Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига сезон 2005/2006


veseo

Recommended Posts

  • Replies 980
  • Created
  • Last Reply

Просто съм възхитен от играта на Лион срещу Реал. Преди мача казах 3:0 за Лион и то кво става може и да стане повече :) Просто продължавам да се кефа на разгрома на Реал

Link to comment
Share on other sites

Айдеее, свърши (почти). Жалко, че не можахме поне почитен гол да вкараме, но добре, че само 3:0 :(

Дам , добре че само 3:0 :lol: :lol: . Като за такива "звездички" в отбора - бива . Вече 3:0 се смята за добър резултат ли :bgrin: . Чак не мога да повярвам колко са слаби в момента Реал :bgrin: . Нали Рубиньо трябва да е заместник на Зидан ... добре го прави , спор няма :excl: честито .

Link to comment
Share on other sites

Ех, не щя да влезе тая пуста топка и не щя :(

Жалко втори поред нещастен мач за Реал след този със Селта. Все пак нещата ще потръгнат рано или късно(дано да не е прекалено късно :blink: )

Лион е един от най-стабилните отбори в Европа през последните няколко години и този мач отново го доказаха. Не смятам, че имаха някакво смазващо превъзходство(поне не и преди да поведат с 2:0), но това е футбола. Реал повтори старта си от миналия сезон :angry:

Доволен съм поне от другия ми любим отбор - Ливърпул :) Много ценна победа като гост на Бетис предвид тежката група.

В другите мачове нищо кой знае колко изненадващо :unsure: Фенербахче бяха близо до точката на 'Сан Сиро', но Милан както обикновенно се спаси в последните минути :D

Link to comment
Share on other sites

Дам , добре че само 3:0  :lol:  :lol:   . Като за такива "звездички" в отбора - бива . Вече 3:0 се смята за добър резултат ли  :bgrin: . Чак не мога да повярвам колко са слаби в момента Реал  :bgrin: . Нали Рубиньо трябва да е заместник на Зидан ... добре го прави , спор няма  :excl: честито .

Еми само Рубиньо игра за Реал ;). Всичките голови положения за Реал ги създаде Рубиньо. Освен това , този мач му е дебютът в ШЛ. Той е млад, няма никакъв опит в Европа ;). Трябва му време, за да покаже това, на което е способен ;).

 

Мисля, че реалния проблем на Реал е защитата. Пълни некадърници. Като отделни футболисти са добри, но като отбор хич ги няма. Явно и без Роналдо , няма кой да вкара положенията ... Раул има контузия в гърба и това му пречи.

 

Уоооу. Реал са на последно място в групата си :laughing: . Летящ старт за Реал :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Естествено, че не трябва да говорим за Робиньо, като футболист със слаба форма!

Ако някой е играл като хората от Реал М, то това е Робиньо.

 

Милан пак доказаха, че са много голям тим, а Кака' беше нечовек :)

Фенербахче нищо не направи в този мач, освен една вкарана дузпа.

Честито на всички фенове на Милан! B)

Link to comment
Share on other sites

Е това не го очаквах.

 

След измъчената победа над Кадис и загубата от Селта доста хора очакваха издънка тук. Неслучайно и бТВ даваха точно тоя мач, все пак и Лион са стабилен отбор - очакваше се да стане изненада тук.

 

Относно Милан - Фенербахче - турчолята бяха смешни :) Цял мач ги надиграхме, само след гола имаше един период, в който отборът ни незнаеше как да им противодейства, но Кака спаси мача. Особено вторият му гол беше велик, подобен на вечната класика на Марадона(не с Божията ръка :P ), макар и в по-малки размери(не излъга толкова хора) :)

Link to comment
Share on other sites

След измъчената победа над Кадис и загубата от Селта доста хора очакваха издънка тук. Неслучайно и бТВ даваха точно тоя мач, все пак и Лион са стабилен отбор - очакваше се да стане изненада тук.

