Jump to content
BulForum.com

Англия Премиършип 05/06


veseo

Recommended Posts

Кога ливърпул ще направят нещо подобно, а?

 

Ливърпул са печелили 5 купи в 1 сезон ;) Нещо поста ти издиша по всички параграфи :P

 

Все пак приемам извиненията, но признай че картинката е весела и оригинална :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 356
  • Created
  • Last Reply
Опа..и мен ме намесиха B)

 

За мен Ливърпул са велики единствено заради феновете си <You'll never walk alone>, а ако всички фенове се превърнат в такива като познатите тук, за величието на Ливърпул всеки ще забрави :)

 

Иначе смешки за ливърпулци колкото искаш :

post-67-1118238157.jpg

:lol:

 

Nookie : Ако не можеш ще ти го преведа ;)

Е не че за милан смешки няма, последната е от вчера ;) ако английските отбори не бяха извадени от участие в европейските клубни турнири, щяхме да сме доста по-напред от Милан в КЕШ-овете. Ливърпул не са велики само заради феновете, луд ли си ?? - един отбор не става велик с тях, става велик с мачовете си, купите и постиженията си.Това че Ливърпул бяха в 15 годишна криза, не значи че и Милан няма да изпаднат ..впрочем няма да изпаднат в подобна криза - всички знаем кой е Берлускони ;) А и шегичката горе ти е неуместна, колко отбора в света са способни да обърнат милан от 0:3 и то за няколко минути ? А за феновете какво да ми кажеш...Ливърпул е 15-16 година без шампионска купа в англия и пак е най-титулувания английски отбор в България. С Рафа нашето бъдеще изглежда светло ... а това на Милан с Татко Карло... :) Ваш си е, дано остане по-дълго треньор на Милан и Май месец пак да се видим на финала за КЕШ. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хммм, ако под най-титулувания отбор имаш предвид с най-много фенове можем да поспорим, щото според мен феновете на Ман-а са доста повече, както тук, така и навсякъде...

Link to comment
Share on other sites

На финала на ШЛ нямат място нито Милан, нито Ливърпул, та едва ли ще се видим :) Интересно защо намесваш Милан, след като темата е за Премиършип ;)

 

Все съм си мислил, че ЦСКА е най-титулувания български отбор, а не Ливърпул :)

Link to comment
Share on other sites

На финала на ШЛ нямат място нито Милан, нито Ливърпул, та едва ли ще се видим :) Интересно защо намесваш Милан, след като темата е за Премиършип ;)

 

Все съм си мислил, че ЦСКА е най-титулувания български отбор, а не Ливърпул :P

Е браво браво..сигурно си чел между редовете, че и чак да си ме сложиш за трофей в сигнатурата...ами ако беше прочел бях написал "най-титулувания английски отбор в България. А намесих Милан понеже симбата им е фен, а и също последния финал на ШЛ беше между двата отбора.Извинявай ама не можеш да кажеш, че Ливърпул е велик само заради феновете си.Феновете на Милан също са велики, но не те правят отбора си велик.

Link to comment
Share on other sites

И все пак Ман Ю имат много повече фенове отколкото Ливърпул и то не само в България, но и навсякъде. За пръв път да се съглася с Neo_DDT и аз :)

Споровете на тази тема са много странни, тъй като рядко водят до сериозно заключение, накрая някой дава фактологически(както преди малко плямпаше Нейков в Шоуто на Слави) сведения кой отбор има най-много фенове и засега Юнайтед наистина продължава да си държи преднината, макар че вече има доста отбори опитващи се да стигнат до същия връх. Та нека ти проследя мисълта, предполагам знаеш, че Юнайтед е най-любимия отбор на хората по света :) Съответно предполагам знаеш, че Ливърпул не са май дори в първата тройка, но все пак според теб те са най-титулувания отбор в Англия?

15 години криза? хе-хе, всеки отбор си има криза, но не и 15годишна и дори и да е 15годишна той не губи блясъка си по начина, по който Пуул го изгуби. И макар, че тук има доста фенове, които сега ще ми скочат съм убеден в това, което приказвам :)

Не знам разходи се по Главната(ако си от Пловдив) като се позатопли малко и преброй колко хора с тениски на Юнайтед ще видиш и колко хора с тениски на Пуул или друг отбор ;)

Link to comment
Share on other sites

И все пак Ман Ю имат много повече фенове отколкото Ливърпул и то не само в България, но и навсякъде. За пръв път да се съглася с Neo_DDT и аз :)

Споровете на тази тема са много странни, тъй като рядко водят до сериозно заключение, накрая някой дава фактологически(както преди малко плямпаше Нейков в Шоуто на Слави) сведения кой отбор има най-много фенове и засега Юнайтед наистина продължава да си държи преднината, макар че вече има доста отбори опитващи се да стигнат до същия връх. Та нека ти проследя мисълта, предполагам знаеш, че Юнайтед е най-любимия отбор на хората по света :) Съответно предполагам знаеш, че Ливърпул не са май дори в първата тройка, но все пак според теб те са най-титулувания отбор в Англия?

