Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига сезон 2005/2006


veseo

Recommended Posts

  • Replies 980
  • Created
  • Last Reply
Днес е ден на защитниците :bgrin:

Да не забравяме Бекъм, който им качва топката на главата :)

Фенербахче-Шалке -3:3!!!

Порто изглежда ще бие Интер.

Челси пък си прави каквото си иска отново.

А! Бекъм взе че и гол вкара B) 4:1!

Link to comment
Share on other sites

Да не забравяме Бекъм, който им качва топката на главата :)

Фенербахче-Шалке -3:3!!!

Порто изглежда ще бие Интер.

Челси пък си прави каквото си иска отново.

А! Бекъм взе че и гол вкара B)

 

 

Тъпите нерадзури ми провалиха фишчето,Х2 го бях играл.Хващам всичко ,което ми трябваше-даже и Рейнджърс-Артемдия Х :wacko:

Гол на Бекъм-гаагагга,остава и Гути да се разпише :laughing:

Link to comment
Share on other sites

85' Lyon (Fra) 1 - 1 Olympiakos (Gre)

85' Real Madrid (Spa) 4 - 1 Rosenborg (Nor)

Идеал Петров :love 4-ка за Розенборг а Бекс с гол B)

 

88' Lyon (Fra) 2 - 1 Olympiakos (Gre) :huh:

Link to comment
Share on other sites

Тъпите нерадзури ми провалиха фишчето,Х2 го бях играл.Хващам всичко ,което ми трябваше-даже и Рейнджърс-Артемдия Х :wacko:

Гол на Бекъм-гаагагга,остава и Гути да се разпише :laughing:

 

На мен пък Лион малко ми изпилиха нервичките .Все пак 2:1 ,дано да издържат ,че доволна сумичка съм сложил на тях и Реал ;)

Link to comment
Share on other sites

Ееее жалко. Лион вкараха в 89-тата минута :(. Жалко, сега ще трябва да чакаме директният мач, а и гостуване на Олимпиакос :(

дам,жалко...Е все пак този директен мач е на Бернабеу :bgrin: Важното е,че победихме,тия като поведоха викам изтарвахме коняяяя :laughing: За Олимпиакос,както каза някав "футболист" от Ботев преди време:"Умрелия кон рита....рита най-силно"хахаха :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Анри и Жуниньо не са от тази планета... :blink:

Без да обиждам някой,ама Арсенал без Анри са гола вода.

Link to comment
Share on other sites

Това е така,ама нали точно заради това Анри е в Арсенал.

 

 

Точно така. Изключително талантливите и харизматични футболисти са необходими на един голям отбор. Също така е вярно че някои отбори изпитват трудности ,когато не играе лидера на отбора. Като например - Арсенал и Анри , Байерн и Балак , Ливърпул и Джерард, Рома и Тоти, и т.н.

 

Ааа ,как щях да забравя Ботев и Коце Видолов :D :P :D

Link to comment
Share on other sites

в почти всеки един голям отбор има по един футболист, който ако има ден може да разкаже играта на противниците. съответно ако даденото лице няма ден отборът играе трудно и посредствено. Такива фигури са Роналдинъо - Барселона, Шевченко - Милан и т.н. не виждам защо тъмни рицарю реши да напишеш такава тъпотия, ако ти се заяжда с някой пусни в 2h през нощта силно музика и се заяждай с комшиите ;>

Link to comment
Share on other sites

Прави сте.Аз само изказах мненито си и недоволството, че почти във всеки отбор има фигури, които са един вид барометър на тима.А това не е добре.Защото как искаш да станеш шампион ако разчиташ само на най-добрия ти играч да ти решава всеки мач.

Затова уважавам Челси защото на всеки пост имат по двама-трима еднакво добри играчи и липсата на някой от тях почти не се забелязва.

Извинявам се на тези който съм обидил.

Link to comment
Share on other sites

в почти всеки един голям отбор има по един футболист, който ако има ден може да разкаже играта на противниците. съответно ако даденото лице няма ден отборът играе трудно и посредствено. Такива фигури са Роналдинъо - Барселона, Шевченко - Милан и т.н. не виждам защо тъмни рицарю реши да напишеш такава тъпотия, ако ти се заяжда с някой пусни в 2h през нощта силно музика и се заяждай с комшиите ;>

НЕ мисля, че Dark_Knight е написал някаква тъпотия...В Милан има поне 10 играча, които ако имат ден, могат да разкажат играта на противника - Шева, Джила, Руй, Зеедорф, Пипо, Бобо...и т.н.

За Челси да не говорим...Големият отбор се познава по това, че няма да се отрази на играта му, ако извадят един от най-добрите му футболисти!

Link to comment
Share on other sites

НЕ мисля, че Dark_Knight е написал някаква тъпотия...В Милан има поне 10 играча, които ако имат ден, могат да разкажат играта на противника - Шева, Джила, Руй, Зеедорф, Пипо, Бобо...и т.н.

За Челси да не говорим...Големият отбор се познава по това, че няма да се отрази на играта му, ако извадят един от най-добрите му футболисти!

мда видяхме ви срещу холандците кво направихте миналата година, направо ги размазахте :lol:

Link to comment
Share on other sites

мда видяхме ви срещу холандците кво направихте миналата година, направо ги размазахте :lol:

А ти искаш никога да нямаме загуби ли ? :laughing:

 

Имаш късмет, че незнам от кой отбор си :)

Link to comment
Share on other sites

А ти искаш никога да нямаме загуби ли ? :laughing:

 

Имаш късмет, че незнам от кой отбор си :)

от барселона съм и в 2-та мача ви сипахме, но в 1-вия имахте късмет ;)

Link to comment
Share on other sites

НЕ мисля, че Dark_Knight е написал някаква тъпотия...В Милан има поне 10 играча, които ако имат ден, могат да разкажат играта на противника - Шева, Джила, Руй, Зеедорф, Пипо, Бобо...и т.н.

За Челси да не говорим...Големият отбор се познава по това, че няма да се отрази на играта му, ако извадят един от най-добрите му футболисти!

Мерси bro.

Respect!!!

Link to comment
Share on other sites

от барселона съм и в 2-та мача ви сипахме, но в 1-вия имахте късмет ;)

Дам в мача от който нищо не зависеше ни сипахте...с гол в 90тата минута :)

В този от който зависеха доста неща си ви бихме съвсем рутинно.

 

Иначе по традиция ни сипвате във важни мачове...94 - друго нищо няма да кажа :lol:

Link to comment
Share on other sites

Дам в мача от който нищо не зависеше ни сипахте...с гол в 90тата минута :)

В този от който зависеха доста неща си ви бихме съвсем рутинно.

 

Иначе по традиция ни сипвате във важни мачове...94 - друго нищо няма да кажа :lol:

по твоята логика на финала ливърпул са ви размазали, защото победиха :confused

Link to comment
Share on other sites

по твоята логика на финала ливърпул са ви размазали, защото победиха :confused

Чакай малко ти каза, че сте ни сипали и в двата мача, по спомен мачовете завършиха 1:0 за МИЛАН и 2:1 за барселона...? Къде е сипването?

Освен, че показахме, че сме по - добрият отбор, като във важния мач победихме, ами и завършихме първи в групата си.

 

P.S. Нещо не си отваряш устата за 94-ката, huh :)

Със сигурност знаеш за какво става въпрос, а и всеки фен на барса, който още сънува кошмари на тази тема...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...