Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига сезон 2005/2006


veseo

Recommended Posts

Порто-Артмедия 2:3...от 2-0... :blink:

 

е това, ако кажете, че не е сензация...Артмедия и Тюн ми пълнят душата... :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 980
  • Created
  • Last Reply
Порто-Артмедия 2:3...от 2-0... :blink: 

 

е това, ако кажете, че не е сензация...Артмедия и Тюн ми пълнят душата... :punk  :punk  :punk

И мен много ме кефят тези Артмедия. Дано и занапред да има повече такива отбори за да има и повече интрига :D

Link to comment
Share on other sites

И мен много ме кефят тези Артмедия. Дано и занапред да има повече такива отбори за да има и повече интрига :D

Много ясно :). Това да биеш Порто на техния терен. обръщайки победителят миналата година в ШЛ, е направо чудо. Верно, че порто направо преобразиха отбора си, но са си още Гранд и играят добре ;)

 

А дано тези отбори да са Български :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Милан и те не правят нещо особено :). Но Шалке са много добър отбор и това е нормално ;).

Очаквано, реми в най-тежкия мач от групата не е лош резултат, поне според мен

 

 

Много ясно :). Това да биеш Порто на техния терен. обръщайки победителят миналата година в ШЛ, е направо чудо.

 

Миналогодишния победител е Ливърпул ;)

Link to comment
Share on other sites

На мен пък ми стана много чудно как PSV паднаха от Fenerbahche. :cry ПСВ не играха кой знае колко добре, но пак можеха да победят.А на турците 2-рия гол беше...няма какво да говоря.Имам чувството, че без да иска влезна! :woot

Link to comment
Share on other sites

Миналогодишния победител е Ливърпул ;)

 

тазгодишният е Ливърпул  ;)

А така ;). Порто са миналогодишният победител, а след края на този сезон, когато вече има победител, тогава ще се каже за Ливърпул, че са "Миналогодишния" победител ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Не очаквах чак по такъв начин да вкарат на Ювентус, но не ми пука :bgrin: Важното е, че е гол и се радвам :)

ЕДИТ : УОООООООУ, Ювеее :)

Link to comment
Share on other sites

Да,добре...Точно като пусна за Ювентус фишче,тогава ще правят грешки в защита :lol: Поне гледаме голове,аз очаквах доста по-скучен мач :)

Link to comment
Share on other sites

Да,добре...Точно като пусна за Ювентус фишче,тогава ще правят грешки в защита :lol: Поне гледаме голове,аз очаквах доста по-скучен мач :)

toq mach kazah na komshiqta da go igrae tvurda edinica - dano da me e poslushal :D vupreki che ima oshte dosta vreme.

 

sorry za maimunicata :(

Link to comment
Share on other sites

И аз го мислех 1, ама се притесних дали ще се напъват двата отбора за нещо - все пак са се класирали 100%(не практически, но на теория - да) .. и го сложих Х :( Ай Ювееее

Link to comment
Share on other sites

Жалко .. изпуснах колонката, а и Ювентус не паднаха с колкото заслужаваха. Карай, тъкмо в Италия ще боли повече :P

Link to comment
Share on other sites

Bavarcite zaslyjeno biha i da vi kazha mnogo mi haresa igrata na ada6a(Demichelis)kakto i na Sweinstaiger.

Za vtoriq bqh ostanal s vpe4atleneto 4e igrae samo napred i igrata my e v pravene na fintove i centriraniq,no neska me izymi kolko mnogo 4erna rabota svar6i-otne mnogo topki i se bore6e kat istinski 6vab :D .A Zlatan mnogo me drazni-stra6en provokator e hi4 go nema vav fearpleq ina4e e fantasti4en fytbolist

Link to comment
Share on other sites

Барселона пак разочарова - явно са в криза :cry
Мда ... :) Манчестър и те се излагат :) => I'm happy :P Сега като видя репортажите ще разбера дали заслужено е 0:0 или не :). А някой знае ли кой мач ще дават след репортажите ?
Link to comment
Share on other sites

Днес мачовете не бяха от най-резултатните :(. Само този на Ювентус имаше 3 гола, мисля че в другите бяха от 3 надолу. Дано утре Челси-Бетис да е интересен и дано Реал да бият :)

Link to comment
Share on other sites

Жалко .. изпуснах колонката, а и Ювентус не паднаха с колкото заслужаваха. Карай, тъкмо в Италия ще боли повече :P

macha v italiq shte e X spored men ;)

Link to comment
Share on other sites

macha v italiq shte e X spored men ;)

 

Всичко зависи дали Байерн ще искат да победят и дали ще са във същата форма, както сега. В момента има само 1 отбор, който може да ги спре и това е Челси. Двата отбора газят ненормално ..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...