Jump to content
BulForum.com

Office Assistant Wanted


Recommended Posts

Фирмата, в която работя търси да назначи Офис Асистент.

Изискванията са:

-Добро владеене на Английски език

-Умения за работа с Office

-Добри познания по Adobe Photoshop, Corel Draw.

 

Фирмата е оторизиран дилър на MasterItalia - внася шапки от Италия. Развива рекламна дейност. Работи се от 9:00 до 17:30(в някои дни може и да се наложи да се поостане малко повече). Заплащането е обвързано с оборота на фирмата. При всички случаи ще бъде не по-малко от 250 лева.

Ако има заинтересувани, нека изпратят CV на assassin@netbg.com. CV-тата ще ги предоставя на управителката на фирмата. При интерес от нейна страна към някой от кандидатите, той/тя ще бъде поканен/а на интервю.

Ако имате допълнителни въпроси, пишете по темата, аз ще я преглеждам и ако мога да ви помогна с още информация, ще го направя.

Link to comment
Share on other sites

Мдам....браво 52 човека са видяли обявата, но нито един е е написал нещо, нито пък е изпратил CV. Е, щом не ви се бачка, добре. не знам защо си мислех че тук може да се намери някой подходящ...

Link to comment
Share on other sites

Мдам....браво 52 човека са видяли обявата, но нито един е е написал нещо, нито пък е изпратил CV. Е, щом не ви се бачка, добре. не знам защо си мислех че тук може да се намери някой подходящ...

Жоре а за шеф има ли работа , ако беше с немски можеше и да дойда :punk

Link to comment
Share on other sites

Мдам....браво 52 човека са видяли обявата, но нито един е е написал нещо, нито пък е изпратил CV. Е, щом не ви се бачка, добре. не знам защо си мислех че тук може да се намери някой подходящ...

 

Аз бих се навил, но:

 

1. в момента съм в сесия и нямам възможност за работа в тези часове.

2. нямам добри познания по Photoshop и Corel Draw, a по-скоро basic познания.

Link to comment
Share on other sites

Мдам....браво 52 човека са видяли обявата, но нито един е е написал нещо, нито пък е изпратил CV. Е, щом не ви се бачка, добре. не знам защо си мислех че тук може да се намери някой подходящ...

И аз бих се навил, защото като гледам пасвам доста добре на изискванията, ама този месец имам много неща на главата, като например изпити и кандидатстване :( За юли или август виж е друго нещо, макар че мноого ме съмнява да не си намериш човек дотогава :)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте.

 

В момента работя точно с Photoshop и CorelDraw като илюстратор на учебници, постери и др. в ПУ. Познавам добре английския и владея Office. Имам висше биологическо образование и информационни технологии, разбирам от комп. мрежи.

 

Заслужава ли си да напускам настоящата работа? Сега взимам 220 чисто.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте.

 

В момента работя точно с Photoshop и CorelDraw като илюстратор на учебници, постери и др. в ПУ. Познавам добре английския и владея Office. Имам висше биологическо образование и информационни технологии, разбирам от комп. мрежи.

 

Заслужава ли си да напускам настоящата работа? Сега взимам 220 чисто.

 

Нищожно заплащане,като се има в предвид уменията ти!

Link to comment
Share on other sites

Важи ли още обявата?

 

Колкото до мен - интересува ме и друг въпрос: работата постоянна ли е или може да се работи само месец, два(лятото).Иначе съм заинтересован, отговарям на изискванията, но предполагам вече мястото е заето, щом не се пише в тази тема :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...