Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига сезон 2005/2006


veseo

Recommended Posts

teb te priznah pi4.........dosta truden ma4 za prognozirane,no qvno si gi razbirash ne6tata;)) 4estito

виж какъв точен съм дал за тоя мач на предната страница. Може да видиш после и в нерон. Не печеля нищо от това, ама важното е че го познах :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 980
  • Created
  • Last Reply
:P  :punk

 

Това пък кога и защо го е казал ?  :)

Един тим от ранга на ПСВ - Аякс ще видиш какво ще направи срещу Арсенал...

Ако бях на мястото на Арсен Венгер щеше да дам служебна победа на Аякс - по-добре 3:0 отколкото 7-8...

Та кво викаше разбирачо-7-8.Моля следващия кръг задръж прогнозите за себе си.

 

АРСЕНАЛ-ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН

Link to comment
Share on other sites

Та кво викаше разбирачо-7-8.Моля следващия кръг задръж прогнозите за себе си.

 

АРСЕНАЛ-ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН

Е, какво ? И това не беше ли луд късмет за твойте хора ?

Погледни статистиката - натискаха ви през цялото време...но все пак победихте!

Честита победа...с измислен гол от дузпа :)

Link to comment
Share on other sites

барса и миналата година си бяха със същата защита. това е голям проблем, но такъв футбол изповядва рийкард - красив, атрактивен, без мисъл за защита :D

 

но според мен безрезултатен....

щом на няколко пъти защитата на барса се пропука доста сериозно и то срещу такива посредствени нападатели (според мен) като Ди Натале и Барето, незнам какво ще правят срещу доста по класните нападатели да кажем Шевченко, Кака, Трезеге, Ибрахимович, Адриано и Мартинс....

 

според мен Барса и тази година няма да успее да спечели Шампионската лига...

Link to comment
Share on other sites

Та кво викаше разбирачо-7-8.Моля следващия кръг задръж прогнозите за себе си.

 

АРСЕНАЛ-ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН

Пич..ти чуваш ли се уе :confused :confused Те по вероятно е Тюн да станат шампиони на Европа отоколкото Арсенал!Щом Аякс ви напраиха мармалад представям си ако бяхте в някоя друга група..да кажем на Милан групата :blink: Ако пазеше Леман можеше да си тръгнете с 4-5 гола от Амстердам...

Link to comment
Share on other sites

Е, какво ? И това не беше ли луд късмет за твойте хора ?

Погледни статистиката - натискаха ви през цялото време...но все пак победихте!

Честита победа...с измислен гол от дузпа  :)

 

според мен дузпа си имаше :)

но се пак Арсенал наистина имаха луд късмет тази вечер :)

Аякс заслужаваха равенство поне :(

Link to comment
Share on other sites

Пич..ти чуваш ли се уе :confused  :confused Те по вероятно е Тюн да станат шампиони на Европа отоколкото Арсенал!Щом Аякс ви напраиха мармалад представям си ако бяхте в някоя друга група..да кажем на Милан групата :blink: Ако пазеше Леман можеше да си тръгнете с 4-5 гола от Амстердам...

То ако става на въпрос на Челси всеки мач е така,ама ги слагате сред фаворитите.А и на Аякс положенията бяха удари от 30 метра.Те един път не влязаха в полето на Арсенал,за което поздравявам защитата(вечния проблем на Арсенал).Но щом и в защита се стабилизирахме тежко им на фаворитите и евала на Кямбъл-след завръщането му головете във врататана Арсенал се сведоха до 0.Все пак много малко отбори в Европа могат да бият Аякс на Амстердам арена.И ако вземе предвит отсъствието на АНРИ,Бергкамп,Жилберто,Леман и Ван Перси спокойно можем да кажем за Арсенал невидима заплаха :starwars: :devil

 

Иначе евала на Юве.Очертава им се една много успешна година

Link to comment
Share on other sites

Пич..ти чуваш ли се уе :confused  :confused Те по вероятно е Тюн да станат шампиони на Европа отоколкото Арсенал!Щом Аякс ви напраиха мармалад представям си ако бяхте в някоя друга група..да кажем на Милан групата :blink: Ако пазеше Леман можеше да си тръгнете с 4-5 гола от Амстердам...

