Jump to content
BulForum.com

Trenirali li ste Wing tsun


Malak*bibo

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

ne iskam da obidq nikoi no ako hvana nqkoi koito trenira 3 godini WT 6te mu poduq 6u6onite bez da se zamislq nikav smisal v tova "boino" izkustvo

Link to comment
Share on other sites

ne iskam da obidq nikoi no ako hvana nqkoi koito trenira 3 godini WT 6te mu poduq 6u6onite bez da se zamislq nikav smisal v tova "boino" izkustvo

.....щото не си попаднал на човек,който го умее истински :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

WT е страхотно бойно изкуство... отнема много години за овладяването му...

тренирах го 2 дена и ми се стори, че тай-бокса е по-смислен!

WT е направено за нинджи! за ефективна самоотбрана........

 

Личното ми мнение, е че това е изкуство прилягащо за смирени мислители...

 

ОФТОПИК: дано не убидя някой СИФУ... хехехе :D

 

 

а ето и малко интересна информация.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Аз тренирах близо 2 години и понаучих доста неща, ама стана така, че трябваше да напусна. Само веднъж ми се наложи да го използвам ( за щастие не докрай )..иначе развива рефлеска ако се тренира по-задълбочено. А и ако ти го преподава правилния човек.

six, сифу-то ми се струва, че е само един...другите са си-хинг и си-джет-а....щото той( сифу Багалев) е най-висока степен в БГ. Но пак не съм сигурна. Забрайла съм я йерархията вече.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Тренирах го и открих, че е пълна боза. :sick

Link to comment
Share on other sites

WT е яко и не виждам що го плюете. Много по-стойностно от повечето други школи на бойни изкуства. Жалко е, че нямам времето, желанието и най-вече волята да ходя, иначе много ми се занимава и на мен. Но ако ще тренирам бойно изкуство, то ще бъде WT :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

WT e qko ma malko trudno se izdarja. W sindikalniq hodih az, ma malko trudno kombinirah trenirowkite i drugite zanimaniq i w posledstwie se otkazah. Ina4e tam mnogo qko trenirat i treniora e mnoo gotin pi4.

Link to comment
Share on other sites

абе като няма дисциплина е ташак работа :(

ходих в едно училище до панаира да вика как са нещата там и дисциплината беше нулева ...

Link to comment
Share on other sites

Мале, мале... Сифу, ала-бала, Станислав Багалев, ала-бала... Станислав Багалев тренира по лигавото направление на WT, a именно по Льонг Тинг!

Истината се намира в Синдикалния дом, където нашите момчета тренират по Вонг, а не някакъв си балет...

Идете, вижте, пипнете и тогава говорете - да не се наложи да ритам задници!

Link to comment
Share on other sites

:D bahti qkoto sravnenie. samo 4e za da sme po-to4ni kam tai boxa pribavi i malko ju jitsu, sambo, klasi4eski box i borba i mai go dokarahme uli4niq stil :ph34r:

 

Хахахахах джиу-джицу ахахахх кат се сбиеш на улицата най-вече ще прибегнеш до него... И наистина според мен от Тай Бокса по-добро нема, щото то се приближава максимално до уличния бой...

Link to comment
Share on other sites

Ами, разбира се, че съм бил пред Багалев, иначе нямаше да говоря...

Продължавам да твърдя, че те са лигавото направление на WT!

Ама пробвай майстор Миленко; софиянци, които тренират по Вонг; или Коцето и тогава ми ги развявай тия теории, Умньо!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
WT e qko ma malko trudno se izdarja. W sindikalniq hodih az, ma malko trudno kombinirah trenirowkite i drugite zanimaniq i w posledstwie se otkazah. Ina4e tam mnogo qko trenirat i treniora e mnoo gotin pi4.

 

Значи познавам треньора-Коцето е готин пич е и ми се струва,че там ала-бала няма.По доста въпроси ми промени мнението свързани с инструкторите и начина на преподаване ;)

Link to comment
Share on other sites

WT е страхотно бойно изкуство... отнема много години за овладяването му...

тренирах го 2 дена и ми се стори, че тай-бокса е по-смислен!

WT е направено за нинджи! за ефективна самоотбрана........

 

Личното ми мнение, е че това е изкуство прилягащо за смирени мислители...

 

ОФТОПИК: дано не убидя някой СИФУ... хехехе :D

а ето и малко интересна информация.

 

 

hahahahhaahahahhahaa

po golmi sme6ki ot tiq nikade ne sam vijdal za ninji awe brato ako 6te6 trenirai i 20 godini az treniram ot 9 godini klasi4esko karate i ako stane taka 4e trqq se ma4kame vqrvai mi 6ta svala s edno mi6e harabiq 6toto sma gledal kak se biqt na ulicata WT i karatisti mnogo smqh mi nalqha togava ei ako ste re6ili da stavate gimnasti4ki idete i se zapi6etei "treniorkite" 6te vi nau4at kak da si kal4ite zadnicite i samo tova

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...