Jump to content
BulForum.com

Файф От Марс


VeSo

Recommended Posts

Някой гледа ли го това? Аз го гледах неска зарибявка е :) ама вчера е било мноо яко :P някой да даде линк за вчерашното, че мноо искам да го гледам

Link to comment
Share on other sites

Някой гледа ли го това? Аз го гледах неска зарибявка е :) ама вчера е било мноо яко  :P някой да даде линк за вчерашното, че мноо искам да го гледам

 

A защо мислиш, че някой е длъжен да записва всичко което се предава по телевизията?

 

Още малко и за новините ще започнат да се пускат рекуести.

 

На мен ми хареса повече във вторник, отколкото вчера. :) тоя Рачков е изрод.

Link to comment
Share on other sites

Аз нещо не мога да му схвана смисъла на това. Имитират 5 старс, пък има примеси от стар академи. Директора се появява като марсианец. Изобщо, направено е като някой непрофесионален театър на бъдещи артисти в университета, които са имали курсова задача.

Link to comment
Share on other sites

Аз нещо не мога да му схвана смисъла на това. Имитират 5 старс, пък има примеси от стар академи.  Директора се появява като марсианец. Изобщо, направено е като някой непрофесионален театър на бъдещи артисти в университета, които са имали курсова задача.

 

Ами точно де. Хем 5 старс, хем Стар Академи. Мен директора много ме кефи :) хахахаха.

Link to comment
Share on other sites

То идеята да ги смесят и двете е добра, но нещо сценаристите им куцат. Приличаше ми повече на някоя театрална постановка в университета, от някой който е имал да направи курсова задача по това. Никакъв професионализъм не видях. Всичко беше хаос. Дори по едно време се обърках, какъв беше замисъла на всичкото. Бай брадър беше къде къде по-интересен. А за вторник някой питаше. Тогава не ги ли представяха само? Нищо особено не беше.

Link to comment
Share on other sites

То идеята да ги смесят и двете е добра, но нещо сценаристите им куцат. Приличаше ми повече на някоя театрална постановка в университета, от някой който е имал да направи курсова задача по това. Никакъв професионализъм не видях. Всичко беше хаос. Дори по едно време се обърках, какъв беше замисъла на всичкото. Бай брадър беше къде къде по-интересен. А за вторник някой питаше. Тогава не ги ли представяха само? Нищо особено не беше.

 

Вторник пя ония пич рапъра :) а кое е хаоса, че не мога да те разбера. дай пример някакъв.

Link to comment
Share on other sites

A защо мислиш, че някой е длъжен да записва всичко което се предава по телевизията?

 

Още малко и за новините ще започнат да се пускат рекуести.

 

зА мнения от този сорт ти говорих един път,ако се сещаш!За твое сведение и много по-абсурдни рекуести е имало и са били изпълнявани.5 от Марс е весело и е много нормално човек да си помисли,че може би някой го е записвал,подобно на това,че Бай брадър се записваше!

Link to comment
Share on other sites

зА мнения от този сорт ти говорих един път,ако се сещаш!За твое сведение и много по-абсурдни рекуести е имало и са били изпълнявани.5 от Марс е весело и е много нормално човек да си помисли,че може би някой го е записвал,подобно на това,че Бай брадър се записваше!

 

Знам, че поста е груб, но ми писна никой да не чете в тоя форум и да се изискват някакви невъзможни неща. все едно аз да си поискам ся новините от 17:00 преди 2 дена. няма ли да ме нахока някой според теб?

Link to comment
Share on other sites

Вторник пя ония пич рапъра :) а кое е хаоса, че не мога да те разбера. дай пример някакъв.

Ами аз гледах това от сряда. Първо дадоха как победителя (забравих му името) почва да пее "някой кара колело". При което от някъде се появава колело и тоя почва да се кълчи върху него. След като свършва, се появява Пеньо от Имаш поща и си го взима. След което пък се появява и певеца от група ПИФ и започват да си говорят как като го изгонят от групата ще го препоръча да го замести. И накрая се появява директора като марсианец и доказва че това всъщност не е певеца от група ПИФ и си тръгва заедно с него. Единствено ми хареса майтапа как докато пееше, другите свириха на различни инструменти. Айде сега, някой да ми каже какъв е замисъла на цялата тази сценка, каква е развръзката и какъв е извода от всичко това.
Link to comment
Share on other sites

Ами аз гледах това от сряда. Първо дадоха как победителя (забравих му името) почва да пее "някой кара колело". При което от някъде се появава колело и тоя почва да се кълчи  върху него. След като свършва, се появява Пеньо от Имаш поща и си го взима. След което пък се появява и певеца от група ПИФ и започват да си говорят как като го изгонят от групата ще го препоръча да го замести. И накрая се появява директора като марсианец и доказва че това всъщност не е певеца от група ПИФ и си тръгва заедно с него. Единствено ми хареса майтапа как докато пееше, другите свириха на различни инструменти. Айде сега, някой да ми каже какъв е замисъла на цялата тази сценка, каква е развръзката и какъв е извода от всичко това.

 

Мен много ми хареса като почна директора да го разпитва "Кой кара колело?", "На кой е колелото?". И седи такъв.. сериозен, а ония не знае какво да каже. хаха :) луда работа. Ами днеска.... "Тази песен ме просълзява. Текста, не изпълнението." "Бабата, след предаването, двамата с нея в директорския кабинет" хаха. Предаването си е пародия, как на някакви дето не могат да пеят, им се правят комплименти. :) и всеки си прави каквото си знае. виж го тоя днеска как държеше микрофона и не мърдаше :)

Link to comment
Share on other sites

Супер жестоко е предаването. До ся най-много ме разцепи Сашко 1. Между другото незнам дали сте проверявали, но на www.gospodari.com НАИСТИНА ИМА гласуване :D

Link to comment
Share on other sites

Аз нещо не мога да му схвана смисъла на това. Имитират 5 старс, пък има примеси от стар академи. 

Ми нали за това се казва 5 от Марс:Хора стават за смях :D .Иначе като цяло си е якичко :punk :punk :punk.

Edit:Вчера мноо ме изкефи рапара дет са правеше че може да играе брайк.Бахтии смеха :laughing: :laughing: :laughing: .А също и онва с таратора накрая :laughing: :laughing: .Абе и вчера си беше якичко :D .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ми то това е 2 в 1. :bgrin: Ама трябваше да си ги направят по отделно. Така става голяма боза. Ама нали да не се сърди никой че не са ги включили, айде.

Link to comment
Share on other sites

Аз нещо не мога да му схвана смисъла на това. Имитират 5 старс, пък има примеси от стар академи.

Опитват се да правят пародия, ама е малко недомислена. Все пак не може да се отрече, че имат няколко яки попадения (особено с тея образи дето са ги събрали), но общото впечатление е, че се е получило както казва народа: От два стола на земята/ни риба, ни рак! :huh: Кой както ще да го разбира.

 

ПП. Бай Васил RULZ! Бай Васил Президент! :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...