Jump to content
BulForum.com

Англия Премиършип 05/06


veseo

Recommended Posts

  • Replies 356
  • Created
  • Last Reply
нюкасъл-манчестър по диема екстра разбира се :angry1

 

Това е много гадно. :angry1 Знае ли някой къде мога да проверя кои канали ще го дават, желателно е да има спътник и честота.

Link to comment
Share on other sites

нюкасъл-манчестър по диема екстра разбира се :angry1

Мачът е 2:1 споко :)

То се очакваше, че ще е по платения. Тъпа работа. Много се нервя. :angry1

Очаквам много добър мач.

Link to comment
Share on other sites

Браво Челси, браво шампиони! Страшни сте... първо прехваления ви Есиен не беше изгонен след брутален фал срещу Давидс, а след това Мидо получи червен картон за... хъм... нищо. Само така Roman for president.

Link to comment
Share on other sites

На Достъпна може ли да се гледа с тоя Stream и ще лагва ли много. Преди не мислех, че ще ми трябва, ама след 30 мин е мача. Някой може ли да даде малко инфо за тоя Live Stream, щото както винаги не мога да го намеря със Searcha ;)

 

Едит: и по кой stream ще дават мача и с коя програмка се гледка..?

Link to comment
Share on other sites

Мачът е 2:1 споко :)

То се очакваше, че ще е по платения. Тъпа работа. Много се нервя. :angry1

Очаквам много добър мач.

 

Та колко викаш? Преди мача си мислех да ти пиша, че ще има минимум два гола за Юнайтед, защото ще играят най-вероятно Скоулси и Рууд, а те редовно вкарват на Касъл, ама се замотах, а после ме и нямаше. И то точно 2:0 стана, макар и с Руун вместо Скоулси. Иначе мачът беше интересен, макар че аз гледах второто полувреме и то при положение, че говорих по телефона и хвърлях око само, но съм доволен. Юнайтед (манчестърския) си постигна победата с няколко положения. Добър процент успеваемост без много положения реално, но и доста повече от Касъл. Изобщо мач тип рутинен, което е много трудно срещу такъв съперник. Добро впечатление ми направи Луке, който създаде най-доброто положение за северняците в последната минута. Много красиво изпълнение и късмет за ван дер Сар. Като говорим за него...още не е пуснал гол на вратата на Юнайтед...5 clean sheets поредно - хич не е зле.

Link to comment
Share on other sites

На Достъпна може ли да се гледа с тоя Stream и ще лагва ли много. Преди не мислех, че ще ми трябва, ама след 30 мин е мача. Някой може ли да даде малко инфо за тоя Live Stream, щото както винаги не мога да го намеря със Searcha ;)

 

Едит: и по кой stream ще дават мача и с коя програмка се гледка..?

 

http://www.evrocom.info/invision/index.php?showtopic=33539

:)

Link to comment
Share on other sites

Та колко викаш? Преди мача си мислех да ти пиша, че ще има минимум два гола за Юнайтед, защото ще играят най-вероятно Скоулси и Рууд, а те редовно вкарват на Касъл, ама се замотах, а после ме и нямаше. И то точно 2:0 стана, макар и с Руун вместо Скоулси. Иначе мачът беше интересен, макар че аз гледах второто полувреме и то при положение, че говорих по телефона и хвърлях око само, но съм доволен. Юнайтед (манчестърския) си постигна победата с няколко положения. Добър процент успеваемост без много положения реално, но и доста повече от Касъл. Изобщо мач тип рутинен, което е много трудно срещу такъв съперник. Добро впечатление ми направи Луке, който създаде най-доброто положение за северняците в последната минута. Много красиво изпълнение и късмет за ван дер Сар. Като говорим за него...още не е пуснал гол на вратата на Юнайтед...5 clean sheets поредно - хич не е зле.

Трабваше да пишеш преди мача, за да не паднем. Аз пък гледах само първото полувреме и мачът беше скучен и равностоен. Манчестър имаха само едно положение, което Гивън спаси. Няма съмнение, че твоите хора са много по-класният отбор.Прогнозата ми беше запалянковска. :D
Link to comment
Share on other sites

Тоя сезон нямаме спирачки... Време е за още един требъл :D B) :rolleyes:

[/q]

 

Tъкмо щях да питам как е свършил мача

 

Шампион в АНГЛИЯ-МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД

 

Шампионска лига-МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД

 

ФА къп-МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД

 

+ LEAGE CUP дано не бъркам нещо

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли кага ще играят Ливърпул-Арсенал?

 

Отложените мачове заради шампионската лига на Юнайтед и Евертън ще се играят на 14ти декември. Ливърпуул обаче имат два отложени мача, заради същото пропуснаха 3ти кръг, а 4ти с Арсенал заради суперкупата. Така че не знам все още датата, на която ще се играят тия мачове. Мисля, че още не е определено.

Link to comment
Share on other sites

Tъкмо щях да питам как е свършил мача

Шампион в АНГЛИЯ-МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД

Шампионска лига-МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД

ФА къп-МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД

 

+ LEAGE CUP дано не бъркам нещо

League cup може да я пропуснем... :)

На 18 ще гостуваме на митичния да разбием мита за Европейския Шампион :D

Link to comment
Share on other sites

Шампион в АНГЛИЯ-МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД

 

Шампионска лига-МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД

 

ФА къп-МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД

 

+ LEAGE CUP дано не бъркам нещо

 

Ахаха. Биха Евертън, Вила и Нюкасъл и ша прават требъл. Ако някой ще печели купи в Англия това ще е Чел$и. Просто няма кой да им се опре. Даже са основен фаворит за спечелване на ШЛ. И мита за "европейския шампион" не е мит а факт. И Порто миналата година бяха действащ шампион, ма Интер ги одрънкаха. В историята остават титлите. Както например много хора ще помнят требъла на Ман Ю. Това обаче се съмнявам, че скоро ще се повтори с който и да е отбор.