ахахахах, вие не мрънкайте много, щото сте по милост в ШЛ ;)

 

@aston, барса и с тая игра мачкаха наред миналата година. само невероятния късмет на челси ги спря по пътя към финала ;) една победа над гърците и почти 100% сме се класирали за по нататък :D

Link to comment
Share on other sites

Ще видим ;)

 

Жалко за Удинезе, играят добре, но нямат късмет :(. Дано да не паднат с много, или да направят равен, защото го заслужават поне за сега ;)

Oпа ;), а така, ай ся още 1 ;)

ГИГС поведе отбора към победата, а ван Нистелрой доказа защо е един от най-великите играчи в света.В халфовата линия имахме доста проблеми,но Раян игра като червен дявол.От първата до последната минута се раздаваше на терена.

Игра със дух и то не какъв да е ,а с духът на Manchester United.Ако бях на мястото на Алекс след отказването на Гигс от футбола щях да запазя неговия номер 11 като символ на отбора.На никой нямаше да го дам.Защото чуя ли номер 11 се сещам за РАЙЯН ГИГС.Незнам съвпадение ли е но в училище и аз съм номер 11.И това просто не ми дава като ме вдигнат на даската да не се представя достойно.

 

P.S. Жалко за Удинезе.Представиха се достйно.

Link to comment
Share on other sites

Та кво викаше разбирачо-7-8.Моля следващия кръг задръж прогнозите за себе си.

 

АРСЕНАЛ-ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН

Пхахаха. Явно само резултата си гледал и се правиш на :angry:

Погледни 1 път статистиката и се замисли, тогава ще разбереш, че Арсенал нищо не направиха и съдията им подари победата, а щом е така ...

 

П.П. И ти не прогнозирай кой ще е шампион, излагаш се :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Иначе евала на Юве.Очертава им се една много успешна година

 

Много ми е интересно какво викате "евала" специално след тия 2 елементарни мача на Юве :) Срещу Брюж и Рапид Виена .. Че мачкат наред(макар и с по 1 гол разлика доста често) е вярно, но баш за ШЛ не са доказали още какви са :) Ако бият и Байерн вече ще ги призная, че са силни. С победи над Рапид и Брюж - така и Интер може :P j/k

 

Ето ми и прогнозите за днес :)

 

Fenerbahce (Tur) - PSV Eindhoven (Hol) X

Schalke (Ger) - AC Milan (Ita) 2

Real Madrid (Spa) - Olympiakos (Gre) 1

Rosenborg (Nor) - Lyon (Fra) 1

Anderlecht (Bel) - Real Betis (Spa) X

Liverpool (Eng) - Chelsea (Eng) 2

FC Porto (Por) - Petrzalka 1

Inter Milan (Ita) - Rangers (Sco) 1

Link to comment
Share on other sites

Пхахаха. Явно само резултата си гледал и се правиш на  :angry:

Погледни 1 път статистиката и се замисли, тогава ще разбереш, че Арсенал нищо не направиха и съдията им подари победата, а щом е така ...

и кво да я гледам статистиката?! едно време, ако не се лъжа боби михайлов казваше "може и с половин гол да е, ама да е за нас". миналата година ливърпул спечелиха също с невероятен късмет и кво им пука как са спечелили? нали спечелиха това е по важното! също така не виждам защо съдията да ни е подарил победата след като дузпата си беше явна. не забравяй факта, че отбора на арсенал се подмладява и не може да очаквате от момчета на по 18-20 години да играят както трябва. когато арсенал ги считаха за фаворити за спечелването нищо не направиха, но няма да се учудя, ако сега извадят някакъв луд късмет и стигнат до финала, въпреки че с тоя състав едва ли. младите футболисти още не са свикнали да играят големи мачове :)

Link to comment
Share on other sites

Пхахаха. Явно само резултата си гледал и се правиш на  :angry:

Погледни 1 път статистиката и се замисли, тогава ще разбереш, че Арсенал нищо не направиха и съдията им подари победата, а щом е така ...

