Jump to content
BulForum.com

музика във формат .flac или DTS


plamsky

Recommended Posts

Абе тия ФЛАК-ове май не са 5.1. Щом ги свалят от нормални СД-та :( Къде може да се намери истинска 5.1 музика за сваляне ?

 

Абе FLAC e формат за компресия на аудио без загуба на качество кои казва, че всичко на FLAC е 5.1

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply
Абе FLAC e формат за компресия на аудио без загуба на качество кои казва, че всичко на FLAC е 5.1

Da de i az tova kazvam. ma vij temata. oste v nachaloto choveka e pisal che tuka ste se postva vsi4ko svarzano s 5.1 i ima sumalia prikazki za FLAC. Zablujdavasto e :angry:

Link to comment
Share on other sites

Da de i az tova kazvam. ma vij temata. oste v nachaloto choveka e pisal che tuka ste se postva vsi4ko svarzano s 5.1 i ima sumalia prikazki za FLAC. Zablujdavasto e  :angry:

 

Много си прав. FLAC-а не е 5.1 и още от самото начало темата си беше заблуждаваща... все пак беше добра възможност да си рекламирам AFX - Analord 10 :D

Link to comment
Share on other sites

Някой неможе ли да уплодне на нашия сървър малко музика от арената че там има доста ограничения :angry: Даже според мен админите е добре да направят раздел 5.1 на сървъра с мп3 защото това е бъдещето.Вече доста хора имат 5.1 домашни системи,а и цените падат главоломно :punk

Link to comment
Share on other sites

айде пробвай от моя линк

http://www.sab.bz

в датата ги прават тея мизерии и трябва да пишеш линковете ръчно

Link to comment
Share on other sites

Някой неможе ли да уплодне на нашия сървър малко музика от арената че там има доста ограничения :angry: Даже според мен админите е добре да направят раздел 5.1 на сървъра с мп3 защото това е бъдещето.Вече доста хора имат 5.1 домашни системи,а и цените падат главоломно :punk

Много добра идея,тамън няма да се мъча да свалям от чужди тракери,с моята умряла връзка... :D Един диск го тегля вече 5-и ден :woot :wacko: Лошото е че dts -дисковете заемат много място,не вярвям да се съгlасят :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Да,едва ли ще се съгласят.Преди доста време имаше идея да се качват цели DVD-та с филми,ама номерът не мина-прекалено много място трябва.

Link to comment
Share on other sites

Някой неможе ли да ъплоад-не на нашия сървър малко музика от арената че там има доста ограничения....

Чети по внимателно :P то ако е за торенти що да ги качват тук,след като ги има на арената :confused Още повече че са пуснали и регионални тракери вече :woot

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Абе някой има ли плъгин за Winamp, който да отваря 5.1 DTS WAV-ове? Или ми кайете с каква програма да ги отворя, че дръпнах 3 албума ама неще и неще.

Link to comment
Share on other sites

Абе някой има ли плъгин за Winamp, който да отваря 5.1 DTS WAV-ове? Или ми кайете с каква програма да ги отворя, че дръпнах 3 албума ама неще и неще.

 

Със PowerDVD 6 ама трябва да активираш подръжката за DTS ;)

Link to comment
Share on other sites

Със PowerDVD 6 ама трябва да активираш подръжката за DTS ;)

Sorry za tapia vapros ama ot kade se aktivira ? stoto samo shumi :( opredeleno ne mi e aktivirano

Link to comment
Share on other sites

Какво е това FLAC?

 

Free Lossless Audio Codec

 

Абе някой има ли плъгин за Winamp, който да отваря 5.1 DTS WAV-ове? Или ми кайете с каква програма да ги отворя, че дръпнах 3 албума ама неще и неще.

 

Пробвай това.

Link to comment
Share on other sites

Sorry za tapia vapros ama ot kade se aktivira ? stoto samo shumi :( opredeleno ne mi e aktivirano

 

Oт кей-генератора за версия 6.0.Ако го нямаш си го намери,там има кейове за всички нужни активации

Link to comment
Share on other sites

Мерси много, но хич не ми хареса плъгина :( мн нестабилен и звука изобщо не е качествен :( дано го осъвършенстват малко от малко

Link to comment
Share on other sites

Ами не знам, имам го, но не съм пробвал :). DTS слушам с PowerDVD или WinDVD.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Как да конвъртна Флак в Мп3

Потърси в датата или в подобни места "One-click Audio Converter" - поддържа WAV / MP3 / WMA / OGG / FLAC / APE и прави конвертиране от всеки формат -> във всеки. За всеки формат има опции за настройка на компресията. :music

Link to comment
Share on other sites

А някои да знае нещо повече за .ac3? Това е нещо като 6 канална компресия. Аз съм си свалял ДТС-ки направени на такива фаилове. Отделно съм правил и двуканална mp3 в 5 точно в такъв формат:)

Link to comment
Share on other sites

Отделно съм правил и двуканална mp3 в 5 точно в такъв формат:)

 

OMG. Това трябва да се чуе...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ами става, що годе сносно. Но все пак ако е мастерирана на 5 канала е съвсем друго усещането:)

Ако иска6 6те ти кача някъде в 3-те варианта-нормално мп3, мп3->.ac3 и .ac3 мастерирано на 5 канала.

За да ги слушаш както трябва ще имаш нужда от някакви 5.1 колони и един плъгин за ампа:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...