Jump to content
BulForum.com

Кое училище да избера


Кое училище да избера ?  

51 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

не смятам  да чакам трето класиране .. от второто и се записвам в Данов.. За сега то ми допадна най-много..

 

Ами дано ти хареса . Успех в новото училище .

Link to comment
Share on other sites

не смятам  да чакам трето класиране .. от второто и се записвам в Данов.. За сега то ми допадна най-много..

Слушаи кво бе пич по-добре да си останеш ся в старото си даскало и от 8-ми клас да си напънеш малко за*ника и давлезеш в някои техникум(ПГЕЕ,ПГМТ).Е все пак ти си решаваш така, че ако искаш да отидеш ся в Данов УСПЕХ. :punk

 

 

 

 

YO

Link to comment
Share on other sites

не смятам  да чакам трето класиране .. от второто и се записвам в Данов.. За сега то ми допадна най-много..

Еми щом така си решил и си се записал ...

 

Слушаи кво бе пич по-добре да си останеш ся в старото си даскало и от 8-ми клас да си напънеш малко за*ника и давлезеш в някои техникум(ПГЕЕ,ПГМТ).Е все пак ти си решаваш така, че ако искаш да отидеш ся в Данов УСПЕХ.  :punk

YO

Чети малко ! Виж какво е написал човека, че се е записал ;). Това означава , че няма оставане в 8-ми клас ... => няма смисъл от SPAM :spam-die:

 

@jozo, a твоя пост е много смислен , а !?! :angry:

Link to comment
Share on other sites

Слушаи кво бе пич по-добре да си останеш ся в старото си даскало и от 8-ми клас да си напънеш малко за*ника и давлезеш в някои техникум(ПГЕЕ,ПГМТ).Е все пак ти си решаваш така, че ако искаш да отидеш ся в Данов УСПЕХ.  :punk

YO

 

 

1.Тва F след ника значи че това е момиче ако незнаеш да ти кажа.

2.Ако си прочел хубаво темата а явно не си е прочел аз много ясно написах че момичето сега е завършило 8-ми клас а ти и даваш съвети се едно е ся била 7-ми клас!!Чети преди да пишеш!! :angry1

 

Еми щом така си решил и си се записал ...

Чети малко ! Виж какво е написал човека, че се е записал ;). Това означава , че няма оставане в 8-ми клас ... => няма смисъл от SPAM  :spam-die:

 

И ти като даваш съвети да чете чети и ти по същия начин където съм написал че момичето кандидатсва след 8-ми клас!!Сега ти спамиш!! :angry1

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...