Jump to content
BulForum.com

Покана за барбекю


Recommended Posts

Не е зле,ама вкъщи е по-добре:) :P

А и не искам да им одимявам островчето на хората с барбекю - то срамота направо :D

Link to comment
Share on other sites

twoface Кво ми показваш къщата ве? Ех тия папараци кога съм бил на екскурзия в планината са снимали тц тц :bgrin: Ще ги съдя ;)

Link to comment
Share on other sites

Мисля че ще мога да се отбия но за малко. Малко депресиращо и скучно ми се вижда. пък и тая мизерия няма да мога да я издържа дълго.

Link to comment
Share on other sites

Точно така, то вече мина оттам и ги помете ;)

 

Ето затова предпочитам коралови острови, а не някакви гадни атоли. И не ми харесва оформлението - категорично няма да ида :)

Link to comment
Share on other sites

Мисля че ще мога да се отбия но за малко. Малко депресиращо и скучно ми се вижда. пък и тая мизерия няма да мога да я издържа дълго.

На мен също не ми харесва много обстановката, но за да не обидя човека ще намина. :P

Link to comment
Share on other sites

Аз съм с частния си самолет, така че не се безкопой:)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм с частния си самолет, така че не се безкопой:)

 

Колега,като гледам снимките трябва да скачаш с парашут от самолета,щото няма къде да кацнеш.Ама не се притеснявай-като скачаш от самолета,оглеждай се-аз ще ти махам от една яхта-ще съм по червен халат и ще опъвам хавански пури B)

Link to comment
Share on other sites

okoло къщите за гости няма много място. Моля влезте ни в положение

айди айди в положение да влизам

ако ша е така направо ме отписвайте от списъка за superViP гости

Link to comment
Share on other sites

ъъъъъ къде да се запиша :confused и от кога до кога е ?!? колко дена ?!? :D колко дена ще е и пътя ?!? :huh: дайте некъф тел. де :excl:

Хахахахахахахахахаха ще ми сеееее !!!!

Link to comment
Share on other sites

И аз искам да живея на толкова скромно място толкова ще ми е гадно там :devil :P :devil

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...