Jump to content
BulForum.com

Номинации "Златна Тиква Без Семки"


ov3rm4n

Recommended Posts

Време е за такава "най-" тема... Като гледам е модерно:

 

Най-грозната чалга певица

Най-тъпата песен на света

Най-нинамквоси

 

време е начи и за такава та да видим коя е по-по-най от всичките най. Като се понатрупат предложения - ще оформим анкета и така...

 

Моля давайте линкове към темите, които номинирате.

 

П.С. - Тази тема също участва в класацията :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

1. Не помня къде беше и как се казваше точно, беше преди доста време, но беше нещо от сорта "Един приятел :lol: има пъпка на х*я, вярно ли е, че е СПИН :blink: "

2.Buy/Sell Имаше анкета. Възможните отговори бяха 1,2,3,4....за някакъв рам ставаше дума, ама не помня. :unsure:

3. Преди няколко дни Dreamer изтри една тема, която бе неуписуемо тъпа. Типа се извиняваше, че е нарОшил правилата :lol:

 

По колко предложения да даваме? :confused

Link to comment
Share on other sites

Ето една тема, която чакам някой друг да я пусне ама нещо никой не се престрашава.

 

* Poll: Кой е най-добрия създател/разпространител на игри? *

 

Айде създател ок, ама най-добър разпространител !? Явно по душа :)

Link to comment
Share on other sites

Тя да беше една тъпата тема. Аз направо ще мина в по - горен клас. Целият раздел Тя и той е тъп, ама толкова тъп, че чак ми се повръща от него и нещатата които се пишат в него. Благодаря за вниманието !

Link to comment
Share on other sites

Има една тема със заглавие Това да не е окото на Мел.Аз абсолютно не мога да разбера смисъла й.Някой ако ми обясни. :bgrin:

 

Също така имаше една тема "SAMO BOTEV 1912", но ся я изрили...ето тук можете да я видите. :lol:

Link to comment
Share on other sites

По колко предложения да даваме?  :confused

 

Няма ограничение - колкото сметнете за нужно.

И да успокоя kopche - не, това не е филосфския форум на Сорбоната. Ама не е и clubs.dir.bg... Визират се неоспоримо тъпи теми. Иначе да - такива "критици" за които говориш винаги ще има, но това, че някой си влязъл и казал в една тема, че тя е тъпа, нали се сещаш, че не я прави тъпа, освен ако тя наистина не е тъпа... брях - ей това стана като за форума на Сорбоната хохохохохохохо.... Както и да е - разбра ме.

Link to comment
Share on other sites

http://www.evrocom.info/invision/index.php?showtopic=32851-тази тема ми попадна пред очите.Тъпо,не е нужно да съобщаваме,че съседите са се подпалили,че им е изкипяло млякото и т.н.

 

Номинирам и тази :D ,защото наистина е тъпо да обявиш дадена тема за най-тъпа/най-умна.Хора всякакви има,интереси-също.Но авторът поне е самокритичен и ироничен ;)

Link to comment
Share on other sites

Тъпи теми бол. Ама за най-прясната за сега, според мен са именно темите от Тя и той. И например: затворената тема Защо и последвалата я, все още незатворена е "Защо мъжете имат зърна на гърдите". Иначе за най-тъпа тема трябва да се търси някъде в периода Август 2004 до Януари 2005 (може би и Февруари) :) .

1. Не помня къде беше и как се казваше точно, беше преди доста време, но беше нещо от сорта "Един приятел  :lol:  има пъпка на х*я, вярно ли е, че е СПИН  :blink:  "

Това не беше ли някаква тема от форума на дата.бг? Наистина беше номер едно. И сега се сетих и за темата на fluffy: Помощ - Май си спуках тъпанчето" :D
Link to comment
Share on other sites

Да наистина е пълно с теми откоито извира невероятна простотия-имаше тема в която един човек беше решил да си продаде овцете :) Но темата на fluffy просто кърти... :D

Link to comment
Share on other sites

Click!

Ами за това какво ще кажете :lol:

едит: чак сега забелязах , че 4efo_88 е писал за нея...Няма нищо още един глас :)

Link to comment
Share on other sites

Тази е от същия пич с овцете :)

Тоя , ако не беше баннат щеше да си държи първото място :)

Нищо чудно утре някой да направи тема "Инсталирах си едикоя си игра"(примерно) ;)

Link to comment
Share on other sites

 

Аз не виждам нищо тъпо в тази тема и немога да разбера защо са я затворили, освен ако не е била като тея за офците.

Link to comment
Share on other sites

1. Не помня къде беше и как се казваше точно, беше преди доста време, но беше нещо от сорта "Един приятел  :lol:  има пъпка на х*я, вярно ли е, че е СПИН  :blink:  "

Ооооо да, тази тема е незабравима! :punk Жалко, че я затвориха така бързо - голям смях беше :)

Link to comment
Share on other sites

Пича (тоя с офцете и папагалите) ако е сериозен защо да му затварят темите???

Иначе се разсипах от смях на повечето теми, които са пуснати в тоя топик :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...