15 години криза? хе-хе, всеки отбор си има криза, но не и 15годишна и дори и да е 15годишна той не губи блясъка си по начина, по който Пуул го изгуби. И макар, че тук има доста фенове, които сега ще ми скочат съм убеден в това, което приказвам :)

Не знам разходи се по Главната(ако си от Пловдив) като се позатопли малко и преброй колко хора с тениски на Юнайтед ще видиш и колко хора с тениски на Пуул или друг отбор ;)

Е че ти как разбра кой е любимият отбор на най-много хора по света? И къде споменах за най-много фенове в света? И това кой е най-любимия отбор на повече хора в повечето случай е единствено чесане на езиците, което никога няма да бъде разрешено.А според теб Юнайтед няма ли 15 че и повече годишни кризи ? През 70-те и 80-те години къде са великите успехи на Юнайтед ? Я провери кой е отбора с повече титли в англия ?Да..90-те години бяха за Юнайтед, но това да не би според теб да ги прави по-велики от Ливърпул ? И по шампионски титли и по КЕШ Ливърпул са пред Юнайтед, а през 70-те и 80-те години Ливърпул са законодател в английския футбол. Ливърпул за тези 15 години може да е загубил блясъка си, но не е губил любовта на феновете. Говориш ми за блясък ...Последните 2 сезона Юнайтед какво блестят ? Юнайтед е краля на Премиършип , но Ливърпул си остава краля в Англия - малко хора ще убедиш в обратното.

А до момченцата по главната не виждам какъв критерии могат да бъдат - та те с всеки нов сезон не знаят за кой ще викат.Изведнъж нароилите се фенове на Челси според теб от къде са? Всичко това са бивши фенове на Манчестър и Арсенал - един фен на Ливърпул съм сигурен, че не би сменил боята, най-малкото защото знае какво е да те боли, че обичаш отбор вземащ по-малко трофеи от останалите отбори в Англия и пак да държиш за него.

а ако ще даваме смешни атестати за това кой повече фенове има ...UniBg --> #liverpool

 

Edit:

 

Over the next few years the club recovered to win the Championship again in 1965 and 1967. The next 26 years saw United finish runners-up four times before once again finishing top while claiming the inaugural Carling Premier League title in 1993 and following it up with further championships in 1994, 1996, 1997, 1999, 2000, 2001 and 2003.

 

Пак извадка от официалния сайт на Юнайтед -- това тук ми прилича на 26 годишна криза ... и не излизай фактите, че това е било преди една камара време - футбола не започва оттогава, откакто започваме да го следим.

Link to comment
Share on other sites

Айде стига заядки, а? Има ли особено смисъл? Ливърпуул е най-великият отбор в Англия и в това няма спор...или поне е безсмислено. Обаче ебати толерантността. За мен пък си е Юнайтед любимият отбор и толкова. Нямам нужда да ми се обясняват глупости за изпрани фланелки и ала-бала. Също както и вие нямате такава нужда. Мисля си, че по-правилното отношение в случая е уважението. Пробвайте се.

Link to comment
Share on other sites

Айде стига заядки, а? Има ли особено смисъл? Ливърпуул е най-великият отбор в Англия и в това няма спор...или поне е безсмислено. Обаче ебати толерантността. За мен пък си е Юнайтед любимият отбор и толкова. Нямам нужда да ми се обясняват глупости за изпрани фланелки и ала-бала. Също както и вие нямате такава нужда. Мисля си, че по-правилното отношение в случая е уважението. Пробвайте се.

Естествено - всеки държащ за отбора си е достоен за уважение,но и никой не е отрекъл постиженията на Юнайтед. Иначе това за Ливърпул изречено от фен на Юнайтед ...Respect.

Link to comment
Share on other sites

Така е.Всеки има право на избор.Но само истинските фенове на някой отбор са достйни за уважение.Казвам истински защото има и доста бояджий.Истинския фен се познава по това 4е оби4а и подкрепя отбора си дори и в най-трудните моменти.Познавам един дядка дето като ЦСКА бият Левски,вади 4ервеното знаме,а Левски като бият ЦСКА вади синия флаг. :)

Link to comment
Share on other sites

Тва за феновете на Челси може и да си прав. Мен Манчестър Юнайтед най-си мекефят не само в Англия ами и в Европа. Чух за сефте за тях когато бях 7 клас. Те бяха с червени фанелки. Любимия ми цвят е червен и така........получи си един "брак"......

