Jump to content
BulForum.com

Кое училище да избера


Кое училище да избера ?  

51 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

И в двете 100% влизам сега на 2-рото класиране, но се колебая в кое да се запиша :confused .

В Хр. Данов паралелките са Туризъм и соп. мениджмънт, а в Константин Кирил Философ инф. технол. И двете училища ми харесват.. сега сам 50 на 50 и незнам каде да се запиша.. Кажете вашето мнение..

Link to comment
Share on other sites

и двете са бая калпави да ти кажа,но по-добре запиши това с компютрите.Или най-добре изчакай трето класиране,ако има такова.

Link to comment
Share on other sites

и двете са бая калпави да ти кажа,но по-добре запиши това с компютрите.Или най-добре изчакай трето класиране,ако има такова.

Има , обаче мястото вече не е сигурно ... тоест , ако не те изберат на 3то класиране някой може да е взел мястото ти в другите училища и да хванеш метлата ...

Link to comment
Share on other sites

И двете са супер смотани така че избираш ези тура и където дойде!! :punk

Link to comment
Share on other sites

Дори не съм ги чувал тея училища , трябваше през годината да се напънеш малко и да си научиш за да те приемат в по елитно училище(ЕГ , ФЕГ , Иконома , ЕГ Иван Вазов,ОМГ) , въпреки че не ти препоръчвам ОМГ , или ЕГ , щото ша та скъсат от учене там...Според мене оптималните училища по отношение елит/учене/айляк са ФЕГ , Иконома и ЕГ Иван Вазов.

И все пак изчакай трето класиране , тази година са много малко кандидастващите , а и половината са скъсани на изпита по математика, може да ти се отвори по яко училище....Успех :bgrin: :D :P

Link to comment
Share on other sites

и в двете съм учил,и двете не са нещо особено...Във Васила информатиката не е на ниво,по-цял час Q2 цъкаме с групата(понеже класа е разделен на 2).+тва ся сте подготваци и ще имате 281371280731 часа английски на ден и се слагат някфи прости даскали(студентки)дето незнаят що е да си учител,едва минах в 8 клас по английски(като ни шибнаха точно такава даскалка).Но сега значително се подобриха нещата с даскалите като мина 9 клас,но за мен остана 1 дразнещ момент,че часовете в понеделник,четвъртък и петък са по 45 минути.За Данов не мога да говора учил съм до 7 клас,когато бях там не беше лошо,нямах оплаквания от даскалите,но няма специалност Информатика.Така,че сам избери.

 

ЕДИТ:Null vote от мен

Link to comment
Share on other sites

Според мен по-добрия вариант е Данов, защото в К.К. Философ няма да те научат на инофрматика и само ще си изгубиш времето. За разлика от Данов където имаш по-големи шансове да научиш нещо

 

Все пак аз съм учил 7 години в Данов, а сега уча в Руската без да ходя на допълнителна подготовка за изпитите ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе засега се насочи към това, което по ти харесва като специалност а следващата година се пробвай пак за Иконома! ;)

Link to comment
Share on other sites

Според мен изчакай 3-то класиране. Макар че някой може да ти вземе мястото (3-тото не е сигурно и мястото не се пази) пробвай в някакво друго по-елитно училище. Едва ли ще има някой , който да иска да влезе в някое от тези училища :D . А ако не искаш 3-то класиране - Данов ;)

Link to comment
Share on other sites

Тия и двете са супер зле, изчакай трето, пък след това ако няма къде да отидеш - Седмочисленици в тракия, или пък Вапцаров

Link to comment
Share on other sites

Тия и двете са супер зле, изчакай трето, пък след това ако няма къде да отидеш - Седмочисленици в тракия, или пък Вапцаров

Мда. Освен това можеш да останеш в 8-ми клас в досегашното си училище (ако може де :D ) и след 8-ми клас да кандидатстваш в Търговската или в някой техникум ...

