Jump to content
BulForum.com

Предлагам работа


Recommended Posts

Фирма "Мастер Принт 2004" търси работник,който отговаря на следните изисквания:

- да притежава дори и бегли познания във Photoshop и Corew DRAW

- да е завършил средното си образование (18+ години)

 

Фирмата се занимава с изготвяне на реклама,желаещите могат да изпратят кратка автобиография на e-mail: ael@abv.bg като в нея е желателно да посочат и телефон за връзка. Ако има някакви въпроси може спокойно да питате тук.

Link to comment
Share on other sites

Работното време е от Понеделник до Петък от 09:00 до 18:00 ,но ако се наложи се работи и повече,за което естествено се плащат извънредни. Заплатата не е точно определена за сега ,защото първо трябва да се види какви възможности има човека(ако не може да прави нищо на първо време ще получава минимална + осигуровки докато не започне реално да работи това за което е дошъл).

 

П.П. Не може човек за 2 месеца ,търсим работник за постоянна работа ,с желание да се развива :D (btw 2 месеца ще ти е минимум обучението...)

П.П.2 Ще се постаря да отговоря ня всички които са ми пратили майл до сега...

Link to comment
Share on other sites

Ael, здравей!

 

Имам доста добри познания във Photoshop, и добри в CorelDRAW.

Мога да работя също така в GIMP и други подобни програми.

Имам познания също и в някои компютърни езици, както и добър работен английски.

 

Проблем ли е, че съм на 16 години ? :bgrin:

Има ли някакъв начин, въпреки това да започна работа? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Ael, здравей!

 

Имам доста добри познания във Photoshop, и добри в CorelDRAW.

Мога да работя също така в GIMP и други подобни програми.

Имам познания също и в някои компютърни езици, както и добър работен английски.

 

Проблем ли е, че съм на 16 години ?  :bgrin:

Има ли някакъв начин, въпреки това да започна работа?  :huh:

 

 

18+!!!

Link to comment
Share on other sites

18+ наистина ,както каза Deyan_PLD , просто няма как да ти се пусне договор,осигуровки и т.н.

 

Обявата ще важи до Неделя (05.06) тъй като тогава ще се проведе интервюто.

На другия ден предполагам че вече няма да търсим човек :bgrin:

 

П.С. Отговорих на всички които ми писаха на пощата,ако случайно съм пропуснал някой да не ми се сърди а просто да се обади (PM или e-mail)

Link to comment
Share on other sites

имам голямо желание, но със това студентство.. няма как да ги сместя нещата :( жалко. винаги съм искал да се занимавам с реклама или нещо в бранша.

Link to comment
Share on other sites

Има и вариант в който това че си студент,може и да не пречи на работата. Но това е строго индивидуално. Само да кажа че преместихме интервюто в Събота (04.06) ,така че ако някой има желание да казва по рано ;)

Link to comment
Share on other sites

не знаех, че на хората работещи с PS и Corel.., им се вика "помощник печатар" :>

 

Te хората искат бегли познания :) не искат перфектна работа. все пак някой дето не може да влезе в опциите за настройка на цветовете... не може да е "помощник печатар".

Link to comment
Share on other sites

Всъщност може,явно не ти е ясно какво прави един печатар.Послушай poznai,на него поне са му ясни тези неща.

 

В такъв случай на въпросното място дейността на помощник-печатарят е доста разширена ;)

Link to comment
Share on other sites

Всъщност може,явно не ти е ясно какво прави един печатар.Послушай poznai,на него поне са му ясни тези неща

 

явих се за работата и знам какво се изисква там :) затова говоря.

Link to comment
Share on other sites

не знаех, че на хората работещи с PS и Corel.., им се вика "помощник печатар" :>

Абе и аз знам какво е помощник-печатар ама в случая не става дума за офсет ;-)

Link to comment
Share on other sites

Точно така ,няма нищо общо с офсета. Говорим за широкоформатен дигитален печат. Благодаря на всички които дойдоха на интервюто и на тези които само се записаха :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 months later...
Намерихме човек ,така че може да се затваря темата.

 

Коя дума от горното изречение не разбрахте ? Получавам още CV-та на e-mail-а така че няма да отговарям вече. Пак казвам - Обявата е НЕВАЛИДНА вече!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...