Jump to content
BulForum.com

Това да не е окото на Мел


Recommended Posts

ХаХаХа ... Току що си джътках каналите и попаднах на предаването на ф`цата Мел и долу и показан сайта. Отварям го аз и чесно се стреснах пт началната страница, там нещо от рода на всемогъщото око на Мел :P

 

П.С оппааа забравих сайта :blink: http://www.eurocom.bg/productions/4/e-Mell

 

:devil

Link to comment
Share on other sites

ами добре си направил :P

чак ме стресна т'ва око ей,а малко по -надолу и текста

"флирт за една вечер" :wacko:

тия хора имат ли акъл бе :wacko:

Link to comment
Share on other sites

И ние какво да направим?  :blink:

 

На тъпа тема тъп въпрос ( твоя ) и тъп отговор ( моя ). Кво ше праим??? Ми ше си отворим компот!

 

П.П. Колко смислена и забавна тема направо ти се чудя... как го измисли.

Link to comment
Share on other sites

На тъпа тема тъп въпрос ( твоя ) и тъп отговор ( моя ). Кво ше праим??? Ми ше си отворим компот!

 

П.П. Колко смислена и забавна тема направо ти се чудя... как го измисли.

 

Хайде щях да се въздържа, но ... Не мисля, че ти си критерий , който определя коя тема е тъпа и коя не, за 80% може да е тъпа, за други 20% може да е интересна, така че защо не се беше спестил " умния " коментар, за да изпълниш смисъла на поговорката " замълчи и ще станеш философ "

Link to comment
Share on other sites

Търсим вас - енергични, напористи,с въображение и собствено мнение!

Създайте едно приятелство чрез невероятно запознанство! Включете се във "Флирт за една нощ"!

Как ще завърши тази среща, повярвайте ни, и ние не знаем! За това живеем за момента, който предлагаме и на вас. Мел и Иво ще потърсят най-странното и екстремно преживяване.

Кой ще ви помага? Някой напълно непознат, но също пожелал да изживее нещо различно.

 

 

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Аз пък се чудя в реклама на Мтел ли има някакво око та това да е същото очо знам ли и аз :confused :confused :confused :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

dir_logo.gif

 

А пък аз вчера гледам това и се чудя това първото "D" ли е или знак за ъгъл или нещо друго... :bgrin: :confused

Но това в средата е точка, не мислите ли...

Link to comment
Share on other sites

Aggressiv,да не си дръпнал от лулата на мира бе?Признавай!

Никой неможа да разбере мойта творческа мисъл. Подразни ми оформлението на сайта , при положение че Мел-чето претендира за ала бала. И понеже беше късно вечер и не формулирах правилно заглавието . Иначе ако имаш малко останал тютюн на мира, кажи къде да намина да го извъртим по братски :P :)

Link to comment
Share on other sites

Ммммм какво оченце, но ако го изкарат с вилица и после замезват с него ще е много Brutal :devil :devil :devil :devil :devil

Link to comment
Share on other sites

ХАХА горката Мел.Не и стигна срама в Big Brother дет са преви на фотографка и на бисексуална ами ся и водеща.ХАХАХА горкото момиче пак са я излъгали че ако се справи добре след предаването ще и дадът плизалка.ХАХАХА голям смях :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...