 

П.П. И ти не прогнозирай кой ще е шампион, излагаш се  :lol:  :lol:

Това можеш да го кажеш когато Арсенал и Ювентус отпаднат.До тогава никой не може да ме убеди,че някой от 2та отбора няма да стане шампион.И освен това футбола се играе на голове.Сам се досети кое ти трябва да гледаш-статистиката или резултата

Link to comment
Share on other sites

Мааалко измислена дузпа и Хеттрик  :sick . Баси артиста. Както и да е , това няма значение , защото Барса ще бие, но това беше прекалено  :sick  :sick

 

Дузпа за Барса имаше а за тва че са играли по добре и че са получили право да изпълнят дузпа не е виновен съдията нито артистизма на Роналдиьо

Link to comment
Share on other sites

ахахахах, вие не мрънкайте много, щото сте по милост в ШЛ ;)

 

@aston, барса и с тая игра мачкаха наред миналата година. само невероятния късмет на челси ги спря по пътя към финала ;) една победа над гърците и почти 100% сме се класирали за по нататък :D

С тоя късмет им вкараха общо 5 гола нали :D

Link to comment
Share on other sites

Real Madrid (Spa) [1 - 0] Olympiakos (Gre)

9' [1 - 0] Raul

И ако не се лъжа изравнява рекорда на Алфредо Ди Стефано за топ реализатор в ШЛ.

Link to comment
Share on other sites

И ако не се лъжа изравнява рекорда на Алфредо Ди Стефано за топ реализатор в ШЛ.

Не го изравнява, а го подобрява :) Това е гол нбомер 50 за него.

 

Раул вече е най-резултатният футболист в 50-годишната история на турнира B)

Link to comment
Share on other sites

Не го изравнява, а го подобрява :) Това е гол нбомер 50 за него.

 

Раул вече е най-резултатният футболист в 50-годишната история на турнира B)

Мухаха. А е още на 27 ;). Супер пичага, кърти от всякъде. 2-та голмайстора на ШЛ са Реал-ци ;). Иначе браво на Реал :)

 

Коефицентът на Реал е 1.05, а на Олимпиакос е 29 :blink: . К'во ли става на мача ?! :bgrin:

Аааааа, изравниха ... :angry: :angry: . Баси, трябва да се види ! :angry1

 

СОЛДАДО - СПАСИТЕЛЯТ :bgrin: !!!

Link to comment
Share on other sites

САЛГАДО - СПАСИТЕЛЯТ  :bgrin:  !!!

Не е Салгадо, а Солдадо. Този тип надъни бая голове в презсезоната подготовка. Рамос отново с червен картон този път за ШЛ. Но явно е ритнал някой грубо защото е получил директен червен.

Link to comment
Share on other sites

Не Салгадо,а Солдадо :D Той е млад талант от школата на Реал, който се е появил като резерва поради недостига на нападатели(Роналдо беше наказан :angry: )

Рамос пък отново е получил червен картон :ohmy:

 

Опа, peja ме е изпреварил :D

Хубаво все пак, че спечелихме :) Съжалявам, че Ливърпул не можа да бие, Челси, дано го направи в неделя :devil

Голямата изненада на вечерта - Порто-Артмедия - 2:3(Поро водеха с 2:0 до едно време, но...) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Пабло Гарсия  ;) .

10х. Доста си приличат :blink:

Милан и те не правят нещо особено :). Но Шалке са много добър отбор и това е нормално ;).

Реал от другия мач ще са сигурно със Зидан и Роналдо ;), така че ... :devil

А тея Артмедия къртат от всякъде :). В началото при 2:0 за Порто коефицентът им беше 32 :blink: , ако някой беше заложил тогава :music

Link to comment
Share on other sites

Ливърпул - Челси 0:0

Честито на печелившите(мен :P)

 

Браво на Раул, подобрява рекорд :)

 

P.S.

Holland - Amstel Cup :

Den Haag 11 - 1 SHO

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...