но тъй като няма отделна тема за другата програма, която е замесена, ще пиша тук.

става въпрос за програмката amip (плъгин за audio player-и) ... когато paste-на tag-a на песента, която слушам в прозореца на мирандата излиза само едно "np: artist - song" .... а това "np: artist - song" не съм го задавал в настройките на plugin-a. навскякъде другаде, където мога да paste-на tag-a - skype, icq(оригинално), qip, форуми, се появява точно това, което съм задал т.е. няма проблеми .... само когато го paste-вам в прозореца на мирандата нещата не стоят така.

.... и к'во ми прави впечатление. това "np: artist - song" стои като статус в профила ми в скайп ... и се получава в прозорец на мирандата :blink: ... усещам как пак тоя скайп е замесен :devil

 

става въпрос за това:

 

np: Chambao - Una de Tantas

 

а трябва да е това:

 

samkijot salutes you with: Chambao - Una de Tantas (Caminando 2001-2006/2007) (което е и зададено в плъгина)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

От вчера ICQ не ми работи с Миранда. Не може да се свърже.

Сега инсталирах официалния ICQ клиент за проба (който между другото ми хареса засега, изглежда не е оня боклук отпреди години......) и с него се свързах, но пък няма нито един онлайн. Дали всички ползват алтернативи, и ICQ да са направили някоя мизерия в протокола...

Link to comment
Share on other sites

От вчера ICQ не ми работи с Миранда. Не може да се свърже.

Сега инсталирах официалния ICQ клиент за проба (който между другото ми хареса засега, изглежда не е оня боклук отпреди години......) и с него се свързах, но пък няма нито един онлайн. Дали всички ползват алтернативи, и ICQ да са направили някоя мизерия в протокола...

Аз съм с миранда и нямам проблем. В четвъртък ми изписка нещо за проблем, сега е ок. Колежката ми и на нея и беше спрял нещо, но сега е ОК. Таз пък цял ден не може да се свърже с ICQ - каза, че му викало дълга парола. А той е с друг чат клиент. Ъпдейтни си Миранда-та и пробвай пак.

Link to comment
Share on other sites

Още на другия ден тогава се оправи (демек вчера) от самосебе си.

В друг форум се оказа, че и доста други хора са имали подобен проблем оня ден с ICQ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...