Jump to content
BulForum.com

музика във формат .flac или DTS


plamsky

Recommended Posts

Я споделете някой саитове за FLAC, APE, WAV музика :) изобщо lossless

Че в арената, замундата или пирата няма много нова такава музика :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply
Я споделете някой саитове за FLAC, APE, WAV музика :) изобщо lossless

Ей тука е само такава (МР3-ки няма), с бонус, че и филмите са само с HD резолюция. :punk

Link to comment
Share on other sites

Ей тука е само такава (МР3-ки няма), с бонус, че и филмите са само с HD резолюция. :punk

 

 

A случайно да имаш, да ми пратиш покана ? :unsure:

Ха, тука ще се редим на опашка :laughing:

Link to comment
Share on other sites

@Vetim, става...ако ми обещаеш (за Teddy-King съм сигурен :P ), че ще сийдваш, няма да чийтваш и т.н., защото с 'прегрешилия' обикновено банват и тоя, дето му е дал поканата, а никак не ми се иска да си загубя ъкаунта точно там. :) На ЛС ще се доразберем, че да не пълним темата...

Link to comment
Share on other sites

Midex, защо не си направиш 2ри акаунт. Пускаш го да сийдва известно време и чат-пат през него и от него да пускаш поканите, така даже някой да се издъни основния ти акаунт си остава.

Link to comment
Share on other sites

Ама този сайт с каква музика е?Комерс, класика, джаз, поп, рап, етно, чил ... или каквото дойде се качва?

Link to comment
Share on other sites

Я споделете някой саитове за FLAC, APE, WAV музика :) изобщо lossless

Че в арената, замундата или пирата няма много нова такава музика :)

waffles.fm, what.cd, btmusic.eu, exigo.org, metalmadness.org, VELVETUNDERGROUNDFORUM.COM, stmusic.org

Link to comment
Share on other sites

Midex, защо не си направиш 2ри акаунт. Пускаш го да сийдва известно време и чат-пат през него и от него да пускаш поканите, така даже някой да се издъни основния ти акаунт си остава.

И като ми засекат IP-то на двата ъкаунта и като ми ги баннат и двата...тогава к'во? :wacko: ...елементарно е...иска се само един поглед в логовете...както аз правя за тези с двойните ъкаунти тук. ;)

Link to comment
Share on other sites

И като ми засекат IP-то на двата ъкаунта и като ми ги баннат и двата...тогава к'во? :wacko: ...елементарно е...иска се само един поглед в логовете...както аз правя за тези с двойните ъкаунти тук. ;)

 

Ми нали за това са приятелите. Като начало аз имам няколко нета в къщи... а плащам и на 2 места langame...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ето един сайт, където има доста интересни неща за многоканална музикаhttp://mojaveproductions.blog.com/ - както в 5.1, така и в 4.0 формат. Много от тях са любителски изработки, но има и официални издания. Недостатъка е, че обикновено многоканалната музика е голяма като обем, а тук повечето от записите са качени на Rapidshare или подобни сървъри и малко трудно се свалят една по една частите.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...