 

За протокола - по принцип съм за Арсенал, но не съм им върл фен. Тая година пак няма да спечелят нищо. Просто се наслаждавам на Английското първенство (заедно с калчото).

Link to comment
Share on other sites

Мисля,че много бързо отписахте Арсенал.Паднали от Челси и край.Гледах ги срещу Фулам и мисля,че ако продължат да играят така ще постигнат много.Само да не изпаднат в някоя дупка.А за Челси единствения начин да бият Арсенал е да ги излъжат.Ако тръгнат да се надиграват мисля,че нямат шанс.А освен това има мач на Хайбъри.Там и защитата на Челси не може да реагира на светкавичните комбинации и контраатаки на Арсенал.

Link to comment
Share on other sites

В момента Арсенал няма отбор, с който може да бъде шампион :bgrin:

Битката за титлата верочтно ще се води главно между Челси и Ман. Юнайтед.

Иска ми се и Лиовърпул да се намеси, но не знам дали ще може :unsure: Още е рано да се каже, зщотото сме изиграли само два мача, докато останалите имат по три или четири ;) Най-важното обаче е да подобрим играта си като гости.

Link to comment
Share on other sites

Ауе феновете на Манчестър кво во стана уе??!!!Миналия сезон се молихте да спечелите ФА Къп и пак не я спечелихте а ся Требъл ще правят :confused :confused Особено пък за шампионата не знам как ще се преборите..Челси не знам дали ще загубят мач в Премиършип.За шампионската иамте някакви шансове защото там всичко е непредсказуемо.А ФА Къп си я печелте колкото искате-може Карлинг да прибавите към колекцията си..ще ви отива.Ако Шампионката лига спечелена от Ливърпул е мит,то мисля че този мит ощв дълго ще се помни и повтаря.

Link to comment
Share on other sites

В момента Арсенал няма отбор, с който може да бъде шампион :bgrin:

Битката за титлата верочтно ще се води главно между Челси и Ман. Юнайтед.

Иска ми се и Лиовърпул да се намеси, но не знам дали ще може :unsure: Още е рано да се каже, зщотото сме изиграли само два мача, докато останалите имат по три или четири ;) Най-важното обаче е да подобрим играта си като гости.

Арсенал се борят за титлата от 15 години насам и не виждам защо да не с еборят и тази година.А ако Ман Юн продължават да бездействат първото полувреме мисля,че скоро ги очаква първата издънка.А Челси ги преследва уникален късмет,който все някога ще ги напусне

Link to comment
Share on other sites

Ауе феновете на Манчестър кво во стана уе??!!!Миналия сезон се молихте да спечелите ФА Къп и пак не я спечелихте а ся Требъл ще правят :confused  :confused Особено пък за шампионата не знам как ще се преборите..Челси не знам дали ще загубят мач в Премиършип.За шампионската иамте някакви шансове защото там всичко е непредсказуемо.А ФА Къп си я печелте колкото искате-може Карлинг да прибавите към колекцията си..ще ви отива.Ако Шампионката лига спечелена от Ливърпул е мит,то мисля че този мит ощв дълго ще се помни и повтаря.

Абе верно е, че малко трудно ще спечелим шампионската лига (говоря за Ман. Юн.), но поне до 1/2 финал мисля, че ще стигнем тази година. А пък за първенството мисля, че отбора на Челси не е толкова силен, колкото подкрепян от съдиите. Просто няма к'во да коментираме. Мача Тотнъм - Челси говори сам за себеси и за съдиите на острова.

Link to comment
Share on other sites

Ауе феновете на Манчестър кво во стана уе??!!!Миналия сезон се молихте да спечелите ФА Къп и пак не я спечелихте а ся Требъл ще правят :confused  :confused Особено пък за шампионата не знам как ще се преборите..Челси не знам дали ще загубят мач в Премиършип.За шампионската иамте някакви шансове защото там всичко е непредсказуемо.А ФА Къп си я печелте колкото искате-може Карлинг да прибавите към колекцията си..ще ви отива.Ако Шампионката лига спечелена от Ливърпул е мит,то мисля че този мит ощв дълго ще се помни и повтаря.

Повтаря се ве хахахаххах на 23 години веднъж :laughing: :P на 18 ще ви видим кви сте шампиони...

Link to comment
Share on other sites

Арсенал се борят за титлата от 15 години насам и не виждам защо да не с еборят и тази година.А ако Ман Юн продължават да бездействат първото полувреме мисля,че скоро ги очаква първата издънка.А Челси ги преследва уникален късмет,който все някога ще ги напусне

 

Арсенал не се борят за титлата в последните 15, а в последните 7-8 години. Направи си сверка, ако искаш, аз помня... Фърги се опитва да направи великата схема с пестенето на силите и това е смисълът на бездействието през първото полувреме. Все пак издънки са възможни. Въпреки това 5 поредни победи без допуснат гол не си е хич зле. Челси наистина са най-коравият отбор и са абсолютен фаворит според мен. Мачкат си наред момчетата - грозна и ефективна игра...просто перфектно. И в това няма никакъв късмет - всичко е предначертано...казва се тактика.

Link to comment
Share on other sites

Повтаря се ве хахахаххах на 23 години веднъж :laughing:  :P на 18 ще ви видим кви сте шампиони...

Може да се повтаря на 23 години,ама сме най-титулованият англ. отбор,нали? :tongue

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...