Jump to content
BulForum.com

"Благородната лъжа"


За или против "благородната лъжа"?  

88 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Аз мразя лъжите,мразя и да ме лъжат! :angry: Няма такива благородна неблагородна.....истина и само това,колкото и да боли,да ти е кофти и т.н....не лъжете хора!!!!!!!лъжите са гадно нещо  :angry:  :)

Искаш да ми кажеш че никога за нищо не си лъгала

Аз пък съм за ако нямам друга алтернатива

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

@Агресив,ти сериозно ли продаваш домати на пазара?Щото си бая убедителен.

Link to comment
Share on other sites

@Агресив,ти сериозно ли продаваш домати на пазара?Щото си бая убедителен.

Е говорих принципно, ти пък , но като гледам явно наистина съм убедителени и смятам да сменя пазарната ориентация :P :D

Link to comment
Share on other sites

Искаш да ми кажеш че никога за нищо не си лъгала

Аз пък съм за ако нямам друга алтернатива

Че ен съм казала такова нещо.И да съм лъгала,съм съжалявала жестоко,защото много се обвинявам след това....и както казах,хейтвам лъжите!!!!!!!!!!! :angry:

Никакви алтернативи,истината и само истината! ;) B)

Link to comment
Share on other sites

ХаХаХа жена мечта, ако aph3x се откаже от теб, аз ще те взема  :P

Е пък аз да не съм ....аз не се давам на никой :P ,най-малко на теб агресив,ти си харесвай там и си взимай ония латинките :P :D :D

Лъжата е долно нещо..... :wacko: Ще я утрепя... B) ;)

Link to comment
Share on other sites

Е пък аз да не съм ....аз не се давам на никой  :P ,най-малко на теб агресив,ти си харесвай там и си взимай ония латинките  :P  :D  :D

Лъжата е долно нещо..... :wacko: Ще я утрепя...  B)  ;)

Карай бе ще те пратим на солариум и ти ще станеш латиноамерикански тип...

Айде стига толкова офф :) :D

Link to comment
Share on other sites

,най-малко на теб агресив,ти си харесвай там и си взимай ония латинките  :P  :D  :D

Ти пък направо го срути батко ти Агресив!!!!!!!Недей така.....и той сърце има....а в него надеждата тлее ли тлее! :)
Link to comment
Share on other sites

Ти пък направо го срути батко ти Агресив!!!!!!!Недей така.....и той сърце има....а в него надеждата тлее ли тлее! :)

Направо няма да мога да спя :P , верно е тлее за кака ти Джоли :D

Link to comment
Share on other sites

Направо няма да мога да спя  :P , верно е тлее за кака ти Джоли  :D

 

За какво ти е?! Виж какви големи устни има ;) :devil :devil

 

@intense - интересно ми е да видя какво ти е мнението относно въпросът дали да премълчиш даден факт пред някои се води за лъжа?! аз още не съм много наясно специално това.

 

Иначе.. и аз съм съжелявал след някоя лъжа било то неволна или не, но нали знаеш - като се обърне каруцата .. пътища много. :cry

Link to comment
Share on other sites

За какво ти е?! Виж какви големи устни има ;)  :devil  :devil

 

@intense - интересно ми е да видя какво ти е мнението относно въпросът дали да премълчиш даден факт пред някои се води за лъжа?! аз още не съм много наясно специално това.

 

Иначе.. и аз съм съжелявал след някоя лъжа било то неволна или не, но нали знаеш - като се обърне каруцата .. пътища много.  :cry

Амииииии,щом ми искаш мнението ето ти го :D : :)

хехе....не бе..та отговорът ми е,че да премълчиш,в дадена ситуация си е лъжа,в друга не.зависи от сериозността или несериозността на проблемчето :blink: ама пък защо човек на му трябва да мълчи.Господ се е постарал да ни даде устички да говорим!(предмино :D ) еми айде да си казваме всичко,а? :P :) А и...от лъжата смисъл няма,тя се разкрива,особено ако си упорито магаренце и се ровиш и заравяш....и най-накрая откриваш.....че са те лъгали.И гледай тогава какво става..... :devil :angry: Опс....пак се размислих писмено :huh: :wacko: B)

Link to comment
Share on other sites

"Благородна лъжа"...доста добро оправданийце за някои наши непремерени действия и съответните последици...Доста е удобна... :angry1

Едно от нещата,които откровено не понасям е да ме лъжат...независимо от "формата"..независимо от обстоятелствата....

А дали има "почва" у нас?!! - При толкова "семена" как да няма...бахти.. :angry1

Link to comment
Share on other sites

"Благородна лъжа"...доста добро оправданийце за някои наши непремерени действия и съответните последици...Доста е удобна... :angry1

Едно от нещата,които откровено не понасям е да ме лъжат...независимо от "формата"..независимо от обстоятелствата....

А дали има "почва" у нас?!! - При толкова "семена" как да няма...бахти.. :angry1

Семената ги има навсякъде, човешкото наличие е достатъчно плодородна почва...

