Jump to content
BulForum.com

Номинации "Златна Тиква Без Семки"


ov3rm4n

Recommended Posts

Кажи на плажа къде ти влиза пясък :)

 

Curunir е прав че.. никой не разбра идеята на анкетата... а тя е съвсем невинна .. пък вие го възприехте явно по съвсвем различен начин .. едва ли не кой знае какво съм питал... че и даже съм бил спамер и че съм правил тъпи теми.

 

Просто гласуваш.. или даваш null vote и като ти се струва тъпо .. изобщо не пишеш и толкоз. Кой знае какво :) Може би наистина обърках раздела (май е по-скоро за others отколкото за Тя и Той) ама... какво да направя - аз съм обикновенно потребителче и нямам права да си я преместя където сметна за добре :) Та .. такам :>

 

Анкетата я взех от home страницата на oink.me.uk .. където обичат да пускат разни такива яки въпроси от типа на "your navel is an innie or an outie?" или пък "do you urinate in the shower" :) Явно хората по света имат по-различен хумор.. ние прекалено много се обясняваме сякаш :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Обесняваме се поради общото състояние на хората, на които им трябват 10 минути да вдянат къде е веселото, ако изобщо успеят сами.

 

Също така, gg, intense, че вампиряса тема отпреди половин година!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Продавам няколко неща като..., рутер , суйч , клавиатури и др.
Link to comment
Share on other sites

Вярно ли е , че барабаниста на Deep Purple задържал метална банкнота от 1 долар на стената с палките от барабана ?

 

Дядо , това го казвам , както ми го казаха . Иначе "металната банкнота " , предполагам , че е еднодоларова банкнота направена от метал .

slap.gif
Link to comment
Share on other sites

НЕЕЕ НЕ МЕТАЛНА БАНКНОТА ГАХАХАХАХАХАХАХХХАХАХ АВХА ЙА К К КАСКЙД АА А ААКЙЕАКЕК ЙАК ХАХХАСАХСХАХ
Абе човека може клишетата да е имал предвид :P
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

На мен ли само ми се губят останалите 10лв? А пък и това е в секцията "продавам"...

 

http://www.bulforum....showtopic=88760

 

Сори, майтапът вече не е майтап, тъй като го преместих в "Купува" и изтрих 10-те лева, че да не се бъркат останалите. (Midex)

 

П.П. Само да поясня какво беше - заглавието е "Търся до 40 лв.", а подзаглавието доуточняваше, че не трябва да е повече от 30 лв.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...