Link to comment
Share on other sites

Ех че ме е яд че Милоу паднаха от Евертън....просто Челси - Милоу да се бяха паднали щеше да е голямо зрелище ама уви....ся някой ще каже "То Челси ще ги смачкат" ама аз не говоря за зрелище по стадиона а извън него! :P :pirate

Link to comment
Share on other sites

Те бяха с червени фанелки. Любимия ми цвят е червен и така........получи си един "брак"......

E те и Арсенал са с червени фланелки :P

BTW Вчера Алекс Фергюсън най-накрая даде шанс на Роси и той определено му се отблагодари. В това момче определено има хляб, но и със слаба физика. Предполагам, че и заради това не го пускат в големите битки от Премиершип. Манчестър се обновява и по всяка вероятност през лятото ще има доста напускащи. Рууд ван Нилстелрой или Кристияно Роналдо едва ли ще останат съотборници. То и към двамата отдавна има интереси, но след сдърпването им на тренировка... Пък и на Нилстелрой като, че ли му минаха силните години в Манчестър и е време да смени обстановката. А Роналдо също е в застой този сезон.

Link to comment
Share on other sites

E те и Арсенал са с червени фланелки :P

 

Какво остава пък за Липърпуул...

 

Както и да е. Току-що завърши дебрито между двата най-големи отбора в английския футбол. Преди мача бях готов да се обзаложа, че той ще завърши 0:0 и натам отиваха нещата. Рио пък взе, че бутна гол в последната минута. Не бих нарекъл победата заслужена, нито пък незаслужена. Скучен мач като цяло, който трябваше да завърши с моята прогноза. Не мога да не бъда супер доволен разбира се, защото от едно такова нищо, излезнахме с победа на Пуул. Ето и кратък разбор на мача (наистина кратък). В началото само скука и игра в центъра. После Пуул уж играха по-добре, но никакви положения пред ван дер Сар. От другата страна пък един удар в продължението на първото полувреме...с една дума - абсолютно нищо. Второто полувреме започна с натиск на Ливърпуул, но без никакви сериозни положения. Имаше някакви удари, но нищо 100%-ово. В средата на второто полувреме Юнайтед обърнаха нещата. Това ще рече повече владение на топката, но без сериозни положения. Към края натискът мина само на центрирания от фалове и от един от тях в последната минута влезе гола. Направи ми скапано впечатление Майк Райли. Спести на два пъти картони на Джерард. Трябваше да му даде поне единия...айде за червен от двата няма да говорим...и нищо. За същото нарушение Рууни получи картон, само дето при неговото Руната игра с топката. Сисоко пък трябваше да бъде изгонен в средата на второто полувреме, след като влезе с бутоните на Гигс, а вече имаше картон. Това е в общи линии...скучен мач, малко положения и с много желание и хъс накрая Юнайтед вкараха гол, който спокойно можеше и да не влезе...ама влезе. Да ни е честита победата!

Само моля сега да няма лафове от сорта на "Ливъпуул смешници" или "разбихми ли въ, а?". Няма нужда просто.

Link to comment
Share on other sites

ММММ да футболът не е игра която винаги се подчинява на логиката...

Но това не пречи да се радвам за победата :D

Все пак победата преди всичко е победа...тя се помни повече време отколкото начинът по който е постигната :)

Link to comment
Share on other sites

Ето и кратък разбор на мача (наистина кратък)...

Izpusna samo, nai-4istoto polojenie za liverpool, kogato sled izstrel na Cisse mislq G. Neville iz4isti ot samata liniq. Tova beshe 2to poluvreme, kogato liverpool natiskaha(vse oshte). Ina4e, 4e Gerrard zaslujavashe jult karton za narushenieto mu sreshtu Evra...taka si beshe, no sadiqta reshi, 4e e igral parvo s topkata i zatova ne mu go pokaza. Kato cqlo, smqtam, 4e sadiqta sviri ednakvo za 2ta otbora. Ma4a verno ne beshe nishto interesno kato polojeniq. Krainiq rezultat moje da se nare4e napolovina zaslujen. V smisal v kraq na ma4a united demonstriraha pove4e jelanie za pobedata i q postignaha... makar 4e ne praviha neshto neveroqtno, kogato vladeeha topkata. 4estito na fenovete na Man Ud, a na liverpoolskite moga da pojelaq da si vzemat otlojenite ma4ove.

