Jump to content
BulForum.com

keyboard optimus


Recommended Posts

Искам и аз такова нещо :rolleyes:

Ама няма да си го взема веднага след като излезне... :(

Пъвро РАМ :D

 

Като гледам братята Руснаци са разработили технологията, а?

Link to comment
Share on other sites

It will cost less than a good mobile phone

клавиатурата е супер яка! Но, :confused все пак не са ли нещо по-конкретно? Сега много ми се спи, но утре ще се поразровя в сайта. Съмнявам се цената да ми хареса :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Фф леко разбива ... отначалото само като и метнах един поглед не разбрах какво и е толкова специално , но после ... уахааха :woot . Обаче едва ли отначало като излезе ще я купя :( ... просто ... и цената също ще разбива :woot

Link to comment
Share on other sites

Оххх малеее... на таква клавиатура как ми са иска да поцълам малко Freelancer :D

Link to comment
Share on other sites

It will be OS-independent (at least it can work in some default state with any OS)

 

Как пък не, едва ли някой ще седне да напише софтуер за БеОС, примерно...

 

Ето това е клавиатурата:

Das Keyboard - uber Geeks only!

face-profile.jpg

 

за светещи клавиатури:

sl-6466_1

sl-6452_1

 

има доста варианти.. и се продават в българия, не са и безбожно скъпи

Link to comment
Share on other sites

Много яка клавиатура , ама ша струва сигурно майка си и баща си , а на мене ПС-то ми както се вижда от подписа не е първа младост , така че първо ша ъпгрейдвам , а после ша мисля за такива екстри... :bgrin: :D

Link to comment
Share on other sites

Тази показаха в първия пост е от новото поколение клавиатури на които май можеш да си програмираш всеки кбутон!!Демек може да си ги наредиш както на тебе ти е удобно :) Е това е супер яко :punk

Link to comment
Share on other sites

Изтекоха ми лигичките. Щом има за quake дали няма да направят една и за Call of Duty??? Das Keyboard също не е лоша щото е само за познавачи :) ( смятам да се причисля към познавачите )

Link to comment
Share on other sites

Изтекоха ми лигичките. Щом има за quake дали няма да направят една и за Call of Duty??? Das Keyboard също не е лоша щото е само за познавачи :) ( смятам да се причисля към познавачите )

zna4i to nee stom ima za quake ami prosto primer ti davat kak izglejda na quake i na photoshop ina4e kato si pusnish call of duty ili medal of honor dte se naredi kakto e tam :)

Link to comment
Share on other sites

zna4i to nee stom ima za quake ami prosto primer ti davat kak izglejda na quake i na photoshop ina4e kato si pusnish call of duty ili medal of honor dte se naredi kakto e tam :)

Eeee samniava me che sama ste se naredi, nai veroiatno tova ste go pravi niakoi Plugin, predvaritelno instaliran i nastroen.

Link to comment
Share on other sites

Такааа. В последните няколко дена нета е пълен с коментари относно тази клавиатура. Тя е направена по поръчка от фирма Optimus от руски дизайнери. Засега е във фаза прототип и едва ли има произведени повече от 5-6 бройки. По неофициални данни стойността и е между 250 и 300 $. Което значи, че върху тази цена ще се трупа печалбата на производители и търговци, т.е. очаква се цената засега да не е под 400 $. Което пък е главната причина клавиатурата да не бъде пусната в серийно производсВво. Очаква се това да стане около 2010 година когато се счита, че производството й ще е достатъчно евтино за да се получи една достъпна за повече хора цена.

Link to comment
Share on other sites

Такааа. В последните няколко дена нета е пълен с коментари относно тази клавиатура. Тя е направена по поръчка от фирма Optimus от руски дизайнери. Засега е във фаза прототип и едва ли има произведени повече от 5-6 бройки. По неофициални данни стойността и е между 250 и 300 $. Което значи, че върху тази цена ще се трупа печалбата на производители и търговци, т.е. очаква се цената засега да не е под 400 $. Което пък е главната причина клавиатурата да не бъде пусната в серийно производство. Очаква се това да стане около 2010 година когато се счита, че производството й ще е достатъчно евтино за да се получи една достъпна за повече хора цена.

 

От къде пък я намери тази информация? Ако може дай линк към сорса ;)

 

Относно das keyboard - това пък е пълна изцепка. Просто някой хитрец си е спестил кинтаж от печатането на символите в/у клавишите.

Link to comment
Share on other sites

Само на теб  :P

 

Пфф.. немам търпение да излезе,макар че ше струва мноо пари!!  :wir

 

Не си единствен на мен също не ми аресва ...аз искам една флат кавиатура с меки бутни и да е направена със здрав метален корпус че моите ги троша постоянно .. може да има бутон за Калкулатор че ме мързи да смятам и за ВинАмп или негов заместител.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък искам такава клавиатура:

vkb_large.jpg

но с възможностите на тази, за която си говорим.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък искам такава клавиатура:

vkb_large.jpg

но с възможностите на тази, за която си говорим.

 

Мен пък тази не ми харесва изобщо :sick Трябва да усещам копчетата а тук очевидно няма да успея!

Link to comment
Share on other sites

Аз пък искам такава клавиатура:

vkb_large.jpg

но с възможностите на тази, за която си говорим.

Мне...моята повече ми харесва :)

Тази я бива единствено за писане на СМС-и (точно за това, за което е създадена).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...