Jump to content
BulForum.com

Sin Sity


Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Чесно да ви кажа филма е супер тъп някой вика че не можел да го схвани то няма нищо за схващане тоя филм няма смисал,тоста тъп.Пълна боза(тва си е моя лично мнение който иска да го гледа ама според мен ще сгреши).

Link to comment
Share on other sites

Много особен филм... Незнам точно какво са се опитали да постигнат сценаристите, ама качели малко тъпее. Доста странен филм :confused , а може би това му е хубавото :rolleyes: . Аз не успях да го разбера. Но според мен има някакъв скрит смисъл, някаква идея, която отчаяно се опитвам да уловя, за сега безуспешно. Въпреки че е доста странен ви препоръчвам да го гледате. Може в началото да ви се стори глупъв, но ви оверявам че ако следите внимателно развитието ще ви заитригува... Обърнете внимание на мислите на геройте, на техните ценности, на техния поглед за света. И това че е черно-бял... На пръв поглед излиза че филма е тъп, но... Има някакъв дълбок смисъл...някаква идея, някакъв конфликт. Sin City... :confused

Link to comment
Share on other sites

Tfa che e cherno bial i samo opredeleni obekti sa cvetni e novovuvedenie koeto mi se stroi svvejo...

Бе не че нещо ама си в грешка-още в "Списъка на Шиндлер"(който е черно бял) имаше едно момиченце с червена рокля. Така че-не е много ново :D

Link to comment
Share on other sites

filma e razmazvasht super qk e tva 4e e 4erno bql nqma nikvo zna4enie prosto pod4ertavat nqkoi neshta s cvetno kato naprimer kruvta 4ervenite rokli ustnite na jenite mnogo qko napraven super mnogo mislene trqbva

Link to comment
Share on other sites

:) E kakvo vi e mnenieto sled kato go izgledahte?!

 

Страхотна работа на операторите но историята върви малко протяжно.Добър филм изгледах го с интерес

Link to comment
Share on other sites

Адски ного ме изкефи филма.Верно си е че историята не е от най-добрите,но кво пък-сеира във филма е невероятен :devil

А играта с цветовете е адски умело направена и сичко изглежда някак различно от сички глупости с който Холивуд ни заливат постоянно.....Който още не го е гледал-Кво чакате ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Адски ного ме изкефи филма.Верно си е че историята не е от най-добрите,но кво пък-сеира във филма е невероятен  :devil

А играта с цветовете е адски умело направена и сичко изглежда някак различно от сички глупости с който Холивуд ни заливат постоянно.....Който още не го е гледал-Кво чакате ? :lol:

shto se otnasq do efekta za koito govorite s cvetovete ne e izmislen za filma... ako znaete ima comics SinCity koito sa izgradeni po sashtiq nachin!

a inache fila e dobyr... ne e kakvoto ochakvah no e dobyr(gledajte go)7/10

Link to comment
Share on other sites

mnogo zariben film i na4ina po koito e napraven napravo nqmam dumi mnogo dobre za film napraven po komiks

nai-golemiq izrud be6e geroq na Mickey Rourke-Marv super brutalen tip

filma e super :)

Link to comment
Share on other sites

А някой случайно да знае кога ще се пръкне на големия екран ?

Link to comment
Share on other sites

ako vaobshte se poqvi skoro shte e , blizkite 2 meseca

Oleeee ужас как ще чакам до тогавааа... :(

Ама съм обещал ще чакам :(

Link to comment
Share on other sites

култов филм ,за сюжета ,изключителна смислова безмислица и това му е чара , за Mickey Rourke без коментар -върховен образ , на големия екран ще ни закове за столовете

Link to comment
Share on other sites

opredeleno maniakalno div film, mnogo mi haresa, imashe staranie ot kym stilistika, dobyr script, dobro izpanenie i neveroqten cast list... eto tova e istinski dobyr film...

Link to comment
Share on other sites

Филма е много хубав или поне на мен ми хареса...само едно нещо не разбрах...

В началото героя на Джош Хартнет убива няква мадама на един покрив,а в края пак уби оная майче...тук изобщо не ми се връзват тия работи с него и тия мадами...Ъъъ ако някой може да разясни? :blink: :blink:

Link to comment
Share on other sites

sajalqvam mom4eta oba4e moeto mnenie e 4e tarantino mnooo se prestaral.v na4aloto mi haresa 6too e v stil  Max payne ama na 25 min go sprqh 6toto mi pisna,koito ne go e gledal da ne go pravi

kuv Tarantino te goni :confused

Directed by: Frank Miller / Robert Rodriguez

Link to comment
Share on other sites

kuv Tarantino te goni :confused

Directed by: Frank Miller / Robert Rodriguez

Платили са на Тарантино да режисира част от филма ;) Тва,че не го пише не значи,че го няма ;) Пусни си филма и в началото ще видиш,че пише Guest Director(или нещо такова) : Quentin Tarantino :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...