Link to comment
Share on other sites

Мерси!!!

Link to comment
Share on other sites

Манчестър. Рижавият халф на Манчестър Юнайтед Пол Скоулс се страхува, че може да е дошъл края на футболната му кариера. Полузащитникът има сериозни проблеми с очите, които вече го извадиха от игра до края на сезона. Вчера играчът е бил на прегледи при именити британски специалисти, които са потвърдили сериозността на проблема. Според тях Сколс трябва да почива поне 3 месеца, за да се стабилизира състоянието му. Дори и след това не е сигурно, че английския национал ще може да играе, защото футбола е контактен спорт и може да се стигне до усложнения. :cry

Link to comment
Share on other sites

Манчестър. Рижавият халф на Манчестър Юнайтед Пол Скоулс се страхува, че може да е дошъл края на футболната му кариера.

Не се притеснявай.То и за Солскяер казваха 4е пове4е може да не барне топка,ама той по4ти се оправи и от ръководството на Man Utd са готови да му предложат нов договор.

Link to comment
Share on other sites

А според мен това до някъде е добре.Не че не оценявам големият принос на Пол Скоулс за отбора,но в момента Манчестър минава през период на подмладяване на отбора - а този период неизбежно се застъпва с постепенно отпадане на големите,но поостарели играчи!Първи тръгна Кийн,мисля че следващите в списъка са Скоулс и Гигс.Последният е един от играчите е един от стожерите на Юнайтед, но в последните няколко мача той играе сякаш краката са му вързани.Колкото и да е голям един играч той не може да стои спокойно в отбора и да прави по 2-3 добри отигравания на мач ,а останалата му игра да е брак!Мисля че времето до края на сезона за Манчестър трябва да се използва за сработване на сегашните млади играчи,за да може отборът да се превърне в безкомпромисната,добре смазана червена машина,която мачка всичко по пътя си,какъвто бе преди само няколко години....

Link to comment
Share on other sites

Batka prav si donakude,no Scholes ima o6te kakvo da dade na Man Utd.Plius tova,za da izrastnat mladite igra4i niakoi ot starite ky4eta kato Scholes 6te triabva da igraqt ramo do ramo s tiah,za da im pomagat.Naprimer Bergkamp vze pod kriloto si Van Persie i vij sega kakvo pravi mladiiat holandec. :)

Link to comment
Share on other sites

Според мен и ти донякъде си прав но тъкмо в последните мачове виждам че самочувствието на момчетата в центъра (Смит,Флетчър) започва постепенно да се покачва - именно заради липсвашите Кийн на първо време,а сега и Скоулс.Младите момчета ,когато имат опитни играчи около тях са плахи и спокойни - мислят че ако сгрешат греешката им може да бъде поправена от старите кучета.Докато в моменти като този - те са сами и започват да разбират че отговорността лежи върху тях и няма за какво да се пазят.По този начин се тренира бъдещето на тима(и без това то е отвъд този вече изгубен сезон).По притеснителни в случая са вътрешните междуособици,като тази която се забелязва напоследък между двама от основните играчи - Роналдо и Нистелрой.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Така значи гледох по Скай Спортс даваха именно за най популярните отбор с най много фенове.Статистиката е според участниците в Официа. и Неофициа. Фенклубове.Най-много фенове в Англия има Ливерпул,следван е от Нюкясъл а трети е Ман Ю.В Лондон най много фенове имат Арснеал следвани от Тотнъм и трети са Уест Хам.Челси в Лондон бяха на 5 или 6 място в Лондон и 12-13 в цяла Англия.В Манчестър и Ливерпул имат повече фенове съответно Сити и Евертън.Но само за градовете.(По принци тази тенденция е навсякаде по свете винаги по малкия отбор има повече фенове в самия град от колкото по великия)в Торино примерно Юве са втори по фенове.В Мюнхен Байерн има по малко фенове от 1860)Но от цялата страна като се съберат ясно че стават доста повече от малките отборчета.В света(извън Англия) най популярния английски отбор е Ман Ю следван от Арсенал.Но Ливерпул и Челси са с тенденция да изпреварят двата отбора.

Сигурен съм че някой ще ме репликира.Но това са неща които се позовават на факти които са изготвили Скай Спортс.Цялата информация се позовава на участници в Фен Клубове.Иначе е възможно съвсем друго подреждане ако се съберат хората които са привърженици на даден отбор но не участват в Фен клуб.

 

EDIT:Обърках се Челси в Англия са 10-ката,а Уест хям са 12-13.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...