Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига сезон 2005/2006


veseo

Recommended Posts

Чакай малко ти каза, че сте ни сипали и в двата мача, по спомен мачовете завършиха 1:0 за МИЛАН и 2:1 за барселона...? Къде е сипването?

Освен, че показахме, че сме по - добрият отбор, като във важния мач победихме, ами и завършихме първи в групата си.

 

P.S. Нещо не си отваряш устата за 94-ката, huh :)

Със сигурност знаеш за какво става въпрос, а и всеки фен на барса, който още сънува кошмари на тази тема...

абе ти... и в 2-та мача барса бяха по-добри точно това се опитах да ти кажа с примера с ливърпул, че въпреки че вие бяхте много по добрия отбор паднахте. следователно за теб този отбор които бие е размазал другия. спирам да споря щото ме изнерви супер много :angry1

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 980
  • Created
  • Last Reply
абе ти... и в 2-та мача барса бяха по-добри точно това се опитах да ти кажа с примера с ливърпул, че въпреки че вие бяхте много по добрия отбор паднахте. следователно за теб този отбор които бие е размазал другия. спирам да споря щото ме изнерви супер много :angry1

Цитирай ме, къде казвам нещо за размазване!

Имаше ли смисъл да подхващаш заядлива тема за мач отпреди година в който не сме се представили добре (Milan - PSV) ? А после говориш и за някакви мачлета между Милан и Барса в които сте играли на ниво...хем знаеш, че Милан винаги са били по-силни от Барса.

BTW - И аз да бях фен на Барселона и да ми повтаряха 94-та, 94-та - и аз щеше да се изнервя :)

Айде спирам и аз да споря, защото темата все пак е "сезон 2005/2006"...

Link to comment
Share on other sites

Да, гледал съм го. Интересно, а ?

Na zapische ili na jivo kogato beshe na 6 godinki ? I vaprosa ne e da si go gledal a da si imal nqkakvo samosaznanie kato e bilo togava.Vse edno kato trugnem da sporim na tema Botev - Lokomotiv az da kaja "Ama pomnish li 68 godina golemiq snqg kato vi otupahme?".

 

P.S.

ne iskam da go priemash kato obida, ama s hora deto sledqt igrata ot 4-5 godinki ne mi se spori.

Link to comment
Share on other sites

Специално срещу Милан, съдията играеше основна роля в победата на дъртата госпожа...и в двата мача, особено в първия.Ядосвам се само като се сетя... :angry1

 

 

Аре пак тоя съдия еееее...ако искате без съдии да играем а?Да почнем да играем ханбал с елементи на баскетбол на терен за футбол а?Съдията та съдията паднаха ли Милан паднаха Ювето игра ли по-добре игра....аре точка на спора...LOKOMOTIVcho въздържам се от коментар за поста ти под този на simbata за съдията че пак ще настъпи война и аз пак ще го отнеса....

 

А да го дам по темата.....винаги изпускам мачовете и просто ако си отворя устата за фаворити или ще кажа отбор в безнадежно положение или ще се издъна още по здраво и ще кажа някъв дет не е в ШЛ... :bgrin: ....по принцип съм огромен фен на ШЛ ама тая година винаги си казвам "Олеее да не забравя днес мача" и винаги забравям....от началото гледах само 1 мач и той беше Челси....ето пак забравих...нещо ми стаа говоря за мача дето Челси биха с 3:0 ама кой отбор беше....чак утре ще се сетя....

Link to comment
Share on other sites

...

заядливата тема я започнахте малко по горе с тъпите си изказвания - тоя отбор е гола вода, ония отбор не струва. виждам те, че от футбол не вдяваш много, така че нямам намерение да продължавам с трупането на постове. тва за 94-та го разбрахме смени малко лентата :)

Link to comment
Share on other sites

N00KiE : Хаха :lol:

И мислиш, че като си си сменил рождената дата в профила, нямам представа на колко години си ?