Link to comment
Share on other sites

Дори не съм ги чувал тея училища , трябваше през годината да се напънеш малко и да си научиш за да те приемат в по елитно училище(ЕГ , ФЕГ , Иконома , ЕГ Иван Вазов,ОМГ) , въпреки че не ти препоръчвам ОМГ , или ЕГ , щото ша та скъсат от  учене там...Според мене оптималните училища по отношение елит/учене/айляк са ФЕГ , Иконома и ЕГ Иван Вазов.

И все пак изчакай трето класиране , тази година са много малко кандидастващите , а и половината са скъсани на изпита по математика, може да ти се отвори по яко училище....Успех :bgrin:  :D  :P

 

Какво разбираш под комбнацията елит/учене/айляк, защото учене и айляк не се връзват много едно с друго. Аз тъкмо завършик МГ-то и мога да ти кажа, че късане на гъзове не съм виждал. От моя клас има хора дет без въобще да са се напъвали имат повече от 5 в дипломата за средно образование. Най-зле е един с 4 и 90 и нещо дет също рядко са вясваше в часове. Верно има и часове дет са много гадни но зависи и от учителя. А ако имаш сериозни проблеми ставаш малко "спонсор" и директора оправя всичко. Кофтито е че въведоха униформи, ма аз тогава бях 11 клас и само дет седи в шкафа. Дадох 90 лв на вятъра. Иначе зайците бая ги носят. Харесва ли им незнам. Уж било задължително ма никой не ти прави проблем. Така че за мен тва е училището. Доста готини даскали, някой смотани и 5 много яки години от моя живот ;)

 

Иначе по темата - К.К. Философ е в моя квартал, но нищо незнам за него. Както и за другото. Що не изчакаш за нещо по-хубаво? :confused

Link to comment
Share on other sites

Дори не съм ги чувал тея училища , трябваше през годината да се напънеш малко и да си научиш за да те приемат в по елитно училище(ЕГ , ФЕГ , Иконома , ЕГ Иван Вазов,ОМГ) , въпреки че не ти препоръчвам ОМГ , или ЕГ , щото ша та скъсат от  учене там...Според мене оптималните училища по отношение елит/учене/айляк са ФЕГ , Иконома и ЕГ Иван Вазов.

И все пак изчакай трето класиране , тази година са много малко кандидастващите , а и половината са скъсани на изпита по математика, може да ти се отвори по яко училище....Успех :bgrin:  :D  :P

ЕГ = езикова гимназия => не може да има училище , което да се казва само "ЕГ". Ако говориш за Английската , тя се казва ЕГ "Пловдив" ;)

 

Освен това - как така хем айляк , хем учене. Според мен айляга (както ти казваш) не трябва да бъде с ученето. Това са антоними :P

Link to comment
Share on other sites

Мда. Освен това можеш да останеш в 8-ми клас в досегашното си училище (ако може де  :D ) и след 8-ми клас да кандидатстваш в Търговската или в някой техникум ...

 

Ми този вариант отпада,защото тя кандидатсва сега след 8-ми клас ;)

Link to comment
Share on other sites

Е па точно след 8-ми клас има техникуми ако ни знаеш просто тогава не се учи език както ти си учил толкоз ... иначе Данов е по-добре от онова па и ми е на 3 мин ;)

Link to comment
Share on other sites

Според мен айляга (както ти казваш) не трябва да бъде с ученето. Това са аноними  :P

антоними е думата.или може би анонимни :) :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

антоними е думата.или може би анонимни :) :bgrin:

Упс. Да де , изпуснах "т"-то ... :(

 

Сега у нас дойде един мой приятел, който са го приели миналата година в Данов, и каза , че там не било добре, така че ...

Link to comment
Share on other sites

ако не те изберат на 3то класиране някой може да е

 

 

Според мен изчакай 3-то класиране.

Трето класиране едва ли ще има изобщо ........ аз сия на второ гледам , че има няма 40 човека ...... сички са се записали още от първо и ......... на второ класиране сичко е същото в смисъл няма промяна .... на първо бях в ЕГ ''Иван Вазов'' с Испански и на второ и да ви се похваля даже неска вече се записах в Ег ''Иван Вазов'' :punk айде да ми е честито :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...