Jump to content
BulForum.com

Sin Sity


Recommended Posts

Платили са на Тарантино да режисира част от филма ;) Тва,че не го пише не значи,че го няма ;) Пусни си филма и в началото ще видиш,че пише Guest Director(или нещо такова) : Quentin Tarantino  :D

qsno ;) mi to i filma si e v negov stil ,taka 4e gre6kata e moq ,ne sum oburnal vnimanie

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

/offtopic

Платили са на Тарантино да режисира част от филма ;) Тва,че не го пише не значи,че го няма ;) Пусни си филма и в началото ще видиш,че пише Guest Director(или нещо такова) : Quentin Tarantino  :D

 

тарантино, родригес и бандерас са съсобственици на MIRAMAX, какво те навежда на мисълта, че някой му е плащал на тарантино. гледай малко повече филми на родригес - добър е, даже мноо добър

/offtoppic

 

филма е мноо добър. играта на светлосенките и цветовете е перфектна, въвеждането в сюжета е като влакче на ужасите - едвам, едвам тръъъъъъъгва, ма като тръгне ...

евала на човека направил субтите - 10/10

само дето ша трябва да го гледам още бая пъти докъто го схвана, поне според мен имаше нещо гнило в ония бар

Link to comment
Share on other sites

/offtopic

тарантино, родригес и бандерас са съсобственици на MIRAMAX, какво те навежда на мисълта, че някой му е плащал на тарантино. гледай малко повече филми на родригес - добър е, даже мноо добър

/offtoppic

 

Хахаха,да знам го това ;) Но Родригес наистина е платил на Тарантино - 1 долар :lol: :lol: Явно съм се заблеяла...в поста ми трябваше да пише това за 1-ния долар,но съм го пропуснала ;) Извинявам се за грешката ;)

Link to comment
Share on other sites

veseli raboti si govorite tuka offtopic... a filma si e unikalen bez znachenie kachestvoto... prosto se symnqvam vtori takyv film po komiks da napravqt...

i mackite sa perfect i Marv e perfect(vypreki che se nadqvah da e po-kulturist) i nancy(cordelia) e perfect, prosto filma nqma raven...

Link to comment
Share on other sites

На кино кога ще го пускат ? Този филм на гадни скрийнъри не трябва да се гледа.

dostatychno dobro si beshe kachestvoto... filma e napraven da e mnogo kontrasten - samo chisto bqlo chisto cherno, shisto jylto i chisto cherveno...

Link to comment
Share on other sites

На кино кога ще го пускат ?

Айде някой ако знае, да каже, верно! Някой не знае ли сайт, където могат да се проверят предстоящите премиери. Ама за 1-2 месеца напред поне, а не само за другата седмица:) Аз знам само www.sunnyfilms.com, aма той не е актуализиран скоро май.

И няма ли кой да оправи грешката в заглавието на темата най-накрая?

Link to comment
Share on other sites

ще чакам...  ;)

Уфф и аз чаках чаках ама не издържам вече и ще го гледам :bgrin: Всеки ми говори колко бил як ама не мога да чакам чак до септември :blink:

Link to comment
Share on other sites

Уфф и аз чаках чаках ама не издържам вече и ще го гледам  :bgrin:  Всеки ми говори колко бил як ама не мога да чакам чак до септември  :blink:

 

Аз ще видя кое ще излезе първо... DVDRip или на кино :)

Link to comment
Share on other sites

Искрено се надявам, особено предвид, че единия режисьор е Робърт Родригез, а специален гост-режисьор е Тарантино! Трейлъра показва нещо много рядко виждано в Холивуд - мрачната черно-бяла атмосфера ме изпълни с носталгия по старите изпипани до съвършенство шедьоври на Тим Бъртън. Само дето тук всичко е с гангстерски привкус. Дано наистина филма запази магията на трейлърите. Предполага се, че сюжета е достатъчно дащен за да не се блъскат клаустрофобично из него, т.нар. звезди. Брус Уилис отдавна не беше участвал в блокбастър и дано сега да се е постарал да е на ниво. Особено като се има предвид, че той далеч не е на-добрият актьор в каста и въобще не може да се мери с гении като Бенисио Дел Торо (ноищо че ми е любимец).

За сега чакаме и то с голямо нетърпение!!!  :devil

"Брус Уилис отдавна не беше участвал в блокбастър и дано сега да се е постарал да е на ниво. Особено като се има предвид, че той далеч не е на-добрият актьор в каста и въобще не може да се мери с гении като Бенисио Дел Торо " - pi4 qvno ne razbira6 mnogo ot kino, taka 4e drugiq put predi da izbulva6 porednata mozu4na prudnq pomisli malko, ako ima6 s kvo. Vkusat ti moga da go opredelq kato vkus na razvaleno sirene.

Link to comment
Share on other sites

septemvri mesec v kraq film-a izliza po kinata 100% sigornost

Явно си се объркал нещо, а и нас обърка :angry: Филмът вече излезе в София, би трябвало до 2 максимум 3 седмици да го пуснат и в Пд.
Link to comment
Share on other sites

Оффтопик :

pi4 qvno ne razbira6 mnogo ot kino, taka 4e drugiq put predi da izbulva6 porednata mozu4na prudnq pomisli malko, ako ima6 s kvo. Vkusat ti moga da go opredelq kato vkus na razvaleno sirene.

И що трябва да го обиждаш!? :confused Той си е казал своето мнение.Той харесва един актьор ти друг актьор. Всеки си има вкус ;) Как ще ни убедиш че твоя вкус е по добър от неговия ?

 

Peace :punk

Link to comment
Share on other sites

Що така много губиш филма е правен по комикс които използва този подхват за цветове и е направен просто страхотно след 20 мин гледане имах чувството ,че съм участник в комикс .Филма е велик препоръчвам го на всеки .

Link to comment
Share on other sites

Sin City -какво мислите за този филм с толкова известни актьори дали това няма да един от най хубавите филми правени някога.

 

 

 

hahaha film4eto e palna pradnq karti mivki 4ak ot sifona.

ebahti i prostotiqta i na tova mu vikate film

:blink: no ne se zaqjdam.vkusove vsqkakvi

na men ne mi haresa

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...