Jump to content
BulForum.com

July Morning!


Recommended Posts

ми то и мен може да ме пишете

нз как ще е като никой не знам

но за сега нямам нищо друго замислено

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply
Виж, този фактор не го отчетох. Може примерно да се разберем за някви пости с клипване(примерно катои ти клипнат слизаш да чакаш еди кой си еди къде си)

Иначе и Альоша става. Претенции нямам :D

 

Хмм чудесна идея :D защо не и смс или напражо позвъняване :confused

 

Мисля че 100% от хората имат ГСМ :P

Link to comment
Share on other sites

Аз също ще дойда най-вероятно,ако не пътувам в събота за морето,щото ще трябва да се наспя,за да не заспивам по трасето и да стават катастрофки :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

--> noxious Не се притеснявай - всеки един от нас е бил така в началото :)

За уговорка по GSM и така нататък - точно за това избрах Альоша - защото всички го знаят и всички ще могат да се ориентират до горе. Аз мога да набирам, но остатъка в картата ми е горе-долу един разговор, а не знам кога ще мога да си зема нова :angry: . За тези, които ще идват направо за изгрева или въобще допълнително - предложението ми е следното 0889/936531 - стрелвате ме и ви чакам на площада пред паметника....

Гудо, ти идваш, нали? Разбра надявам се :bgrin: Да ми земеш цайсите :devil

Link to comment
Share on other sites

Едва ли ще дойда утре съм нощна смяна днеска бях поредната дневна и съм каталясал ... ако дойда няма да седя до късно но пък с кой ще се прибирам после ... и май нема се идва :(

Link to comment
Share on other sites

Еми май и аз ще съм пас, че утре требе да се става рано, а не върви да не лягам. Ако не дойда до и 40 не ме чакайте

 

Момчета и момичета бая на спам го обърнахме днес - http://www.evrocom.info/invision/index.php?act=Stats

 

In case you haven't noticed - май ще вали

Link to comment
Share on other sites

Ами ами,къв дъжд???Боже,няма такова нещо...само дето отвън се сипе такова нещо,че... :blink: Но до 21:30 може да спре.Лошото е,че калта ще ви стига до колената.

Жалко! :(

Link to comment
Share on other sites

Ако ш сме на паметника горе не мисля, че водата/калта ш е проблем.

Ама викам за всеки случай да се съберем към 22:00, та да се навали, може да е твърде късно за местене на часа, но все пак...

Link to comment
Share on other sites

Ако ш сме на паметника горе не мисля, че водата/калта ш е проблем.

Ама викам за всеки случай да се съберем към 22:00, та да се навали, може да е твърде късно за местене на часа, но все пак...

oho все още има мераклии,тва е хубаво :D

ина4е ако пита6 мен то и до 22 няма да се извали :angry:

Link to comment
Share on other sites

Не вали като преди 15 минути, ама не са отказва да го ...

Вятър няма, ама не знам ако сега тръгнем кво движение и как ш са намерим и колко мокри ще седнем на цимента...

Аз съм навит и в 23:00 да е срещата и т.н.

Казвайте

 

Попълнение: СПРЯ!

Link to comment
Share on other sites

така си е

и аз съм навит за след 23:00

едит: ще се опитам да забера @The_Grey_Fox

Link to comment
Share on other sites

Ако на някой му се ходи още,(щото предполагам че заедно със Скорпиона и другите се отказват) да казва ако му е одобно 23:00 и викам тогава да се чакаме на пощата. Взимам дъждобрам(голям е и ще послужи на постеля)

 

ПП: много ме е яд, че се отказвате :cry

Link to comment
Share on other sites

Кой е навит? Ако се съберем още малко народ ще пропусна изпита утре. Времето е чудесно :wacko:

Link to comment
Share on other sites

аз съм навит

4 чеса да се съберем някъде и да се качим

тъкмо няма да има проблеми с времето

spored men taka 6te stane super

 

s friend sme 4:30 na po6tata

UncivilizeD ako iska6 ela no mai sme s bike-ove

Link to comment
Share on other sites

беше добро

ако не бях висял като глунак цял час пред пощата ,щеше да е по добро :tongue

сичко беше почти изсъхнало в 4 часа

и единственото движение бяха два камиона дето чертаеха

стрелки по булеварда

 

слънцето се показа цялото постоя малко и тъкмо си тръгвам влезе в облак

Link to comment
Share on other sites

Хайде честит ви July Morning! :punk

После ще пиша подробности, че адски ми се спи! :zzz

Link to comment
Share on other sites

Съдбата е нещо, което не разбирам....

Както се бях отчаял и мислех, че няма да го гледам July Morning тази година - така за мое учудване това се получи...

Искам да благодаря на Deftur за SMS-а, който ми изпрати с покана... Бях се отказал и ако не ме беше поканил - нямаше да ида...

 

П.П. Deftur, едната от снимките на GSM-а се е получила страхотна, сега като я видях на дневна и трезва светлина... Та да се изфукам, колко хора познавате, дето wallpaper-а на телефона им е току-що изгрялото слънце на 1ви Юли?? (жалко, че телефона е на майка ми :cry)

Link to comment
Share on other sites

Въпреки ,че бях на работа се измъкнах раншко да посрещна слънцето.И някакси дружко е :rolleyes: :love Абе всеки изгрев си е хубав ,но този е някак специален :excl:

Link to comment
Share on other sites

Съдбата е нещо, което не разбирам....

Както се бях отчаял и мислех, че няма да го гледам July Morning тази година - така за мое учудване това се получи...

Искам да благодаря на Deftur за SMS-а, който ми изпрати с покана... Бях се отказал и ако не ме беше поканил - нямаше да ида...

 

П.П. Deftur, едната от снимките на GSM-а се е получила страхотна, сега като я видях на дневна и трезва светлина... Та да се изфукам, колко хора познавате, дето wallpaper-а на телефона им е току-що изгрялото слънце на 1ви Юли?? (жалко, че телефона е на майка ми  :cry)

Сподели я с нас де

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...