Jump to content
BulForum.com

UFO над Альоша


RIP

Recommended Posts

Паника заради НЛО над Альоша

Гражданска защита пита ВВС за летящите чинии

 

ПЛОВДИВ. НЛО над Паметника на Альоша хвърли в паника жителите на пловдивския квартал "Западен" и вдигна на крак Гражданска защита. Две летящи тела кръжали в продължение на час около хълма Бунарджика. Пръв ги забелязал 29-годишният Цветан Цветков, който живее в блок на бул. "Копривщица" №55. Цветков дори ги заснел с личната си камера. Наподобяваха атоми, свързани в молекула, твърди младежът. Цветков позвънил на съседите си и целият блок наблюдавал как "нещото" се движи между облаците. Съседката на Цветан Силвина Вълева позвънила на тел. 166. Дежурният обаче грубо заявил, че това не е за него и й хлопнал телефона. Не знаех на кой да се обадя, затова потърсих помощ от телефонистка на 144, разказа Вълчева. Свързали я със спешен телефон на военните, откъдето обаче също проявили нехайство и отказали съдействие. Докато говорехме по телефона, единият от обектите изчезна. Малко след това и другият се снижи бавно и внезапно също се изгуби от погледа ни, разказват очевидците.

Вчера от Гражданска защита обясниха, че са приели два сигнала за летящите чинии. Дежурният в неделя веднага сигнализирал Военновъздушните сили, които обаче не успели да засекат с радарите си обектите. Вероятно сме закъснели, бе заключението на служителя от Гражданска защита.

Ели Куманова

 

Източник.

 

Снимки, видео... ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Доста фрапиращо ... с интерес чакам да видя какви мнения ще изкажат различните медии. Предполагам ако наистина има филмов материял и НАИСТИНА има нещо на него, военните ще го покрият. Не че съм някакъв такъв дето като му кажат "Извънземно" веднага изпада в истерия, още по-малко вярвам на пресата но е интересно =)

Link to comment
Share on other sites

Имам перфектна видимост към тепето, май по едно време ми се мерна нещо, но не му обърнах внимание, към колко часа е било това, тази вечер може и да се повтори :)

Link to comment
Share on other sites

аре бе,двама местни тъпаци и пет пенсионерки видяли нещо да свети и звъннали на 166.много интересно.като нямат какво да правят цял ден,взеха и да виждат НЛО.

и не очаквайте довечера по бтв новините да съобщят,че в Пловдив е бил видян неидентифициран летящ обект.Налудничаво е. :angry1

Link to comment
Share on other sites

брррр :ghost :ghost :ghost

Link to comment
Share on other sites

Сигурно :allien :allien :allien са дошли да ни гледат предизборния сеир! :P

Или просто още кандидат депутати падат от Марс! :D

 

ПП. А може и да е по случай премиерата на "Война на световете"?!!?

Link to comment
Share on other sites

Доживяхме и нашия град да е посетен от зелените пичове сигурно са въртели нектв масур и вятъра ги от отвял насам трябва да се пита в метеорологичната служба от къде е духал вятъра за да знаем от лъде са дошли ... :wacko: :wacko: :wir :wir

Link to comment
Share on other sites

Вие се бъзикате,ама и аз ги видях! :)

Това са сериозни работи, моля ви се:)

Скоро ще ни завземат и ще видим тогава пак ли ще се смеете:)

Link to comment
Share on other sites

Тва е вярно.Сигурен съм,защото сам едно от извънземните.Тва го пиша от чинията.Доидохме да превземем Пловдив ,но се оплашихме от един едър пич на хълма с кодово име Алъоша.Извинявам се за правописните грешки но сега навлизам в езика.Ето снимки на мен и на брат ми:

:allien :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Тва е вярно.Сигурен съм,защото сам едно от извънземните.Тва го пиша от чинията.Доидохме да превземем Пловдив ,но се оплашихме от един едър пич на хълма с кодово име Алъоша.Извинявам се за правописните грешки но сега навлизам в езика.Ето снимки на мен и на брат ми:

:allien  :sayjin

ей това беше добро!

Link to comment
Share on other sites

интересното е ,че тва същото съм го сънувала,преди година,някъде :allien

 

кво по точно санува?

 

Добре момчета одарете по една снимка или видео клип ако има нещо.Поне да имате очи да говорите такива неща защото мисля че знаете че нашата преса в бг както вече Слави показа не е ниво така че не слушайте какво казват нахални репортери и психопати,а вижте с очите си!Те са най верният източник на тоя свят поне за момента.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...