Jump to content
BulForum.com

Кой мислите че е наи-добрия играч?


D-Simon

Най-добрия играч на Манчестер Юннайтед е?  

41 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Кой мислите че е най-добрия играч на Манчестер Юнайтед?

Аз мисля че е младата им надейда Кристиано Роналдо :P :P

И Рууд ван Нистелрой е много добър според мен ;)

Link to comment
Share on other sites

В момента не мога да кажа точно, защото за всеки пост си има велик играч. Например, видя се какво бяхме без Рио в защита. Когато го няма Кийн пък, има несигурност в центъра. Роналдо прави атаките светкавични и разнообразни. Нистелрой може да вкара от всяка позиция. Точно за това е отбора и няма най-най.

Link to comment
Share on other sites

Хмм, за мен най-важната фируга е Киин в центъра. Тоя пич много го бива за капитан, ама наистина много. Да не кажа, че въпреки че съм донякъде пристрастен мисля, че той е един от най-добрите капитани на ФК, които знам. Играе чудесно в защита и прави доста добри намеси в атаките и просто си е капитан на място. Много мачове сме усещали празнината от липсата му и несигурността в играта им.

 

За мен няма по-незаменима фигура в отбора от него.

Link to comment
Share on other sites

Бих казал Гигс, но той вече доста остаря. Смятам, че новото попълнение корееца Парк е доста добър.

Link to comment
Share on other sites

В момента най-добрият играч на Ман. Ю е Габриел Хайнце. Просто е най-постоянен в изявите си. Гигс и Кийн бяха много добри, но вече не са. Ван Нистелрой беше дълго време контузен,иначе също е класа. Фърдинанд беше наказан доста време. Рууни и Роналдо имат още много да учат, макар че са със страхотен потенциал.

Анкетата е направена нескопосано и затова няма да гласувам.

Link to comment
Share on other sites

В момента най-добрият играч на Ман. Ю е Габриел Хайнце. Просто е най-постоянен в изявите си. Гигс и Кийн бяха много добри, но вече не са. Ван Нистелрой беше дълго време контузен,иначе също е класа. Фърдинанд беше наказан доста време. Рууни и Роналдо имат още много да учат, макар че са със страхотен потенциал.

Анкетата е направена нескопосано и затова няма да гласувам.

 

Мхм, странно е чак колко бързо се наложи пича, много добре играе. Макар и в началото да го нямаше заради някакво първенство(май го бяха глобили заради това), но после бързичко се приобщи. Иначе наистина играе добре в защита, само дето малко му куцат центриранията - казвам го защото като ляв бек доста му се налага да центрира и немалко пъти сме наблюдавали как се извинява на всички след центриране. Бе някой дето гледа сериозно Англия помни ли преди 2 сезона, как играеше на неговото място O'Shea..?

Беше просто перфектен, и голове вкарваше даже. Супер добре играеше, но после какво стана и как така така му спадна формата, чак ме е яд за пича. Млад и талантлив беше, а сега търка скамейката, само от време на време влиза като халф...

Link to comment
Share on other sites

Ако беше задал въпроса преди година нямаше да има никакви съмнения в отговора, но сега с леко колебание отново ще кажа... Пол Скоулс.

Link to comment
Share on other sites

Представям си кво ще настане ако всеки почва да пуска такива теми за любимия си отбор :angry: Иначе най-добрия е Гигс според мен(странно защо отсъства от гласуването, а пък са включени Джемба-джемба и Силвестър :confused )

Link to comment
Share on other sites

kvi sa tiq sme6ni footbolisti ?? nito edin ot tqh ne e dobur

Айде без такива тъпи изказвания :angry1 :angry:

 

За мен няй-добрия е ван Нистелрой, обаче заради ония нещастници от Кристал Палас :angry: Иначе Роналдо също има много потенциял и ако го оползотвори ще стане уникален футболист ;)

Link to comment
Share on other sites

Temata ne mi dopada osobeno, no zo protokola shte kaja tova, koeto vinagi sam kazval. Samo 1 igra4 naistina me e karal da zavijdam na United i tova e R. Giggs.

Хах, а пък на мен нито един. Гласувах за празното поле , защото и мнението ми е такова - никой !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...