айде пак България ви била виновна...

Link to comment
Share on other sites

Семената ги има навсякъде, човешкото наличие е достатъчно плодородна почва...

айде пак България ви била виновна...

Май потъна в собствената си "благородна боза" с този пост! :)
Link to comment
Share on other sites

Те такова животно нема! Рано или късно истината винаги излиза наяве и тогава от лъжата, благородна или не, боли още повече от истината! :(

Link to comment
Share on other sites

Absoliutno ZA za blagorodnata luja!

A za tozi,koito kazva,4e nikoga ne luje-te takova jivotno nema!

Пази боже от такива гаджета, дето ще ме лъжат благородно. Тя преспала със два-три випуска от университета, и разбира се, за да ми спести болката от научаването на истината - ще ме излъже благородно. Благородно лъже, че ме обича, нали щото ще ме заболи, ако разбера фалша... Благородно ме лъже, колко държи на мен [портфейла ми(който ся не е от най-пълните)] за да не разбера жестоката истина. На такива им тегля по една благородна майна и бих им пожелал благородно да духат благородната супа...

Ако щат и таратор...

Link to comment
Share on other sites

Пази боже от такива гаджета, дето ще ме лъжат благородно. Тя преспала със два-три випуска от университета, и разбира се, за да ми спести болката от научаването на истината - ще ме излъже благородно. Благородно лъже, че ме обича, нали щото ще ме заболи, ако разбера фалша... Благородно ме лъже, колко държи на мен [портфейла ми(който ся не е от най-пълните)] за да не разбера жестоката истина. На такива им тегля по една благородна майна и бих им пожелал благородно да духат благородната супа...

Ако щат и таратор...

Za6to citira6 mene Scorpion?Ti tova li razbira6 pod blagorodna luja?Otkude znae6 az za kakvi luji govorq-vsu6tnost ako trugna da govorq 6te stane dosta depresarsko(kakto nqkoi ve4e kaza)Az su6to ne obi4am da me lujat,kakto i az ne obi4am da luja,no ima edni momenti,koito iziskvat blagorodna luja,ili pone spestqvane na ne6to-ako naprimer kaje6 na edin svruhdepresiran 4ovek ne6to,koeto e o6te po-depresira6to i ot4aiva6to(i sa6tevremenno e istinata)a ti ima6 za cel da vdigne6 toq 4ovek na kraka,a ne da go podtikne6 kum ne6to totalno depresira6to-kak 6te postupi6?

Link to comment
Share on other sites

Za6to citira6 mene Scorpion?Ti tova li razbira6 pod blagorodna luja?Otkude znae6 az za kakvi luji govorq-vsu6tnost ako trugna da govorq 6te stane dosta depresarsko(kakto nqkoi ve4e kaza)Az su6to ne obi4am da me lujat,kakto i az ne obi4am da luja,no ima edni momenti,koito iziskvat blagorodna luja,ili pone spestqvane na ne6to-ako naprimer kaje6 na edin svruhdepresiran 4ovek ne6to,koeto e o6te po-depresira6to i ot4aiva6to(i sa6tevremenno e istinata)a ti ima6 za cel da vdigne6 toq 4ovek na kraka,a ne da go podtikne6 kum ne6to totalno depresira6to-kak 6te postupi6?

Ае, не е нужно на някой достатъчно депресирал да му кажеш, че му е умряла котката, но пък не е нужно да му казваш, че котката му ще живее дълги години още... Говоря метафизично (метафорично)... Почнеш ли с благородните бози (лъжи) може и да не се усетиш, как вече всяка една лъжа е благородна, а лъжата - ежедневие...

Link to comment
Share on other sites

Za6to citira6 mene Scorpion?Ti tova li razbira6 pod blagorodna luja?Otkude znae6 az za kakvi luji govorq-vsu6tnost ako trugna da govorq 6te stane dosta depresarsko(kakto nqkoi ve4e kaza)Az su6to ne obi4am da me lujat,kakto i az ne obi4am da luja,no ima edni momenti,koito iziskvat blagorodna luja,ili pone spestqvane na ne6to-ako naprimer kaje6 na edin svruhdepresiran 4ovek ne6to,koeto e o6te po-depresira6to i ot4aiva6to(i sa6tevremenno e istinata)a ti ima6 za cel da vdigne6 toq 4ovek na kraka,a ne da go podtikne6 kum ne6to totalno depresira6to-kak 6te postupi6?

Ще му кажеш истината,но с ....меки възглавнички :) Естествено,за това се иска умение,да знаеш как да кажеш и най-лошото по много свестен начин.... :rolleyes: абе...лъжата е само извинение за това,че човек е слаб....и какво се оказва,че го правиш...от страх?! :confused :blink: Еми животът като не е лесен...определено лъжите не го улесняват с нещо,били те и 'благородни' :huh: Няма нещо,което да замени истината,хората имат нужда от нея просто...и трябва да се учим да живеем и с това,което не ни харесва :unsure: ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...