Хитро.По-спомен, беше около 2-3 години отгоре...и разбираш много от футбол :)

Направо се съберете с Robi, та да обсъдите мачовете как вървят.

 

Robi_89 : Chelsea нямат победа с 3:0 този сезон...предполагам, че мача с Юве си го гледал колкото и този на Челси.

 

Stenli : От както Henry го няма в състава, Арсенал имат 3 победи (за 2 месеца) - едната с 1:0 над Birmingham, с автогол на Clemence.

Освен това постигнаха невероятно престижните :

West Bromich - Arsenal 2:1

Middlesbrough - Arsenal 2:1

West Ham - Arsenal 0:0

 

E не, не са гола вода...най-добрите са !

Link to comment
Share on other sites

арсенал са гола вода не защото играят без анри, а защото играят с играчи, които са с 1 година по големи от теб :) иначе е вярно, че анри прави много за клуба като играе:)

Link to comment
Share on other sites

N00KiE : Хаха :lol:

И мислиш, че като си си сменил рождената дата в профила, нямам представа на колко години си ?

Хитро.По-спомен, беше около 2-3 години отгоре...и разбираш много от футбол :)

Направо се съберете с Robi, та да обсъдите мачовете как вървят.

Che az rojdennata data si q smenqm prez 3-4 dena, kvo mu e tolkoz hitroto ? A e smenena na 1912 glavno zaradi otbora na kojto durja, na 21 i 1/2 sym, da ne kajesh che kriq neshto. I da ne razbiram pone ne citiram machove koito kogato sa bili igrani az oshte sam bil cocal biberona. Za razlika ot teb macha prez 94-ta godina go gledah, gledah dori i machovete na Barcelona po putq kam finala.Za samiq final Barca bqha absoljutniq favorit, igraeha neveroqten atakuvash futbol, no prosto na finala neshto ne se poluchi i Milan prosto gi smachka. Ne se pravq na razbirach, no tozi mach malko ili mnogo sam go prejivql - za razlika ot tebe kojto si go izgledal prosto kato zapis( a da gledash mach na zapis...e da kato da qdesh prestoqla mandja) i mi paradirash s tva 4:0 koeto se e sluchilo, oshte predi da imash nqkakvi realni spomeni. No shtom si mislish che si razbirach - aide, nqma problem, nali na nqkogo trqbva da se smeem.

Link to comment
Share on other sites

LOKOMOTIVcho въздържам се от коментар за поста ти под този на simbata за съдията че пак ще настъпи война и аз пак ще го отнеса....

К'во толква съм казал не разбрах :blink: Просто зададох въпрос, на който дори не ми се отговори

Link to comment
Share on other sites

арсенал са гола вода не защото играят без анри, а защото играят с играчи, които са с 1 година по големи от теб :) иначе е вярно, че анри прави много за клуба като играе:)

С кво играят Арсенал...мале мале тук ще поспорим

Денис Бергкамп

Робер Пирес

Сол Кембъл

Тиери Анри

Фредерик Люнгберг

бах тея набори бах тва чудо.......те по-скоро набори на бащата :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Искам само да кажа на Simbata,че средната възраст на Милан е с около 10 години повече от тази на Арсенал,а и не виждам никаква разлика в класите между 2та отбора.И да го питам какво ще стане след няколко години когато футболистите на Арсенал ще са по на 21-22,а тези на Милан по на 37-38.Те за другия сезон ще трябва да купуват към 6-7 играчи за да си оправат отбора и как ще са класни всичките не ми е ясно.

Link to comment
Share on other sites

Искам само да кажа на Simbata,че средната възраст на Милан е с около 10 години повече от тази на Арсенал,а и не виждам никаква разлика в класите между 2та отбора.И да го питам какво ще стане след няколко години когато футболистите на Арсенал ще са по на 21-22,а тези на Милан по на 37-38.Те за другия сезон ще трябва да купуват към 6-7 играчи за да си оправат отбора и как ще са класни всичките не ми е ясно.