 

 

каква изненада ? както вие казахте че Лион в последните години са доста стабилен и силен отбор и с всеки изминал сезон стават още по силни....като имаме на предвид как се представят и в първенството на Франция и като погледнем от другата страна Реал М как се представя в примера-та мисля че изненада щеше да е ако играчите на Реал бяха взели някакви точки в този мач :)

Link to comment
Share on other sites

каква изненада ? както вие казахте че Лион в последните години са доста стабилен и силен отбор и с всеки изминал сезон стават още по силни....като имаме на предвид как се представят и в първенството на Франция и като погледнем от другата страна Реал М как се представя в примера-та мисля че изненада щеше да е ако играчите на Реал бяха взели някакви точки в този мач :)

прав си. Може да не ми повярвате, но преди мача казах точен резултат 3:0 за Лион !

Link to comment
Share on other sites

По "Premiera" ги дават всички мачове комбинирано. Яд ме е само, че Рейнджърс победиха Порто. Не съм почитател на никой от тях, обаче Рейнджърс ги подпряха сериозно :sick Яд ме е също, че Фенерите не постигнаха изненада на Сан Сиро :) Яд ме е, че Челси отново победиха с мизерното 1:0 :) Яд ме е, че Артмедия Петржалка не постигнаха изненада срещу Интер на собствения си терен с човек повече :D Но от всичко най-много се радвам, че Лион натриха носа на Реал по възможно най-добрия начин :P :D

 

EDIT: Довечера Барса и Юве ще мачкат :D :P :)

Link to comment
Share on other sites

Който фен на Реал тука ги е критикувал по добре да не бъде от този отбор да си намери отбор, който винаги да печели и да взима всяка година титли. Не ни трябват такива фенове, а относно феновете на милан много да не се гордеят късмета им ще е до полуфинала.

Link to comment
Share on other sites

да,много лош мач за нас надявах се поне на X,все пак това е Лион и играе на своя стадион,може тук да загубихме,но без проблемно ще се класираме...Аз подкрепям мнението на 1 от журналистите,че нямаме футболисти за тази тактическа постройка :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Като ви го няма Зидан да ви я мачка тая топка на терена нещо цялата игрица ви куца. А в началото не са защитниците виновни. Жуниньо всеки го знае какво може. Всяка година бележи подобни голове, че даже и от по-далече.

Дузпата според много хора, беше един вид пощадяване ;)

И само да кажа, че още в началото си имаха превъзходство. Реал нямаха повече от 5 поредни точни паса - много лесно губят топката.

 

Робиньо - може и да играе, но не е това, за което го представят - нищо повече от още поне 10 талантливи млади футболист като него. Повече слава, отколкото игра. Прави елементарни финтове и наистина успява чат-пак, но много много много брак в играта на Реал като цяло.

И той като повечето звезди много се лигави. Реал продадоха доста играчи заслужаващи място в отбора и съответно си понасят последствията. А за Баптиста - сори, ама тоя пич е гола вода. Язък за парите ... може отбора или нещо да не му е добре, ама той буквално подаряваше топката на Лион когато се докоснеше до нея.

 

Ако Лион играеха на макс щяха да ги бият с повече. Имаха доста хубави изпуснати положения...

 

Не искам да се правя на велик критик, но докато хора като Раул, Карлош и Селгадо играят в Реал играта няма да се подобри. Бекам играе на пост, дето изобщо не го умее. Просто на тия хора им е останало само голямото самочуствие и нищо повече..

 

И ДА!!! Колкото и да отричате Зидан липсва ужасно много на отбора!

 

Едит: В началото даже се бъзиках: Жуниньо 3 : 0 Реал...

Link to comment
Share on other sites

Като много ги разбираш кажи как да са подредени играчите и коя схема ще е най добра. Всеки може да критикува работата на другия, но като отиде на неговото място си подвива опашката.

Link to comment
Share on other sites

Като много ги разбираш кажи как да са подредени играчите и коя схема ще е най добра. Всеки може да критикува работата на другия, но като отиде на неговото място си подвива опашката.

em to real kakto i da gi naredat vse sa v gyza.Prosto transfernata politika na kluba e mnogo oburkana.

ne moje za 5 godini da se kupat ob6to 15 igra4a,ot koito 14 sa napadateli i halfove,a toq edin,koito ostava da bude prodaden vednaga sled edna godina(samuel)

prosto futbolut se gradi pove4e na za6titnici ,otkolkoto na napadateli.Xorata sa kazali vkarai edin pove4e,no ne vinagi moje da se vkarvat po 4 gola v ma4.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...