Jump to content
BulForum.com

July Morning!


Recommended Posts

12345 ти не си поканен :]

Нямаш нито години, нито манталитет, нито акъл за събирането, което предлагам. Така че предварително ти благодаря, че няма да пишеш повече мнения в тази тема.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply
И аз може би ще дойда направо за изгрева.

Аз викам да има възрастова граница за постване в форума и 12 годишните да ходят да пишат в дата.бг ;)

Така ще е най добре!Много остри езици се "навъдиха" в форума!

Link to comment
Share on other sites

off: Нещо не ми харесва начинът ви на писане...

Както във всяка общност, така и тук има някакви борби за мястото на неформален лидер... И се образуват групи и групички...  :huh:

Ще разясниш ли малко? :huh:

Плюс тва аз съм freelancer :D

 

@aph3x: абе то и 2-3 може ама не съм сигурен че ще ходя...

Link to comment
Share on other sites

:cry :cry :cry Така ми се иска да бъда с вас ама... шибана сесия :(

RottenBrain - изпии по едно и за мен. :)

 

Едит: то мен за farrell ме е яд.. имам да й се реванширам. :)

Link to comment
Share on other sites

Аз незнам дали ще мога да дойда така че за сега нищо не обещавам :cry :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

И аз може би ще дойда направо за изгрева.

Аз викам да има възрастова граница за постване в форума и 12 годишните да ходят да пишат в дата.бг ;)

Съгласен :D

Ем аз няма да мога да дойда (ще го посрещам с друг ;) ), но приятно прекарване :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Добре, преполагам, че идващите са ясни. Кажете, има ли други предложения освен Альоша? Обръщам се към тези, заявили желание да дойдат :]

Link to comment
Share on other sites

Идете на връх Бузлуджа.Муахахах

Не,сериозно да ви кажа,че дадоха прогнозата за времето и в четвъртък с/у петък ще вали,така че изгрев ще има,но вие няма да го видите.Може да позъзнете малко на Альоша и да си изкаляте краката.

Успех!

p.s.Crab,изкоментирай,моля ти се,колко съм злобен.

Link to comment
Share on other sites

Идеята за столипеново рулира. Виж, Младежкия според мен е най-добрата идея, като изключим една подробност - горе, на върха, от където ще може да се види изгрева има два неприятни песа, които вдигат адска врява. Може и на една полянка да се съберем, в по-ниското, но не знам какво е изложението - да не изгрее слънцето, пък ние да разберем по обяд :)

За Альоша притеснението ми са куките - да не дойдат да се заяждат...

Иначе в края на крайщата може и в деня да се съберем и там да го мислим... но... така пък тези, които ще дойдат направо за изгрева горят, което не е много хубаво :/

 

П.П. Повече се обиждам на The`ScorpiroN.

Link to comment
Share on other sites

зареждаме с алкохол, качваме се на Альоша и останалото ще бъде музика

 

Нямам ник'ви възражения. :D

Само искам да попитам за каква музика иде реч?

Ако може и аз да си донеса нек'ви CD-та? :confused

Link to comment
Share on other sites

Нямам ник'ви възражения. :D

Само искам да попитам за каква музика иде реч?

Ако може и аз да си донеса нек'ви CD-та? :confused

Това е израз,мой човек.

Link to comment
Share on other sites

По-скоро метафора, наистина. За съжаление не разполагам с никаква преносима музика. Ако някой може да вземе някакъв касетофон - би било чудесно!

И така - 21.30 срещу пощата. Желателно е, тези, които ще идват направо за изгрева - да оставят, да ми пишат РМ със телефон, ако в последния момент се появи някаква промяна (най-вероятно ще решаваме категорично в последния момент) - да можем да ги информираме къде точно сме.

П.П. Кофтито е, че почти нямам пари във ваучера :(

Link to comment
Share on other sites

Аз ако ще идвам ще дойда и на пощата да се разберем и да ви дам пари да вземете биричка. А за музиката по-добре да няма, че може да ни изгонят куките.

Link to comment
Share on other sites

Ако нямате против... Пишете ме и мене

Със Дамян(RottenBrain) се знаем(що горе), така че дори да не ви разпозная на пощата, с него ш са видим

Link to comment
Share on other sites

аре последно да е Младежкия?!?!

Вече сме двама :D Ако най-горе ни стане гадно(заради песовете примерно, които м/у другото не лаят чак толкова много), то може да слезем на някоя "тераска" по-долу.

Link to comment
Share on other sites

Ако най-горе ни стане гадно (заради песовете примерно, които м/у другото не лаят чак толкова много),

то може да слезем на някоя "тераска" по-долу.

Те може и да не лаят чак толкова, обаче все ще се намери кой да ги чуе и да извика куките! :angry:

А ако се местим то как ще ни намерят тези, които ще дойдат в последствие? :confused

Става твърде сложно! Според мен най-добре е да си остане Альошата.

Пък и от там гледката е по-добра. ;)

Link to comment
Share on other sites

А ако се местим то как ще ни намерят тези, които ще  дойдат в последствие? :confused

Виж, този фактор не го отчетох. Може примерно да се разберем за някви пости с клипване(примерно катои ти клипнат слизаш да чакаш еди кой си еди къде си)

Иначе и Альоша става. Претенции нямам :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...