Jump to content
BulForum.com

Прерачдане на чуствата.


Recommended Posts

искаш ли да ти счупя главата и после да ти спукам гъза от ебане, а? ще ти дойде ли акъла в главата.

.......

надявам се да се шегуваш и да си усетил метафорично-шеговития ми изказ в предишния ми пост. и с това изречение просто да ме пунтираш :)

в противен случай жалко за теб и за ограниченото ти мислене, а ако много държиш винаги съм готов да ти счупя нещо, за да те науча да си по-силен :)

Link to comment
Share on other sites

Всичко зависи от хората и случилото се. При мен провървя, бяхме разделени 2-3 години, събрахме се, вече година и половина сме щасливи заедно. Изобщо не съжалявам.

Link to comment
Share on other sites

надявам се да се шегуваш и да си усетил метафорично-шеговития ми изказ в предишния ми пост. и с това изречение просто да ме пунтираш :)

в противен случай жалко за теб и за ограниченото ти мислене, а ако много държиш винаги съм готов да ти счупя нещо, за да те науча да си по-силен :)

Ni6to метафорично-шеговитиo nqma v izkaza ti taka 4e nedei da se izmukva6. Ograni4eniq si ti v toq slu4ai, 6toto ti govori6 za boi na jeni. Osven tva "винаги съм готов да ти счупя нещо, за да те науча да си по-силен " - pi4 - mnogo filmi gleda6 i osven 4e ne e originalno, tva e li6eno ot logika i zvu4i mnogo tupo i durveno. M/u drugoto obi4a6 li da cepi6 durva?

A, i o6te ne6to kato ne znae6 kvo zna4i dumata "puntira6" - ne q uptrebqvai.

 

po temata:

ako se obi4at mladite - da se vzemat. Nqma zna4enie k'vo e stanalo predi t'va. minaloto si e minalo. Horata ne trqbva da jiveqt v minaloto, a za momenta.

Are 4aul i pozdravi na DMX fenovete

Link to comment
Share on other sites

Ъххх.....Как ме сърбят пръстите да сложа Марко-Магарко ака Сивушко.

snejko подкрепям мнението ти.А сега да се спра и аз със спама.

Прераждане на чувствата - ами хубаво.НО!!!Всяко едно повторно "възкръсване" на чувства винаги довежда до нови мъчения.Особено ако сте се разделили не като бели хора....После, дори и да се съберете, човек си има едно на ум за другия.И това вгорчава допълнително живота на двамата.

 

П.С. Борисе, ами просто провеждам партиината линия.

П.С.2 groover : не съм извратен, просто понякога захвърлям куртоазията и се отдавам на животинското в мен.И ника ми се произнася "ГРИМЯУР" ;)

Link to comment
Share on other sites

Ni6to метафорично-шеговитиo nqma v izkaza ti taka 4e nedei da se izmukva6. Ograni4eniq si ti v toq slu4ai, 6toto ti govori6 za boi na jeni. Osven  tva "винаги съм готов да ти счупя нещо, за да те науча да си по-силен " - pi4 - mnogo filmi gleda6 i osven 4e ne e originalno, tva e li6eno ot logika i zvu4i mnogo tupo i durveno. M/u drugoto obi4a6 li da cepi6 durva?

A, i o6te ne6to kato ne znae6 kvo zna4i dumata "puntira6" - ne q uptrebqvai.

 

и на теб явно трябва да отговарям.

кефи ме как ме опознахте от един пост и вече се пънете да ми давата съвети и да ме определяте като ограничен, алогичен, тъп, неоригинален дърводелец, гледащ много филми. Продължавам да пояснявам за неразбралите като теб: не съм имал предвид буквалния бой на жени. Не обичам да се бия. За вас мога да направя изключение, поради явния ви мерак да ме превъзпитавате, въпреки че дори не сте погледнали какво съм казал преди това. Също така ми е адски забавно как се фърляте кат дребни кученца без дори да се замислите кой/какво може да стои срещу вас. но така е с анонимността по форумите, простено да ви е. Колкото до логиката със счупването - да си чувал Ницше да казва: "Това, което не ни убива, ни прави по-силни"?

Бих искал да получа едно извинение, за грубите ви лични нападки. Аз вас не съм обиждал, докато вие се опитвате. Това че не харесвате гледната ми точка не означава, че имате право да хвърляте публично неверни определения за личността ми. Не държа да е тук. Аз спирам да пиша в темата, защото я превръщаме в огромен оффтопик. Достатъчно ми е и по едно ЛС от всеки от вас. След като ги получа ще изтрия двата си дълги поста с обяснения.

 

Онтопик: показателно за частичната вярност на горното ми съждение за грубото отношение към жените е, че ядосах само двама.... мъже. Жените си мълчат.

Link to comment
Share on other sites

тотален оф - Гримяур - йеееееееееееееееее, произнесох го!

Link to comment
Share on other sites

е да му еба майкатааа...