Abe ti moje da ne vijdash razlika v klasite na dvata otbora, ama qvno si edinstveniq ;)

Link to comment
Share on other sites

не виждам никаква разлика в класите между 2та отбора.

Ти си единственият бъди сигурен.

°Как може да сравняваш отбор като Милан,който е постигнал всичко в историята си.

°Как може да сравняваш отбор,който е играл на 2 финала на КЕШ последните 3 години,с отбор като Арсенал,който дори в Англия не е вече срашилище.

°Как може да сравняваш отбор ,който креата в средата на класирането в Англия с отбор борещ се за титлата в Италия.

dа питам какво ще стане след няколко години когато футболистите на Арсенал ще са по на 21-22,а тези на Милан по на 37-38.

Кой ще е на 21-22 е пич...Беркамп или пък Анри или пък Кембъл или пък Люнберг...ай извинявай

 

 

Те за другия сезон ще трябва да купуват към 6-7 играчи за да си оправат отбора и как ще са класни всичките не ми е ясно.

Милан в частност Берлускони има достатъчно пари и бъди сигурен,че тези пари са много повече от прехваленият Абрамович,защото Берлускони инвестира милиони всяка година в продължение на повече от 10 вече,а Роман дава пари за футбол от едва 2-3 години.А и Милан е такова име във футбола,че никой тренъор и президент няма да си позволи да купува играчи,които не са класни.

Няколко примера:

Ривалдо(Супер звезда и в това не може да ме разубеди никой...кво от тва ,че не му тръгна в Италия...тва е просто въпрос на психика,но беше най-обрия на поста си като дойде)

Неста(най-добрият защитник на Италия)

Пирло и Сийдорф(уж резерви,но се видя,че като им се даде шанс са невероятни в средата.Междудругото много се нерва като чуя ,че Кларънс е посредствен...извинявай,но футболист спечелил 3 пъти КеШ с 3 различни отбора не може да е посредствен)

Кака'(беше неизвестен младок с талант,а сега кво е........НАЙ-ДОБРИЯТ плеймейкър в Европа и света и не ми говорете за Роналдинъо моля ви....като дойде да играе в Италия тогава го сравнете с Кака,защото едно е да играеш срещу защитата на Реал Сосиедад едно е да играеш срещу Палермо,Рома,Парма)

Джилардино(Голмайстор за миналия сезон в Италия...мисла,че е достатъчно доказателство за неговата класа)

 

Кво стана май отбора на Милан купува каквото им е нужно.Не си мисли,че лятото в Милан ще дойдат 15 нови играчи без никакъв опит....ооо пич много грешиш,защото май не си много запознат с политиката на клуба.През зимната пауза ще бъдат закупени поне 2 класни защитника и най-вероятно още един нападател.Така ,че май за новия сезон ще трябва да влизат в час само 2-3 играчи дошли през лятото,но не си мисли,че тва ще е някой младок ,който не знае от къде се рита топката.

 

От мен толкова дано си се вразумил.

Link to comment
Share on other sites

Za razlika ot teb macha prez 94-ta godina go gledah

Ти не схвана ли, че не си единствения, който го е гледал ?

 

Искам само да кажа на Simbata,че средната възраст на Милан е с около 10 години повече от тази на Арсенал,а и не виждам никаква разлика в класите между 2та отбора.И да го питам какво ще стане след няколко години когато футболистите на Арсенал ще са по на 21-22,а тези на Милан по на 37-38.Те за другия сезон ще трябва да купуват към 6-7 играчи за да си оправат отбора и как ще са класни всичките не ми е ясно.

Средната възраст на играчите на арсенал е 24 години, а тази на Милан - 30.