много миз забавя отварянето и затова се получи това :(

Link to comment
Share on other sites

Според мен може след X години една разделена двойка да се събере, тъй като след изминалите години те може да са узрели и помъдрели пък и да са осъзнали какво са изгубили...

 

Offtopic:// Тоя раздел направо могат да го прекръстят на Тя срещу Той ;)

Link to comment
Share on other sites

Хух , признавам ,че ми беше много интересно да видя мненията ви по-вапроса и се радвам ,че мисля по горе/долу същия начин по който и по-голямата част от писалите във темата... а пак скоро време ще се разбере дали ще станат нещата и дали е имало смисал ... B)

Link to comment
Share on other sites

П.С.2 groover : не съм извратен, просто понякога захвърлям куртоазията и се отдавам на животинското в мен.И ника ми се произнася "ГРИМЯУР" ;)

ХАХАХАХА.........Ти ли не си извратен ... демонично същество таковааааа... :devil

И ника ти се произнася и е :Гримоар ...

Тия ги говори на някой дет не те познава .... :devil :devil :devil

Link to comment
Share on other sites

Офтопик - наистина не съм извратен.И ника ми се произнася "гримяур" защото това е на шведски -> "grimjaur".Ако беше на френски, тогава щеше да е "гримоар", което съответно се пише - > "grimoire". ;)

Виждаш ли разликата? Или? :)

 

Едит: ти откога си мислиш, че ме познаваш? :confused

Link to comment
Share on other sites

4estno kazano vinagi sym se symnqvala,4e ne6to moje da se povtori.ili da potrygne ot vtoriq pyt.moje bi samo kogato e minalo ujasno mnogo vreme i dvamata sa se promenili,zagladili sa razli4iqta i t.n.nai-ve4e-ne6tata,koito sa gi razdelili na vremeto.no pyk ako ne probva6 ,cql jivot 6te se 4udi6 kakvo e mojelo da se slu4i,4e naistina e 6tqlo da potrygne.taka 4e-RISKUVAI!!!

Link to comment
Share on other sites

OFFFFF:

Herzlichen Dank !

:D :D :D

...ма някак си не ми се връзва с твоята вълча душичкааа .....

..."Ключът на Соломон" ... дай нещо по-така , демек Гримоарско...

 

"Едит: ти откога си мислиш, че ме познаваш? "

Познавам те точно толкова,колкото и ти мен ... :devil (а може би и малко повече от това ...)

Link to comment
Share on other sites

Wyzmojno e ..

Az znam edin takyw sluchai ;>

Za edna dwoika, deto predi wreme se razdeliha i neshtata izglejdaha taka, wsqkash ne se poznawat, a w momenta imat detence ;>

Link to comment
Share on other sites

и на теб явно трябва да отговарям.

кефи ме как ме опознахте от един пост и вече се пънете да ми давата съвети и да ме определяте като ограничен, алогичен, тъп, неоригинален дърводелец, гледащ много филми. Продължавам да пояснявам за неразбралите като теб: не съм имал предвид буквалния бой на жени. Не обичам да се бия. За вас мога да направя изключение, поради явния ви мерак да ме превъзпитавате, въпреки че дори не сте погледнали какво съм казал преди това. Също така ми е адски забавно как се фърляте кат дребни кученца без дори да се замислите кой/какво може да стои срещу вас. но така е с анонимността по форумите, простено да ви е. Колкото до логиката със счупването - да си чувал Ницше да казва: "Това, което не ни убива, ни прави по-силни"?

Бих искал да получа едно извинение, за грубите ви лични нападки. Аз вас не съм обиждал, докато вие се опитвате. Това че не харесвате гледната ми точка не означава, че имате право да хвърляте публично неверни определения за личността ми. Не държа да е тук. Аз спирам да пиша в темата, защото я превръщаме в огромен оффтопик. Достатъчно ми е и по едно ЛС от всеки от вас. След като ги получа ще изтрия двата си дълги поста с обяснения.

 

Онтопик: показателно за частичната вярност на горното ми съждение за грубото отношение към жените е, че ядосах само двама.... мъже. Жените си мълчат.

Ot men izvinenie nqma da polu4i6, taka 4e ne si trii postovete :)

Tva koeto sum kazal ne e napadka, a prosto otgovor na tvoi post - qvno vsi4ko, koeto ne ti oturva e napadka. A tva v kavi4kite na nic6e go znam, ama nqma vruzka s tva, koeto kazva6 - iska6 da go nabie6 za da stane po-silen - kakto i da go vurti6 izkazvaneto ti e jaluk opit za originalnost i zvu4i durvarsko i posredstveno, pi4. Publi4no ne hvurlqm opredeleniq za li4nostta ti, a za tova, koeto si napisal. I da, ne xaresvam glednata ti to4ka i za tova kazvam k'vo mislq az po vuprosa, no t'va ne mi pre4i da uvajavam pravoto ti na mnenie, kakto i ti bi trqbvalo da uvajava6 moeto, taka 4e ne vijdam za k'vo trqbva da ti se izvinqvam.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...