А за след няколко години - не се притеснявай ;)

Имаме доста класни играчи в младия състав. Засега само присъствието на името Малдини в титулярния състав, внася смут и страх в противниците ;) И сам забелязваш, че съставът вмомента се обновява :

Alberto Gilardino - 23

Mattia Graffiedi - 25

Johann Vogel - 28

Marek Jankulovski - 28

---Дадени под наем :

Marco Donadel - 22

Marco Borriello - 23

Nicola Pozzi - 19

и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Ти не схвана ли, че не си единствения, който го е гледал ?

Ti ne shvana li che kogato tva e stanalo si bil edvam na 6 godinki ? I az sym gledal na zapis Brazi - Sweden 5:2 (1958 godina) s Pele i Garincha, ama ne paradiram s toq rezultat na vsqka diskusiq na tema Brazil

 

P.S.

I se izrazqvai po pravilno - "gledal sym go"(gledah go kogato tozi mach se sustoya), "gledah go na zapis nqkolko godini po-kusno sled kato znaeh rezultata" - (tochno v tvoq sluchai).

 

I prestani da se pravish na vseobhvaten razbirach i da prikliuchvame tazi tema.

Link to comment
Share on other sites

когато милан направят 49 мача без загуба в серия "А" ми се обадете. за моментните форми няма кво да коментирам - Арсенал са мнооогооо зле :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

когато милан направят 49 мача без загуба в серия "А" ми се обадете. за моментните форми няма кво да коментирам - Арсенал са мнооогооо зле :bgrin:

и аз отново ще се намеса......моля ви не зсравнявайте "балонните центирания" в Англия с изключително добре организираните бранители в Италия :D

Link to comment
Share on other sites

когато милан направят 49 мача без загуба в серия "А" ми се обадете. за моментните форми няма кво да коментирам - Арсенал са мнооогооо зле :bgrin:

 

По тая логика "когато Арсенал спечелят 6 пъти ШЛ" ми се обадете :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тоя спор, който водите е доста безсмислен.

Милан е отбор, който поддържа едно постоянно ниво. Преди 2 сезона Арсенал бяха по-силни, но оттогава вървят рязко надолу и скоро може и да останат вън от ШЛ, защото Анри вероятно ще поеме към Испания през лятото :)

Link to comment
Share on other sites

когато милан направят 49 мача без загуба в серия "А" ми се обадете. за моментните форми няма кво да коментирам - Арсенал са мнооогооо зле :bgrin:

 

Милан са правили подобна серия без загуби в калчото (в рамките обаче на два сезона). Даже мисля че е с няколко мача повече. Беше през средата на 90-те(94-95г. ,там някъде), не съм сигурен точно ,поостарях вече, пък и не ми се търси сега. Серията я прекъсна Парма на Джузепе Меаца с 0:1 с гол на един колумбиец от фаул - Фаустино Асприля.

 

Ако имаш предвид да нямат загуба в първенството само в рамките един сезон сезон както Арсенал преди 2 години тогава може.Но дори и в рамките на два сезона тогава си беше голямо постижение.

Link to comment
Share on other sites

Как може да сравнявате изобщо Италианското с Английското първенство.В Италия до преди няколко години имаше нещо наречено "Великолепната седморка",отбори които бяха способни да бият всеки ж Европа.Верно последно време спадна конкуренцията,но все пак има 3 отбора,които са от най-висока европейска класа и се борят всяка година със зъби и нокти за титлата.А да не забравяме че до преди 2 години и Рома газеше Реал в Мадрид.А в Англия дойде един по-сериозен отбор и другите се насраха.Челси със сигурност няма да е такъв хегемон в Калото,защото номерата на Моуриньо ги могат и в Палермо даже.Така че е безсмислено да сравнявате отбори от двете първенства!

Link to comment
Share on other sites

А да не забравяме че до преди 2 години и Рома газеше Реал в Мадрид.

:wtf: Биха ни с 0:1 след като ние ги бяхме били с 0:3 в Рим! И освен това вече си бяхме осигурили класирането...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...